Najbliższe odjazdy
Przystanek: Hala Rondo - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 09:20
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:20
| Hala Rondo | 2 | 09:21
| Aleje 1 Maja | 3 | 09:23
| Dworzec PKP | 4 | 09:26
| Dworcowa | 5 | 09:28
| Trasa Warszawska | 6 | 09:30
| Grunwaldzka | 7 | 09:31
| Wał Tarejwy | 8 | 09:32
| Żwirki i Wigury | 9 | 09:34
| Kolska | 10 | 09:36
| Józefa Bema | 11 | 09:37
| Rondo Kamińskiego | 12 | 09:38
| Szpital | 13 | 09:39
| Szpitalna | 14 | 09:40
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 11 min o 09:24
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:24
| Hala Rondo | 2 | 09:25
| Aleje 1 Maja | 3 | 09:27
| Dworzec PKP | 4 | 09:30
| Dworcowa | 5 | 09:32
| Trasa Warszawska | 6 | 09:34
| Grunwaldzka | 7 | 09:35
| Wał Tarejwy | 8 | 09:36
| Żwirki i Wigury | 9 | 09:38
| Kolska | 10 | 09:40
| Józefa Bema | 11 | 09:41
| Rondo Kamińskiego | 12 | 09:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 12 min o 09:25 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:25t
| Hala Rondo | 2 | 09:26t
| Aleje 1 Maja | 3 | 09:28t
| Dworzec PKP | 4 | 09:31t
| Dworcowa | 5 | 09:33t
| Trasa Warszawska | 6 | 09:35t
| Grunwaldzka | 7 | 09:36t
| Wał Tarejwy | 8 | 09:37t
| Żwirki i Wigury | 9 | 09:39t
| Kolska | 10 | 09:41t
| Józefa Bema | 11 | 09:42t
| Rondo Kamińskiego | 12 | 09:43t
| Szpital | 13 | 09:44t
| Szpitalna | 14 | 09:45t
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 18 min o 09:31
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:31
| Hala Rondo | 2 | 09:32
| Aleje 1 Maja | 3 | 09:34
| Dworzec PKP | 4 | 09:37
| ZS im. Kopernika | 5 | 09:39
| Wiadukt Pokoju | 6 | 09:41
| Sąd Rejonowy | 7 | 09:42
| Zatorze | 8 | 09:43
| Szeligowskiego | 9 | 09:45
| Szymanowskiego | 10 | 09:46
| Paderewskiego | 11 | 09:47
| Paderewskiego NŻ | 12 | 09:48
| ROD Górnik NŻ | 13 | 09:49
| Urząd Skarbowy | 14 | 09:50
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 19 min o 09:32
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:32
| Hala Rondo | 2 | 09:33
| Aleje 1 Maja | 3 | 09:35
| Dworzec PKP | 4 | 09:38
| Dworcowa | 5 | 09:40
| Trasa Warszawska | 6 | 09:42
| Grunwaldzka | 7 | 09:43
| Wał Tarejwy | 8 | 09:45
| Bankowa NŻ | 9 | 09:47
| Park Chopina | 10 | 09:48
| Stadion MOSIR NŻ | 11 | 09:49b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 12 | 09:49
| Dmowskiego | 13 | 09:50b
| Nadrzeczna | 14 | 09:52
| M.Dąbrowskiej | 15 | 09:54
| Piłsudskiego | 16 | 09:55
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 27 min o 09:40 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:40a
| Hala Rondo | 2 | 09:41a
| Aleje 1 Maja | 3 | 09:43a
| Dworzec PKP | 4 | 09:46a
| Dworcowa | 5 | 09:48a
| Trasa Warszawska | 6 | 09:50a
| Grunwaldzka | 7 | 09:51a
| Wał Tarejwy | 8 | 09:53a
| Bankowa NŻ | 9 | 09:54a
| Park Chopina | 10 | 09:55a
| Kościuszki | 11 | 09:58a
| Józefa Bema | 12 | 09:59a
| Rondo Kamińskiego | 13 | 10:00a
| Piłsudskiego | 14 | 10:03a
| Zagórowska NŻ | 15 | 10:05a
| Rumin Działki | 16 | 10:06a
| Rumin NŻ | 17 | 10:07a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 18 | 10:09a
| Rumin-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |