Najbliższe odjazdy
Przystanek: Szymanowskiego - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 13:16
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:16
| Szymanowskiego | 2 | 13:18
| Galeria nad Jeziorem | 3 | 13:20
| Torowa | 4 | 13:23
| Wiadukt Przemysła II | 5 | 13:24
| 11 Listopada | 6 | 13:25
| Targowisko Miejskie | 7 | 13:27
| Rondo Solidarności | 8 | 13:28
| Hala Rondo | 9 | 13:29
| Aleje 1 Maja | 10 | 13:32
| Dworzec PKP | 11 | 13:35
| Dworcowa | 12 | 13:37
| Trasa Warszawska | 13 | 13:39
| Grunwaldzka | 14 | 13:40
| Wał Tarejwy | 15 | 13:41
| Żwirki i Wigury | 16 | 13:43
| Kolska | 17 | 13:45
| Józefa Bema | 18 | 13:46
| Rondo Kamińskiego | 19 | 13:47
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 14 min o 13:21 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:21a
| Szymanowskiego | 2 | 13:23a
| Szeligowskiego | 3 | 13:25a
| Zatorze | 4 | 13:26a
| Sąd Rejonowy | 5 | 13:29a
| ZS im. Kopernika | 6 | 13:32a
| Dworzec PKP | 7 | 13:35a
| Dworcowa | 8 | 13:37a
| Trasa Warszawska | 9 | 13:39a
| Grunwaldzka | 10 | 13:40a
| Wał Tarejwy | 11 | 13:42a
| Bankowa NŻ | 12 | 13:44a
| Park Chopina | 13 | 13:45a
| Kościuszki | 14 | 13:48a
| Kolska | 15 | 13:50a
| Solna | 16 | 13:51a
| Gruntowa NŻ | 17 | 13:53a
| Świętojańska NŻ | 18 | 13:54a
| Brzozowa I NŻ | 19 | 13:55a
| Brzozowa II NŻ | 20 | 13:56a
| Wilków | 21 | 13:57a
| Kamienna NŻ | 22 | 13:59a
| Piaskowa NŻ | 23 | 14:00a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 23 min o 13:30
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:30
| Szymanowskiego | 2 | 13:32
| Szeligowskiego | 3 | 13:33
| Zatorze | 4 | 13:34
| Sąd Rejonowy | 5 | 13:37
| ZS im. Kopernika | 6 | 13:40
| Dworzec PKP | 7 | 13:42
| Aleje 1 Maja | 8 | 13:44
| ZSGE | 9 | 13:46
| Przyjaźni | 10 | 13:47
| 11 Listopada | 11 | 13:48
| Zakole | 12 | 13:49
| Okólna | 13 | 13:50
| Sosnowa | 14 | 13:51
| Wyzwolenia | 15 | 13:53
| Glinka | 16 | 13:54
| Popiełuszki | 17 | 13:55
| Cmentarz Parafialny | 18 | 13:56
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 36 min o 13:43 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:43a
| Szymanowskiego | 2 | 13:45a
| Szeligowskiego | 3 | 13:47a
| Zatorze | 4 | 13:48a
| Sąd Rejonowy | 5 | 13:51a
| ZS im. Kopernika | 6 | 13:54a
| Dworzec PKP | 7 | 13:57a
| Dworcowa | 8 | 13:59a
| Trasa Warszawska | 9 | 14:01a
| Grunwaldzka | 10 | 14:02a
| Wał Tarejwy | 11 | 14:04a
| Bankowa NŻ | 12 | 14:06a
| Park Chopina | 13 | 14:07a
| Kościuszki | 14 | 14:10a
| Kolska | 15 | 14:12a
| Solna | 16 | 14:13a
| Gruntowa NŻ | 17 | 14:15a
| Świętojańska NŻ | 18 | 14:16a
| Brzozowa I NŻ | 19 | 14:17a
| Brzozowa II NŻ | 20 | 14:18a
| Wilków | 21 | 14:19a
| Kamienna NŻ | 22 | 14:21a
| Piaskowa NŻ | 23 | 14:22a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:06 godz : min o 14:13 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:13a
| Szymanowskiego | 2 | 14:15a
| Szeligowskiego | 3 | 14:17a
| Zatorze | 4 | 14:18a
| Sąd Rejonowy | 5 | 14:21a
| ZS im. Kopernika | 6 | 14:24a
| Dworzec PKP | 7 | 14:27a
| Dworcowa | 8 | 14:29a
| Trasa Warszawska | 9 | 14:31a
| Grunwaldzka | 10 | 14:32a
| Wał Tarejwy | 11 | 14:34a
| Bankowa NŻ | 12 | 14:36a
| Park Chopina | 13 | 14:37a
| Kościuszki | 14 | 14:40a
| Kolska | 15 | 14:42a
| Solna | 16 | 14:43a
| Gruntowa NŻ | 17 | 14:45a
| Świętojańska NŻ | 18 | 14:46a
| Brzozowa I NŻ | 19 | 14:47a
| Brzozowa II NŻ | 20 | 14:48a
| Wilków | 21 | 14:49a
| Kamienna NŻ | 22 | 14:51a
| Piaskowa NŻ | 23 | 14:52a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:09 godz : min o 14:16
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16
| Szymanowskiego | 2 | 14:18
| Galeria nad Jeziorem | 3 | 14:20
| Torowa | 4 | 14:23
| Wiadukt Przemysła II | 5 | 14:24
| 11 Listopada | 6 | 14:25
| Targowisko Miejskie | 7 | 14:27
| Rondo Solidarności | 8 | 14:28
| Hala Rondo | 9 | 14:29
| Aleje 1 Maja | 10 | 14:32
| Dworzec PKP | 11 | 14:35
| Dworcowa | 12 | 14:37
| Trasa Warszawska | 13 | 14:39
| Grunwaldzka | 14 | 14:40
| Wał Tarejwy | 15 | 14:41
| Żwirki i Wigury | 16 | 14:43
| Kolska | 17 | 14:45
| Józefa Bema | 18 | 14:46
| Rondo Kamińskiego | 19 | 14:47
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |