Najbliższe odjazdy
Przystanek: Torowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17:37 godz : min o 06:37 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:37#
| Torowa | 2 | 06:39#
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 06:40#
| 11 Listopada | 4 | 06:41#
| Targowisko Miejskie | 5 | 06:43#
| Rondo Solidarności | 6 | 06:44#
| Hala Rondo | 7 | 06:45#
| Aleje 1 Maja | 8 | 06:47#
| Dworzec PKP | 9 | 06:50#
| Dworcowa | 10 | 06:52#
| Trasa Warszawska | 11 | 06:54#
| Grunwaldzka | 12 | 06:55#
| Wał Tarejwy | 13 | 06:56#
| Żwirki i Wigury | 14 | 06:58#
| Kolska | 15 | 07:00#
| Józefa Bema | 16 | 07:01#
| Rondo Kamińskiego | 17 | 07:02#
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 18:15 godz : min o 07:15 f
Żychlin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:15f
| Torowa | 2 | 07:17f
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 07:18f
| 11 Listopada | 4 | 07:19f
| Targowisko Miejskie | 5 | 07:21f
| Rondo Solidarności | 6 | 07:22f
| Hala Rondo | 7 | 07:23f
| Aleje 1 Maja | 8 | 07:25f
| Dworzec PKP | 9 | 07:28f
| Dworcowa | 10 | 07:30f
| Trasa Warszawska | 11 | 07:32f
| Grunwaldzka | 12 | 07:33f
| Wał Tarejwy | 13 | 07:34f
| Żwirki i Wigury | 14 | 07:36f
| Kolska | 15 | 07:38f
| Józefa Bema | 16 | 07:39f
| Rondo Kamińskiego | 17 | 07:40f
| Piłsudskiego | 18 | 07:41f
| Szpital | 19 | 07:42f
| Szpitalna | 20 | 07:43f
| Ametystowa NŻ | 21 | 07:46f
| FERIO | 22 | 07:49
| Żychlin-końcowy. |
|
|
|
za: 18:27 godz : min o 07:27
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:27
| Torowa | 2 | 07:30
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 07:31
| 11 Listopada | 4 | 07:32
| Targowisko Miejskie | 5 | 07:34
| Rondo Solidarności | 6 | 07:35
| Hala Rondo | 7 | 07:36
| Aleje 1 Maja | 8 | 07:39
| Dworzec PKP | 9 | 07:42
| Dworcowa | 10 | 07:44
| Trasa Warszawska | 11 | 07:46
| Grunwaldzka | 12 | 07:47
| Wał Tarejwy | 13 | 07:48
| Żwirki i Wigury | 14 | 07:50
| Kolska | 15 | 07:52
| Józefa Bema | 16 | 07:53
| Rondo Kamińskiego | 17 | 07:54
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 18:33 godz : min o 07:33 b;s
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:33b;s
| Torowa | 2 | 07:35b;s
| Leśna | 3 | 07:37b;s
| Wyspiańskiego | 4 | 07:39b;s
| Leśna | 5 | 07:42b;s
| Targowisko Miejskie | 6 | 07:43b;s
| 11 Listopada | 7 | 07:44b;s
| Zakole | 8 | 07:45b;s
| Okólna | 9 | 07:46b;s
| Sosnowa | 10 | 07:48b;s
| Wyzwolenia | 11 | 07:50b;s
| Glinka | 12 | 07:52b;s
| Portowa NŻ | 13 | 07:53b;s
| Laskówiecka NŻ | 14 | 07:54b;s
| Jana Pawła II | 15 | 07:55b;s
| Śniadeckich | 16 | 07:56b;s
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 17 | 07:58b;s
| Grójecka I NŻ | 18 | 07:59b;s
| Grójecka II NŻ | 19 | 08:00b;s
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 18:34 godz : min o 07:34 i;#
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34i;#
| Torowa | 2 | 07:37i
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 07:38i
| 11 Listopada | 4 | 07:39i
| Targowisko Miejskie | 5 | 07:41i
| Rondo Solidarności | 6 | 07:42i
| Hala Rondo | 7 | 07:43i
| Aleje 1 Maja | 8 | 07:46i
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 19:23 godz : min o 08:23 c
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:23c
| Torowa | 2 | 08:25c
| Leśna | 3 | 08:27c
| Wyspiańskiego | 4 | 08:29c
| Leśna | 5 | 08:32c
| Targowisko Miejskie | 6 | 08:33c
| 11 Listopada | 7 | 08:34c
| Zakole | 8 | 08:35c
| Okólna | 9 | 08:36c
| Sosnowa | 10 | 08:38c
| Wyzwolenia | 11 | 08:40c
| Glinka | 12 | 08:41c
| Popiełuszki | 13 | 08:42c
| Cmentarz Parafialny | 14 | 08:43c
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |