Najbliższe odjazdy
Przystanek: Torowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 57 min o 10:29
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:29
| Torowa | 2 | 10:31
| Leśna | 3 | 10:33
| Niesłusz | 4 | 10:34
| Gajowa NŻ | 5 | 10:35
| Marantów NŻ | 6 | 10:37
| Maliniec | 7 | 10:38
| Przemysłowa NŻ | 8 | 10:39
| Elektrownia Konin NŻ | 9 | 10:41
| Jędrzejewskiego NŻ | 10 | 10:42
| Muzeum Okręgowe | 11 | 10:44
| Gosławice | 12 | 10:45
| Przystań Gosławice | 13 | 10:47
| Gaj NŻ | 14 | 10:48
| Pątnów | 15 | 10:49
| Pątnowska NŻ | 16 | 10:50
| Kazimierska NŻ | 17 | 10:52
| Elektrownia Pątnów | 18 | 10:54
| Kamienica I NŻ | 19 | 10:55
| Kamienica II NŻ | 20 | 10:56
| Kamienica III NŻ | 21 | 10:57
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 22 | 10:59
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 59 min o 10:31 d
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:31d
| Torowa | 2 | 10:34d
| Targowisko Miejskie | 3 | 10:35d
| 11 Listopada | 4 | 10:36d
| Zakole | 5 | 10:37d
| Okólna | 6 | 10:38d
| Sosnowa | 7 | 10:39d
| Wyzwolenia | 8 | 10:41d
| Glinka | 9 | 10:42d
| Popiełuszki | 10 | 10:43d
| Cmentarz Parafialny | 11 | 10:44d
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 10:32
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:32
| Torowa | 2 | 10:34
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 10:35
| 11 Listopada | 4 | 10:36
| Targowisko Miejskie | 5 | 10:38
| Rondo Solidarności | 6 | 10:39
| Hala Rondo | 7 | 10:40
| Aleje 1 Maja | 8 | 10:42
| Dworzec PKP | 9 | 10:45
| Dworcowa | 10 | 10:47
| Trasa Warszawska | 11 | 10:49
| Grunwaldzka | 12 | 10:50
| Wał Tarejwy | 13 | 10:51
| Żwirki i Wigury | 14 | 10:53
| Kolska | 15 | 10:55
| Józefa Bema | 16 | 10:56
| Rondo Kamińskiego | 17 | 10:57
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:40 godz : min o 11:12
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:12
| Torowa | 2 | 11:14
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 11:15
| 11 Listopada | 4 | 11:16
| Targowisko Miejskie | 5 | 11:18
| Rondo Solidarności | 6 | 11:19
| Hala Rondo | 7 | 11:20
| Aleje 1 Maja | 8 | 11:22
| Dworzec PKP | 9 | 11:25
| Dworcowa | 10 | 11:27
| Trasa Warszawska | 11 | 11:29
| Grunwaldzka | 12 | 11:30
| Wał Tarejwy | 13 | 11:31
| Żwirki i Wigury | 14 | 11:33
| Kolska | 15 | 11:35
| Józefa Bema | 16 | 11:36
| Rondo Kamińskiego | 17 | 11:37
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:59 godz : min o 11:31 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:31a
| Torowa | 2 | 11:34a
| Targowisko Miejskie | 3 | 11:35a
| 11 Listopada | 4 | 11:36a
| Zakole | 5 | 11:37a
| Okólna | 6 | 11:38a
| Sosnowa | 7 | 11:39a
| Wyzwolenia | 8 | 11:41a
| Glinka | 9 | 11:43a
| Portowa NŻ | 10 | 11:44a
| Laskówiecka NŻ | 11 | 11:45a
| Jana Pawła II | 12 | 11:46a
| Śniadeckich | 13 | 11:47a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 14 | 11:49a
| Grójecka I NŻ | 15 | 11:50a
| Grójecka II NŻ | 16 | 11:51a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 02:08 godz : min o 11:40
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:40
| Torowa | 2 | 11:42
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 11:43
| 11 Listopada | 4 | 11:44
| Targowisko Miejskie | 5 | 11:46
| Rondo Solidarności | 6 | 11:47
| Hala Rondo | 7 | 11:48
| Aleje 1 Maja | 8 | 11:50
| Dworzec PKP | 9 | 11:53
| Dworcowa | 10 | 11:55
| Trasa Warszawska | 11 | 11:57
| Grunwaldzka | 12 | 11:58
| Wał Tarejwy | 13 | 11:59
| Żwirki i Wigury | 14 | 12:01
| Kolska | 15 | 12:03
| Józefa Bema | 16 | 12:04
| Rondo Kamińskiego | 17 | 12:05
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |