Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zatorze - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15 min o 13:12
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:12
| Zatorze | 2 | 13:13
| Szeligowskiego | 3 | 13:15
| Szymanowskiego | 4 | 13:16
| Paderewskiego | 5 | 13:17
| Paderewskiego NŻ | 6 | 13:18
| ROD Górnik NŻ | 7 | 13:19
| Urząd Skarbowy | 8 | 13:20
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 17 min o 13:14 a.h
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:14a.h
| Zatorze | 2 | 13:15a.h
| Szeligowskiego | 3 | 13:16a.h
| Torowa | 4 | 13:18a.h
| Leśna | 5 | 13:20a.h
| Niesłusz | 6 | 13:21a.h
| Gajowa NŻ | 7 | 13:22a.h
| Marantów NŻ | 8 | 13:25a
| Huta | 9 | 13:28a
| Maliniec | 10 | 13:29a
| Przemysłowa NŻ | 11 | 13:30a
| Elektrownia Konin NŻ | 12 | 13:32a
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 13:33a
| Muzeum Okręgowe | 14 | 13:35a
| Gosławice | 15 | 13:36a
| Przystań Gosławice | 16 | 13:38a
| Gaj NŻ | 17 | 13:39a
| Pątnów | 18 | 13:40a
| Pątnowska NŻ | 19 | 13:41a
| Kazimierska NŻ | 20 | 13:43a
| Elektrownia Pątnów | 21 | 13:45a
| Kamienica I NŻ | 22 | 13:46a
| Kamienica II NŻ | 23 | 13:47a
| Kamienica III NŻ | 24 | 13:48a
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 25 | 13:50
| Jóźwin NŻ | 26 | 13:52
| Jóźwin NŻ | 27 | 13:56
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 29 min o 13:26
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:26
| Zatorze | 2 | 13:27
| Szeligowskiego | 3 | 13:29
| Szymanowskiego | 4 | 13:30
| Paderewskiego | 5 | 13:31
| Paderewskiego NŻ | 6 | 13:32
| ROD Górnik NŻ | 7 | 13:33
| Urząd Skarbowy | 8 | 13:34
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 33 min o 13:30 b;s
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:30b;s
| Zatorze | 2 | 13:31b;s
| Szeligowskiego | 3 | 13:33b;s
| Torowa | 4 | 13:35b;s
| Leśna | 5 | 13:37b;s
| Wyspiańskiego | 6 | 13:39b;s
| Leśna | 7 | 13:42b;s
| Targowisko Miejskie | 8 | 13:43b;s
| 11 Listopada | 9 | 13:44b;s
| Zakole | 10 | 13:45b;s
| Okólna | 11 | 13:46b;s
| Sosnowa | 12 | 13:48b;s
| Wyzwolenia | 13 | 13:50b;s
| Glinka | 14 | 13:52b;s
| Portowa NŻ | 15 | 13:53b;s
| Laskówiecka NŻ | 16 | 13:54b;s
| Jana Pawła II | 17 | 13:55b;s
| Śniadeckich | 18 | 13:56b;s
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 19 | 13:58b;s
| Grójecka I NŻ | 20 | 13:59b;s
| Grójecka II NŻ | 21 | 14:00b;s
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 47 min o 13:44
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44
| Zatorze | 2 | 13:45
| Szeligowskiego | 3 | 13:47
| Szymanowskiego | 4 | 13:48
| Paderewskiego | 5 | 13:49
| Paderewskiego NŻ | 6 | 13:50
| ROD Górnik NŻ | 7 | 13:51
| Urząd Skarbowy | 8 | 13:52
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 14:14
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:14
| Zatorze | 2 | 14:15
| Szeligowskiego | 3 | 14:17
| Szymanowskiego | 4 | 14:18
| Paderewskiego | 5 | 14:19
| Paderewskiego NŻ | 6 | 14:20
| ROD Górnik NŻ | 7 | 14:21
| Urząd Skarbowy | 8 | 14:22
| Zakładowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |