Najbliższe odjazdy
Przystanek: Trasa Warszawska - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 13 min o 05:14 D
Genowefa II
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:14D
| Trasa Warszawska | 2 | 05:16D
| Grunwaldzka | 3 | 05:17D
| Wał Tarejwy | 4 | 05:18D
| Żwirki i Wigury | 5 | 05:19D
| Cmentarz Kolska | 6 | 05:21D
| Europejska NŻ | 7 | 05:22D
| Piaskowa NŻ | 8 | 05:23D
| Leszczynowa I NŻ | 9 | 05:25D
| Brzeźno INŻ. | 10 | 05:27D
| Brzeźno-osiedle NŻ | 11 | 05:29D
| Nowe Brzeźno NŻ | 12 | 05:32D
| Głodno NŻ | 13 | 05:34D
| Bolesławów-Gołąbek NŻ | 14 | 05:36D
| Stare Paprockie Holendry NŻ | 15 | 05:38D
| Paprotnia NŻ | 16 | 05:41D
| Genowefa I NŻ | 17 | 05:42D
| Genowefa II |
|
|
|
za: 25 min o 05:26 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:26s.d
| Trasa Warszawska | 2 | 05:28s.d
| Grunwaldzka | 3 | 05:29s.d
| Wał Tarejwy | 4 | 05:30s.d
| Żwirki i Wigury | 5 | 05:32s.d
| Kolska | 6 | 05:34s.d
| Józefa Bema | 7 | 05:35s.d
| Rondo Kamińskiego | 8 | 05:36s.d
| Szpital | 9 | 05:37s.d
| Szpitalna | 10 | 05:38s.d
| Ametystowa NŻ | 11 | 05:40s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 12 | 05:41s
| Stare Miasto-U.Gminy | 13 | 05:42s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 14 | 05:43s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 25 min o 05:26 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:26a
| Trasa Warszawska | 2 | 05:28a
| Grunwaldzka | 3 | 05:29a
| Wał Tarejwy | 4 | 05:30a
| Bankowa NŻ | 5 | 05:31a
| Park Chopina | 6 | 05:32a
| Kościuszki | 7 | 05:33a
| Kolska | 8 | 05:35a
| Solna | 9 | 05:36a
| Gruntowa NŻ | 10 | 05:38a
| Świętojańska NŻ | 11 | 05:39a
| Brzozowa I NŻ | 12 | 05:40a
| Brzozowa II NŻ | 13 | 05:41a
| Wilków | 14 | 05:42a
| Kamienna NŻ | 15 | 05:44a
| Piaskowa NŻ | 16 | 05:45a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 05:32
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:32
| Trasa Warszawska | 2 | 05:34
| Grunwaldzka | 3 | 05:35
| Wał Tarejwy | 4 | 05:37
| Bankowa NŻ | 5 | 05:39
| Park Chopina | 6 | 05:40
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 05:41
| Dmowskiego | 8 | 05:42
| M.Dąbrowskiej | 9 | 05:43
| Stefanii Esse NŻ | 10 | 05:44
| Parowa NŻ | 11 | 05:46
| Kolska | 12 | 05:47
| Cmentarz Kolska | 13 | 05:49
| Europejska NŻ | 14 | 05:50
| Piaskowa NŻ | 15 | 05:51
| Leszczynowa I NŻ | 16 | 05:53
| Brzeźno INŻ. | 17 | 05:54
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 18 | 05:55
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 19 | 05:57
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 41 min o 05:42
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:42
| Trasa Warszawska | 2 | 05:44
| Grunwaldzka | 3 | 05:45
| Wał Tarejwy | 4 | 05:47
| Bankowa NŻ | 5 | 05:49
| Park Chopina | 6 | 05:50
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 05:51
| Dmowskiego | 8 | 05:51b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 9 | 05:52b
| Nadrzeczna | 10 | 05:54
| M.Dąbrowskiej | 11 | 05:55
| Piłsudskiego | 12 | 05:56
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 44 min o 05:45
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:45
| Trasa Warszawska | 2 | 05:47
| Grunwaldzka | 3 | 05:48
| Wał Tarejwy | 4 | 05:49
| Żwirki i Wigury | 5 | 05:51
| Kolska | 6 | 05:53
| Józefa Bema | 7 | 05:54
| Rondo Kamińskiego | 8 | 05:55
| Szpital | 9 | 05:56
| Szpitalna | 10 | 05:57
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |