Najbliższe odjazdy
Przystanek: Stadion MOSIR NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15 min o 10:52
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:52
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 10:53
| Dmowskiego | 3 | 10:54
| M.Dąbrowskiej | 4 | 10:55
| Stefanii Esse NŻ | 5 | 10:56
| Parowa NŻ | 6 | 10:58
| Kolska | 7 | 10:59
| Cmentarz Kolska | 8 | 11:01
| Europejska NŻ | 9 | 11:02
| Piaskowa NŻ | 10 | 11:03
| Leszczynowa I NŻ | 11 | 11:05
| Brzeźno INŻ. | 12 | 11:06
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 13 | 11:07
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 14 | 11:09
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 11:08
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:08
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 11:09
| Dmowskiego | 3 | 11:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 4 | 11:10b
| Nadrzeczna | 5 | 11:12
| M.Dąbrowskiej | 6 | 11:14
| Piłsudskiego | 7 | 11:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 11:38
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:38
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 11:39b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 3 | 11:39
| Dmowskiego | 4 | 11:40b
| Nadrzeczna | 5 | 11:42
| M.Dąbrowskiej | 6 | 11:44
| Piłsudskiego | 7 | 11:45
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 11:52
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:52
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 11:53
| Dmowskiego | 3 | 11:54
| M.Dąbrowskiej | 4 | 11:55
| Stefanii Esse NŻ | 5 | 11:56
| Parowa NŻ | 6 | 11:58
| Kolska | 7 | 11:59
| Cmentarz Kolska | 8 | 12:01
| Europejska NŻ | 9 | 12:02
| Piaskowa NŻ | 10 | 12:03
| Leszczynowa I NŻ | 11 | 12:05
| Brzeźno INŻ. | 12 | 12:06
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 13 | 12:07
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 14 | 12:09
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 01:19 godz : min o 11:56
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:56
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 11:57
| Dmowskiego | 3 | 11:58
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 11:58
| Nadrzeczna | 5 | 12:02
| Rondo Miast Partnerskich | 6 | 12:04
| Wiadukt Pokoju | 7 | 12:06
| Sąd Rejonowy | 8 | 12:07
| Zatorze | 9 | 12:08
| Szeligowskiego | 10 | 12:09
| Torowa | 11 | 12:11
| Leśna | 12 | 12:13
| Niesłusz | 13 | 12:14
| Gajowa NŻ | 14 | 12:15
| Marantów NŻ | 15 | 12:17
| Maliniec | 16 | 12:18
| Przemysłowa NŻ | 17 | 12:19
| Elektrownia Konin NŻ | 18 | 12:21
| Jędrzejewskiego NŻ | 19 | 12:22
| Muzeum Okręgowe | 20 | 12:24
| Gosławice | 21 | 12:25
| Przystań Gosławice | 22 | 12:27
| Gaj NŻ | 23 | 12:28
| Pątnów | 24 | 12:29
| Pątnowska NŻ | 25 | 12:30
| Kazimierska NŻ | 26 | 12:32
| Elektrownia Pątnów | 27 | 12:34
| Kamienica I NŻ | 28 | 12:35
| Kamienica II NŻ | 29 | 12:36
| Kamienica III NŻ | 30 | 12:37
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 31 | 12:39
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:31 godz : min o 12:08
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:08
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 12:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 3 | 12:09
| Dmowskiego | 4 | 12:10b
| Nadrzeczna | 5 | 12:12
| M.Dąbrowskiej | 6 | 12:14
| Piłsudskiego | 7 | 12:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |