Najbliższe odjazdy
Przystanek: Stadion MOSIR NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 14:31
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:31
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 14:32b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 3 | 14:32
| Dmowskiego | 4 | 14:33b
| Nadrzeczna | 5 | 14:35
| M.Dąbrowskiej | 6 | 14:37
| Piłsudskiego | 7 | 14:38
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 22 min o 14:51
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:51
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 14:52b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 3 | 14:52
| Dmowskiego | 4 | 14:53b
| Nadrzeczna | 5 | 14:55
| M.Dąbrowskiej | 6 | 14:57
| Piłsudskiego | 7 | 14:58
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 37 min o 15:06
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:06
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 15:07
| Dmowskiego | 3 | 15:08
| M.Dąbrowskiej | 4 | 15:10
| Stefanii Esse NŻ | 5 | 15:11
| Parowa NŻ | 6 | 15:13
| Kolska | 7 | 15:14
| Cmentarz Kolska | 8 | 15:16
| Europejska NŻ | 9 | 15:17
| Piaskowa NŻ | 10 | 15:18
| Leszczynowa I NŻ | 11 | 15:20
| Brzeźno INŻ. | 12 | 15:21
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 13 | 15:22
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 14 | 15:24
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 15:11
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:11
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 15:12
| Dmowskiego | 3 | 15:12b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 4 | 15:13b
| Nadrzeczna | 5 | 15:15
| M.Dąbrowskiej | 6 | 15:17
| Piłsudskiego | 7 | 15:18
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 49 min o 15:18 a
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18a
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 15:19a
| Dmowskiego | 3 | 15:20a
| Nadrzeczna | 4 | 15:20a
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 5 | 15:24a
| Rondo Miast Partnerskich | 6 | 15:26a
| Wiadukt Pokoju | 7 | 15:28a
| Sąd Rejonowy | 8 | 15:29a
| Zatorze | 9 | 15:30a
| Szeligowskiego | 10 | 15:32a
| Torowa | 11 | 15:34a
| Leśna | 12 | 15:36a
| Niesłusz | 13 | 15:37a
| Gajowa NŻ | 14 | 15:39a
| Marantów NŻ | 15 | 15:41a
| Maliniec | 16 | 15:42a
| Przemysłowa NŻ | 17 | 15:43a
| Elektrownia Konin NŻ | 18 | 15:45a
| Jędrzejewskiego NŻ | 19 | 15:46a
| Muzeum Okręgowe | 20 | 15:48a
| Gosławice | 21 | 15:50a
| Przystań Gosławice | 22 | 15:52a
| Gaj NŻ | 23 | 15:53a
| Pątnów | 24 | 15:54a
| Pątnowska NŻ | 25 | 15:55a
| Kazimierska NŻ | 26 | 15:57a
| Elektrownia Pątnów | 27 | 15:59a
| Kamienica I NŻ | 28 | 16:00a
| Kamienica II NŻ | 29 | 16:00a
| Kamienica III NŻ | 30 | 16:02a
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 31 | 16:04
| Jóźwin NŻ | 32 | 16:06
| Jóźwin NŻ | 33 | 16:10
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 15:31
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:31
| Stadion MOSIR NŻ | 2 | 15:32b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 3 | 15:32
| Dmowskiego | 4 | 15:33b
| Nadrzeczna | 5 | 15:35
| M.Dąbrowskiej | 6 | 15:37
| Piłsudskiego | 7 | 15:38
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |