Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nadrzeczna
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 15:54 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:54c
| Nadrzeczna | 2 | 15:55
| Dmowskiego | 3 | 15:56
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 15:57
| Staszica | 5 | 15:59
| Kilińskiego | 6 | 16:00
| Szarych Szeregów | 7 | 16:03
| Trasa Warszawska | 8 | 16:06
| Dworcowa | 9 | 16:08
| Dworzec PKP | 10 | 16:11
| Aleje 1 Maja | 11 | 16:13
| Rondo Solidarności | 12 | 16:15
| Targowisko Miejskie | 13 | 16:16
| 11 Listopada | 14 | 16:17
| Zakole | 15 | 16:18
| Okólna | 16 | 16:19
| Sosnowa | 17 | 16:21
| Wyzwolenia | 18 | 16:23
| Wyszyńskiego | 19 | 16:25
| ZSGE | 20 | 16:27
| Hala Rondo | 21 | 16:28
| Aleje 1 Maja | 22 | 16:30
| Dworzec PKP | 23 | 16:33
| Dworcowa | 24 | 16:35
| Trasa Warszawska | 25 | 16:37
| Grunwaldzka | 26 | 16:38
| Wał Tarejwy | 27 | 16:40
| Bankowa NŻ | 28 | 16:42
| Park Chopina | 29 | 16:43
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 16:44b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 31 | 16:44
| Dmowskiego | 32 | 16:45b
| Nadrzeczna | 33 | 16:47
| M.Dąbrowskiej | 34 | 16:49
| Piłsudskiego | 35 | 16:50
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 58 min o 16:34 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:34c
| Nadrzeczna | 2 | 16:35
| Dmowskiego | 3 | 16:36
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 16:37
| Staszica | 5 | 16:39
| Kilińskiego | 6 | 16:40
| Szarych Szeregów | 7 | 16:43
| Trasa Warszawska | 8 | 16:46
| Dworcowa | 9 | 16:49
| Dworzec PKP | 10 | 16:51
| Aleje 1 Maja | 11 | 16:53
| Rondo Solidarności | 12 | 16:55
| Targowisko Miejskie | 13 | 16:56
| 11 Listopada | 14 | 16:57
| Zakole | 15 | 16:58
| Okólna | 16 | 16:59
| Sosnowa | 17 | 17:00
| Wyzwolenia | 18 | 17:03
| Wyszyńskiego | 19 | 17:04
| ZSGE | 20 | 17:07
| Hala Rondo | 21 | 17:08
| Aleje 1 Maja | 22 | 17:10
| Dworzec PKP | 23 | 17:13
| Dworcowa | 24 | 17:15
| Trasa Warszawska | 25 | 17:17
| Grunwaldzka | 26 | 17:18
| Wał Tarejwy | 27 | 17:20
| Bankowa NŻ | 28 | 17:22
| Park Chopina | 29 | 17:23
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 17:24
| Dmowskiego | 31 | 17:24b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 32 | 17:25b
| Nadrzeczna | 33 | 17:27
| M.Dąbrowskiej | 34 | 17:29
| Piłsudskiego | 35 | 17:30
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 59 min o 16:35
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:35
| Nadrzeczna | 2 | 16:36
| Dmowskiego | 3 | 16:37
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 16:38
| Staszica | 5 | 16:40
| Kilińskiego | 6 | 16:41
| Szarych Szeregów | 7 | 16:42c
| Wał Tarejwy | 8 | 16:43
| Żwirki i Wigury | 9 | 16:45
| Kolska | 10 | 16:47
| Józefa Bema | 11 | 16:48
| Rondo Kamińskiego | 12 | 16:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:38 godz : min o 17:14 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:14c
| Nadrzeczna | 2 | 17:15
| Dmowskiego | 3 | 17:16
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 17:17
| Staszica | 5 | 17:19
| Kilińskiego | 6 | 17:20
| Szarych Szeregów | 7 | 17:23
| Trasa Warszawska | 8 | 17:25
| Dworcowa | 9 | 17:28
| Dworzec PKP | 10 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 11 | 17:32
| Rondo Solidarności | 12 | 17:34
| Targowisko Miejskie | 13 | 17:35
| 11 Listopada | 14 | 17:36
| Zakole | 15 | 17:37
| Okólna | 16 | 17:38
| Sosnowa | 17 | 17:39
| Wyzwolenia | 18 | 17:41
| Wyszyńskiego | 19 | 17:43
| ZSGE | 20 | 17:45
| Hala Rondo | 21 | 17:46
| Aleje 1 Maja | 22 | 17:48
| Dworzec PKP | 23 | 17:50
| Dworcowa | 24 | 17:52
| Trasa Warszawska | 25 | 17:54
| Grunwaldzka | 26 | 17:55
| Wał Tarejwy | 27 | 17:57
| Bankowa NŻ | 28 | 17:59
| Park Chopina | 29 | 18:00
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 18:00
| Dmowskiego | 31 | 18:00b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 32 | 18:02b
| Nadrzeczna | 33 | 18:04
| M.Dąbrowskiej | 34 | 18:04
| Piłsudskiego | 35 | 18:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 02:18 godz : min o 17:54 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:54c
| Nadrzeczna | 2 | 17:55
| Dmowskiego | 3 | 17:56
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 17:57
| Staszica | 5 | 17:59
| Kilińskiego | 6 | 18:00
| Szarych Szeregów | 7 | 18:03
| Trasa Warszawska | 8 | 18:04
| Dworcowa | 9 | 18:08
| Dworzec PKP | 10 | 18:10
| Aleje 1 Maja | 11 | 18:12
| Rondo Solidarności | 12 | 18:14
| Targowisko Miejskie | 13 | 18:15
| 11 Listopada | 14 | 18:16
| Zakole | 15 | 18:17
| Okólna | 16 | 18:18
| Sosnowa | 17 | 18:19
| Wyzwolenia | 18 | 18:21
| Wyszyńskiego | 19 | 18:23
| ZSGE | 20 | 18:25
| Hala Rondo | 21 | 18:26
| Aleje 1 Maja | 22 | 18:28
| Dworzec PKP | 23 | 18:30
| Dworcowa | 24 | 18:32
| Trasa Warszawska | 25 | 18:34
| Grunwaldzka | 26 | 18:35
| Wał Tarejwy | 27 | 18:37
| Bankowa NŻ | 28 | 18:39
| Park Chopina | 29 | 18:40
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 18:41b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 31 | 18:41
| Dmowskiego | 32 | 18:42b
| Nadrzeczna | 33 | 18:44
| M.Dąbrowskiej | 34 | 18:45
| Piłsudskiego | 35 | 18:46
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 02:58 godz : min o 18:34
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:34
| Nadrzeczna | 2 | 18:35
| Dmowskiego | 3 | 18:36
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 18:37
| Staszica | 5 | 18:39
| Kilińskiego | 6 | 18:40
| Szarych Szeregów | 7 | 18:41c
| Wał Tarejwy | 8 | 18:42
| Żwirki i Wigury | 9 | 18:44
| Kolska | 10 | 18:46
| Józefa Bema | 11 | 18:47
| Rondo Kamińskiego | 12 | 18:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |