Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kolska - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 14:37 godz : min o 06:04 c
K.Biskupi-Pl.Wolności-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:04c
| Kolska | 2 | 06:06c
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:07c
| Wał Tarejwy | 4 | 06:10c
| Trasa Warszawska | 5 | 06:13c
| Dworcowa | 6 | 06:16c
| Dworzec PKP | 7 | 06:18c
| Aleje 1 Maja | 8 | 06:20c
| Rondo Solidarności | 9 | 06:22c
| Targowisko Miejskie | 10 | 06:23c
| 11 Listopada | 11 | 06:24c
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 06:26c
| Torowa | 13 | 06:28c
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 06:30c
| Szymanowskiego | 15 | 06:31c
| Paderewskiego | 16 | 06:32c
| Paderewskiego | 17 | 06:33c
| Międzylesie | 18 | 06:35c
| Kleczewska | 19 | 06:36c
| Posada NŻ | 20 | 06:37c
| Posada NŻ | 21 | 06:38c
| Wola Łaszczowa NŻ | 22 | 06:40c
| Wieruszew NŻ | 23 | 06:41c
| Władzimirów | 24 | 06:43c
| Władzimirów NŻ | 25 | 06:44c
| Bieniszew NŻ | 26 | 06:48c
| Kazimierz B. ul. Konińska NŻ | 27 | 06:50c
| K.Biskupi-Pl.Wolności-końcowy. |
|
|
|
za: 14:44 godz : min o 06:11 h
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:11h
| Kolska | 2 | 06:13h
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:14h
| Wał Tarejwy | 4 | 06:17h
| Trasa Warszawska | 5 | 06:19h
| Dworcowa | 6 | 06:21h
| Dworzec PKP | 7 | 06:23h
| Aleje 1 Maja | 8 | 06:25h
| Rondo Solidarności | 9 | 06:28h
| Leśna | 10 | 06:29h
| Niesłusz | 11 | 06:30h
| Gajowa NŻ | 12 | 06:31h
| Marantów NŻ | 13 | 06:34
| Huta | 14 | 06:37
| Maliniec | 15 | 06:38
| Przemysłowa NŻ | 16 | 06:39
| Elektrownia Konin NŻ | 17 | 06:41
| Jędrzejewskiego NŻ | 18 | 06:42
| Muzeum Okręgowe | 19 | 06:44
| Gosławice | 20 | 06:45
| Przystań Gosławice | 21 | 06:47
| Gaj NŻ | 22 | 06:48
| Pątnów | 23 | 06:49
| Ślesińska I | 24 | 06:50
| Ślesińska II NŻ | 25 | 06:52
| Łężyńska NŻ | 26 | 06:54
| Ks. Palenickiego | 27 | 06:55
| Nowiny NŻ | 28 | 06:56
| Bernardynka NŻ | 29 | 06:57
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 14:48 godz : min o 06:15 a
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:15a
| Kolska | 2 | 06:17a
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:18a
| Wał Tarejwy | 4 | 06:21a
| Trasa Warszawska | 5 | 06:24a
| Dworcowa | 6 | 06:27a
| Dworzec PKP | 7 | 06:30a
| ZS im. Kopernika | 8 | 06:32a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 9 | 06:33a
| Spółdzielców | 10 | 06:35a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 11 | 06:36a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 12 | 06:37a
| Rolna | 13 | 06:38a
| Hiacyntowa | 14 | 06:40a
| Nowy Dwór | 15 | 06:41a
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 15:02 godz : min o 06:29 s
Sokółki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:29s
| Kolska | 2 | 06:31s
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:32s
| Wał Tarejwy | 4 | 06:35s
| Trasa Warszawska | 5 | 06:38s
| Dworcowa | 6 | 06:41s
| Dworzec PKP | 7 | 06:43s
| Aleje 1 Maja | 8 | 06:45s
| Rondo Solidarności | 9 | 06:47s
| Targowisko Miejskie | 10 | 06:48s
| 11 Listopada | 11 | 06:49s
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 06:51s
| Torowa | 13 | 06:53s
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 06:55s
| Szymanowskiego | 15 | 06:56s
| Paderewskiego | 16 | 06:57s
| Paderewskiego | 17 | 06:58s
| Międzylesie | 18 | 07:00s
| Kleczewska | 19 | 07:01s
| Posada NŻ | 20 | 07:02s
| Posada NŻ | 21 | 07:04s
| Wola Łaszczowa NŻ | 22 | 07:05s
| Wola Łaszczowa NŻ | 23 | 07:06s
| Sokółki NŻ | 24 | 07:07s
| Sokółki-szkoła | 25 | 07:09s
| Sokółki-końcowy. |
|
|
|
za: 15:10 godz : min o 06:37 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:37s.d
| Kolska | 2 | 06:39s.d
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:40s.d
| Wał Tarejwy | 4 | 06:43s.d
| Trasa Warszawska | 5 | 06:46s.d
| Dworcowa | 6 | 06:49s.d
| Dworzec PKP | 7 | 06:51s.d
| Aleje 1 Maja | 8 | 06:53s.d
| Rondo Solidarności | 9 | 06:55s.d
| Targowisko Miejskie | 10 | 06:56s.d
| 11 Listopada | 11 | 06:57s.d
| Zakole | 12 | 06:58s.d
| Okólna | 13 | 06:59s.d
| Sosnowa | 14 | 07:01s.d
| Wyzwolenia | 15 | 07:03s.d
| Wyszyńskiego | 16 | 07:05s.d
| ZSGE | 17 | 07:07s.d
| Hala Rondo | 18 | 07:08s.d
| Aleje 1 Maja | 19 | 07:10s.d
| Dworzec PKP | 20 | 07:13s.d
| Dworcowa | 21 | 07:15s.d
| Trasa Warszawska | 22 | 07:17s.d
| Grunwaldzka | 23 | 07:18s.d
| Wał Tarejwy | 24 | 07:19s.d
| Żwirki i Wigury | 25 | 07:21s.d
| Kolska | 26 | 07:23s.d
| Józefa Bema | 27 | 07:24s.d
| Rondo Kamińskiego | 28 | 07:25s.d
| Szpital | 29 | 07:26s.d
| Szpitalna | 30 | 07:27s.d
| Ametystowa NŻ | 31 | 07:29s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 32 | 07:30s
| Stare Miasto-U.Gminy | 33 | 07:31s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 34 | 07:32s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 15:11 godz : min o 06:38 b
Nowe-Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38b
| Kolska | 2 | 06:40b
| Solna | 3 | 06:41b
| Gruntowa NŻ | 4 | 06:43b
| Świętojańska NŻ | 5 | 06:44b
| Brzozowa I NŻ | 6 | 06:45b
| Brzozowa II NŻ | 7 | 06:46b
| Wilków | 8 | 06:47b
| Kamienna NŻ | 9 | 06:49b
| Piaskowa NŻ | 10 | 06:50b
| Leszczynowa I NŻ | 11 | 06:51b
| Brzeźno INŻ. | 12 | 06:53b
| Brzeźno-osiedle NŻ | 13 | 06:54b
| Nowe-Brzeźno-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |