Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kolska - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09 min o 09:48 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:48a
| Kolska | 2 | 09:50a
| Solna | 3 | 09:51a
| Gruntowa NŻ | 4 | 09:53a
| Świętojańska NŻ | 5 | 09:54a
| Brzozowa I NŻ | 6 | 09:55a
| Brzozowa II NŻ | 7 | 09:56a
| Wilków | 8 | 09:57a
| Kamienna NŻ | 9 | 09:59a
| Piaskowa NŻ | 10 | 10:00a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 10 min o 09:49 w
Władzimirów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:49w
| Kolska | 2 | 09:51w
| Żwirki i Wigury | 3 | 09:52w
| Wał Tarejwy | 4 | 09:55w
| Trasa Warszawska | 5 | 09:58w
| Dworcowa | 6 | 10:01w
| Dworzec PKP | 7 | 10:03w
| Aleje 1 Maja | 8 | 10:05w
| Rondo Solidarności | 9 | 10:07w
| Targowisko Miejskie | 10 | 10:08w
| 11 Listopada | 11 | 10:09w
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 10:11w
| Torowa | 13 | 10:13w
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 10:15w
| Szymanowskiego | 15 | 10:16w
| Paderewskiego | 16 | 10:17w
| Paderewskiego | 17 | 10:18w
| Międzylesie | 18 | 10:20w
| Kleczewska | 19 | 10:21w
| Posada NŻ | 20 | 10:22w
| Posada NŻ | 21 | 10:23w
| Wola Łaszczowa NŻ | 22 | 10:25w
| Wieruszew NŻ | 23 | 10:26w
| Władzimirów-końcowy. |
|
|
|
za: 12 min o 09:51
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:51
| Kolska | 2 | 09:53
| Żwirki i Wigury | 3 | 09:54
| Wał Tarejwy | 4 | 09:57
| Trasa Warszawska | 5 | 10:00
| Dworcowa | 6 | 10:03
| Dworzec PKP | 7 | 10:05
| Aleje 1 Maja | 8 | 10:07
| Rondo Solidarności | 9 | 10:10
| Leśna | 10 | 10:12
| Niesłusz | 11 | 10:13
| Gajowa NŻ | 12 | 10:14
| Marantów NŻ | 13 | 10:16
| Maliniec | 14 | 10:17
| Przemysłowa NŻ | 15 | 10:18
| Elektrownia Konin NŻ | 16 | 10:20
| Jędrzejewskiego NŻ | 17 | 10:21
| Muzeum Okręgowe | 18 | 10:23
| Gosławice | 19 | 10:24
| Przystań Gosławice | 20 | 10:26
| Gaj NŻ | 21 | 10:27
| Pątnów | 22 | 10:28
| Ślesińska I | 23 | 10:29
| Ślesińska II NŻ | 24 | 10:31
| Łężyńska NŻ | 25 | 10:33
| Ks. Palenickiego | 26 | 10:34
| Nowiny NŻ | 27 | 10:35
| Bernardynka NŻ | 28 | 10:36
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 26 min o 10:05 a
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:05a
| Kolska | 2 | 10:07a
| Żwirki i Wigury | 3 | 10:08a
| Wał Tarejwy | 4 | 10:11a
| Trasa Warszawska | 5 | 10:14a
| Dworcowa | 6 | 10:17a
| Dworzec PKP | 7 | 10:20a
| ZS im. Kopernika | 8 | 10:22a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 9 | 10:23a
| Spółdzielców | 10 | 10:25a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 11 | 10:26a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 12 | 10:27a
| Rolna | 13 | 10:28a
| Hiacyntowa | 14 | 10:30a
| Nowy Dwór | 15 | 10:31a
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 30 min o 10:09
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:09
| Kolska | 2 | 10:11
| Żwirki i Wigury | 3 | 10:12b
| Wał Tarejwy | 4 | 10:14
| Bankowa NŻ | 5 | 10:15
| Park Chopina | 6 | 10:16
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 10:17
| Dmowskiego | 8 | 10:18
| Nadrzeczna | 9 | 10:18
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 10 | 10:22
| Rondo Miast Partnerskich | 11 | 10:24
| Wiadukt Pokoju | 12 | 10:26
| Sąd Rejonowy | 13 | 10:27
| Zatorze | 14 | 10:28
| Szeligowskiego | 15 | 10:29
| Torowa | 16 | 10:31
| Leśna | 17 | 10:33
| Niesłusz | 18 | 10:34
| Gajowa NŻ | 19 | 10:35
| Marantów NŻ | 20 | 10:37
| Maliniec | 21 | 10:38
| Przemysłowa NŻ | 22 | 10:39
| Elektrownia Konin NŻ | 23 | 10:41
| Jędrzejewskiego NŻ | 24 | 10:42
| Muzeum Okręgowe | 25 | 10:44
| Gosławice | 26 | 10:45
| Przystań Gosławice | 27 | 10:47
| Gaj NŻ | 28 | 10:48
| Pątnów | 29 | 10:49
| Pątnowska NŻ | 30 | 10:50
| Kazimierska NŻ | 31 | 10:52
| Elektrownia Pątnów | 32 | 10:54
| Kamienica I NŻ | 33 | 10:55
| Kamienica II NŻ | 34 | 10:56
| Kamienica III NŻ | 35 | 10:57
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 36 | 10:59
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 40 min o 10:19 b
K.Biskupi-Żeromskiego-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:19b
| Kolska | 2 | 10:21b
| Żwirki i Wigury | 3 | 10:22b
| Wał Tarejwy | 4 | 10:25b
| Trasa Warszawska | 5 | 10:28b
| Dworcowa | 6 | 10:31b
| Dworzec PKP | 7 | 10:33b
| Aleje 1 Maja | 8 | 10:35b
| Rondo Solidarności | 9 | 10:37b
| Targowisko Miejskie | 10 | 10:38b
| 11 Listopada | 11 | 10:39b
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 10:41b
| Torowa | 13 | 10:43b
| Galeria nad Jeziorem | 14 | 10:45b
| Szymanowskiego | 15 | 10:46b
| Paderewskiego | 16 | 10:47b
| Paderewskiego | 17 | 10:48b
| Międzylesie | 18 | 10:50b
| Kleczewska | 19 | 10:51b
| Posada NŻ | 20 | 10:52b
| Posada NŻ | 21 | 10:53b
| Wola Łaszczowa NŻ | 22 | 10:55b
| Wieruszew NŻ | 23 | 10:56b
| Władzimirów | 24 | 10:58b
| Władzimirów NŻ | 25 | 10:59b
| Bieniszew NŻ | 26 | 11:03b
| Kazimierz B. ul. Konińska NŻ | 27 | 11:05b
| Kazimierz B. - Pl. Wolności | 28 | 11:07b
| Kazimierz B. ul. 1 Maja NŻ | 29 | 11:09b
| K.Biskupi-Żeromskiego-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |