Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Kamińskiego - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 11:13
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:13
| Rondo Kamińskiego | 2 | 11:15
| Piłsudskiego | 3 | 11:17
| M.Dąbrowskiej | 4 | 11:18c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 5 | 11:19c
| Nadrzeczna | 6 | 11:20
| Dmowskiego | 7 | 11:21
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 11:22
| Staszica | 9 | 11:24
| Kilińskiego | 10 | 11:25
| Szarych Szeregów | 11 | 11:28
| Trasa Warszawska | 12 | 11:31
| Dworcowa | 13 | 11:34
| Dworzec PKP | 14 | 11:36
| Aleje 1 Maja | 15 | 11:38
| Rondo Solidarności | 16 | 11:40
| Targowisko Miejskie | 17 | 11:41
| 11 Listopada | 18 | 11:42
| Zakole | 19 | 11:43
| Okólna | 20 | 11:44
| Sosnowa | 21 | 11:46
| Wyzwolenia | 22 | 11:48
| Wyszyńskiego | 23 | 11:50
| ZSGE | 24 | 11:52
| Hala Rondo | 25 | 11:53
| Aleje 1 Maja | 26 | 11:55
| Dworzec PKP | 27 | 11:58
| Dworcowa | 28 | 12:00
| Trasa Warszawska | 29 | 12:02
| Grunwaldzka | 30 | 12:03
| Wał Tarejwy | 31 | 12:05
| Bankowa NŻ | 32 | 12:07
| Park Chopina | 33 | 12:08
| Stadion MOSIR NŻ | 34 | 12:09
| Dmowskiego | 35 | 12:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 36 | 12:10b
| Nadrzeczna | 37 | 12:12
| M.Dąbrowskiej | 38 | 12:14
| Piłsudskiego | 39 | 12:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 48 min o 11:43
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:43
| Rondo Kamińskiego | 2 | 11:45
| Piłsudskiego | 3 | 11:47
| M.Dąbrowskiej | 4 | 11:48c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 5 | 11:49c
| Nadrzeczna | 6 | 11:50
| Dmowskiego | 7 | 11:51
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 11:52
| Staszica | 9 | 11:54
| Kilińskiego | 10 | 11:55
| Szarych Szeregów | 11 | 11:58
| Trasa Warszawska | 12 | 12:01
| Dworcowa | 13 | 12:04
| Dworzec PKP | 14 | 12:06
| Aleje 1 Maja | 15 | 12:08
| Rondo Solidarności | 16 | 12:10
| Targowisko Miejskie | 17 | 12:11
| 11 Listopada | 18 | 12:12
| Zakole | 19 | 12:13
| Okólna | 20 | 12:14
| Sosnowa | 21 | 12:16
| Wyzwolenia | 22 | 12:18
| Wyszyńskiego | 23 | 12:20
| ZSGE | 24 | 12:22
| Hala Rondo | 25 | 12:23
| Aleje 1 Maja | 26 | 12:25
| Dworzec PKP | 27 | 12:28
| Dworcowa | 28 | 12:30
| Trasa Warszawska | 29 | 12:32
| Grunwaldzka | 30 | 12:33
| Wał Tarejwy | 31 | 12:35
| Bankowa NŻ | 32 | 12:37
| Park Chopina | 33 | 12:38
| Stadion MOSIR NŻ | 34 | 12:39b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 12:39
| Dmowskiego | 36 | 12:40b
| Nadrzeczna | 37 | 12:42
| M.Dąbrowskiej | 38 | 12:44
| Piłsudskiego | 39 | 12:45
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 12:13
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:13
| Rondo Kamińskiego | 2 | 12:15
| Piłsudskiego | 3 | 12:17
| M.Dąbrowskiej | 4 | 12:18c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 5 | 12:19c
| Nadrzeczna | 6 | 12:20
| Dmowskiego | 7 | 12:21
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 12:22
| Staszica | 9 | 12:24
| Kilińskiego | 10 | 12:25
| Szarych Szeregów | 11 | 12:28
| Trasa Warszawska | 12 | 12:31
| Dworcowa | 13 | 12:34
| Dworzec PKP | 14 | 12:36
| Aleje 1 Maja | 15 | 12:38
| Rondo Solidarności | 16 | 12:40
| Targowisko Miejskie | 17 | 12:41
| 11 Listopada | 18 | 12:42
| Zakole | 19 | 12:43
| Okólna | 20 | 12:44
| Sosnowa | 21 | 12:46
| Wyzwolenia | 22 | 12:48
| Wyszyńskiego | 23 | 12:50
| ZSGE | 24 | 12:52
| Hala Rondo | 25 | 12:53
| Aleje 1 Maja | 26 | 12:55
| Dworzec PKP | 27 | 12:58
| Dworcowa | 28 | 13:00
| Trasa Warszawska | 29 | 13:02
| Grunwaldzka | 30 | 13:03
| Wał Tarejwy | 31 | 13:05
| Bankowa NŻ | 32 | 13:07
| Park Chopina | 33 | 13:08
| Stadion MOSIR NŻ | 34 | 13:09
| Dmowskiego | 35 | 13:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 36 | 13:10b
| Nadrzeczna | 37 | 13:12
| M.Dąbrowskiej | 38 | 13:14
| Piłsudskiego | 39 | 13:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:48 godz : min o 12:43
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:43
| Rondo Kamińskiego | 2 | 12:45
| Piłsudskiego | 3 | 12:47
| M.Dąbrowskiej | 4 | 12:48c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 5 | 12:49c
| Nadrzeczna | 6 | 12:50
| Dmowskiego | 7 | 12:51
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 12:52
| Staszica | 9 | 12:54
| Kilińskiego | 10 | 12:55
| Szarych Szeregów | 11 | 12:58
| Trasa Warszawska | 12 | 13:01
| Dworcowa | 13 | 13:04
| Dworzec PKP | 14 | 13:06
| Aleje 1 Maja | 15 | 13:08
| Rondo Solidarności | 16 | 13:10
| Targowisko Miejskie | 17 | 13:11
| 11 Listopada | 18 | 13:12
| Zakole | 19 | 13:13
| Okólna | 20 | 13:14
| Sosnowa | 21 | 13:16
| Wyzwolenia | 22 | 13:18
| Wyszyńskiego | 23 | 13:20
| ZSGE | 24 | 13:22
| Hala Rondo | 25 | 13:23
| Aleje 1 Maja | 26 | 13:25
| Dworzec PKP | 27 | 13:28
| Dworcowa | 28 | 13:30
| Trasa Warszawska | 29 | 13:32
| Grunwaldzka | 30 | 13:33
| Wał Tarejwy | 31 | 13:35
| Bankowa NŻ | 32 | 13:37
| Park Chopina | 33 | 13:38
| Stadion MOSIR NŻ | 34 | 13:39b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 13:39
| Dmowskiego | 36 | 13:40b
| Nadrzeczna | 37 | 13:42
| M.Dąbrowskiej | 38 | 13:44
| Piłsudskiego | 39 | 13:45
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 02:18 godz : min o 13:13
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:13
| Rondo Kamińskiego | 2 | 13:15
| Piłsudskiego | 3 | 13:17
| M.Dąbrowskiej | 4 | 13:18c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 5 | 13:19c
| Nadrzeczna | 6 | 13:20
| Dmowskiego | 7 | 13:21
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 13:22
| Staszica | 9 | 13:24
| Kilińskiego | 10 | 13:25
| Szarych Szeregów | 11 | 13:28
| Trasa Warszawska | 12 | 13:31
| Dworcowa | 13 | 13:34
| Dworzec PKP | 14 | 13:37
| Aleje 1 Maja | 15 | 13:39
| Rondo Solidarności | 16 | 13:41
| Targowisko Miejskie | 17 | 13:42
| 11 Listopada | 18 | 13:43
| Zakole | 19 | 13:44
| Okólna | 20 | 13:45
| Sosnowa | 21 | 13:47
| Wyzwolenia | 22 | 13:49
| Wyszyńskiego | 23 | 13:52
| ZSGE | 24 | 13:54
| Hala Rondo | 25 | 13:55
| Aleje 1 Maja | 26 | 13:58
| Dworzec PKP | 27 | 14:01
| Dworcowa | 28 | 14:03
| Trasa Warszawska | 29 | 14:05
| Grunwaldzka | 30 | 14:06
| Wał Tarejwy | 31 | 14:08
| Bankowa NŻ | 32 | 14:10
| Park Chopina | 33 | 14:11
| Stadion MOSIR NŻ | 34 | 14:12
| Dmowskiego | 35 | 14:12b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 36 | 14:13b
| Nadrzeczna | 37 | 14:15
| M.Dąbrowskiej | 38 | 14:17
| Piłsudskiego | 39 | 14:18
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 02:38 godz : min o 13:33
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:33
| Rondo Kamińskiego | 2 | 13:35
| Piłsudskiego | 3 | 13:37
| M.Dąbrowskiej | 4 | 13:38c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 5 | 13:39c
| Nadrzeczna | 6 | 13:40
| Dmowskiego | 7 | 13:41
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 13:42
| Staszica | 9 | 13:44
| Kilińskiego | 10 | 13:45
| Szarych Szeregów | 11 | 13:48
| Trasa Warszawska | 12 | 13:51
| Dworcowa | 13 | 13:54
| Dworzec PKP | 14 | 13:57
| Aleje 1 Maja | 15 | 13:59
| Rondo Solidarności | 16 | 14:01
| Targowisko Miejskie | 17 | 14:02
| 11 Listopada | 18 | 14:03
| Zakole | 19 | 14:04
| Okólna | 20 | 14:05
| Sosnowa | 21 | 14:07
| Wyzwolenia | 22 | 14:09
| Wyszyńskiego | 23 | 14:12
| ZSGE | 24 | 14:14
| Hala Rondo | 25 | 14:15
| Aleje 1 Maja | 26 | 14:18
| Dworzec PKP | 27 | 14:21
| Dworcowa | 28 | 14:23
| Trasa Warszawska | 29 | 14:25
| Grunwaldzka | 30 | 14:26
| Wał Tarejwy | 31 | 14:28
| Bankowa NŻ | 32 | 14:30
| Park Chopina | 33 | 14:31
| Stadion MOSIR NŻ | 34 | 14:32b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 14:32
| Dmowskiego | 36 | 14:33b
| Nadrzeczna | 37 | 14:35
| M.Dąbrowskiej | 38 | 14:37
| Piłsudskiego | 39 | 14:38
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |