Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Kamińskiego
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18:21 godz : min o 10:36 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:36r;d
| Rondo Kamińskiego | 2 | 10:37r;d
| Józefa Bema | 3 | 10:40r;d
| Kościuszki | 4 | 10:41r;d
| Staszica | 5 | 10:43r;d
| Kilińskiego | 6 | 10:44r;d
| Szarych Szeregów | 7 | 10:47r;d
| Trasa Warszawska | 8 | 10:50r;d
| Dworcowa | 9 | 10:53r;d
| Dworzec PKP | 10 | 10:55r;d
| Aleje 1 Maja | 11 | 10:57r;d
| ZSGE | 12 | 10:59r;d
| Wyszyńskiego | 13 | 11:00r;d
| Glinka | 14 | 11:02r;d
| Portowa NŻ | 15 | 11:03r;d
| Laskówiecka NŻ | 16 | 11:04r;d
| Jana Pawła II | 17 | 11:05r;d
| Śniadeckich | 18 | 11:06r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 19 | 11:08r
| Grójecka NŻ | 20 | 11:09r
| Grójecka NŻ | 21 | 11:10r
| Grójec | 22 | 11:11r
| Grójecka NŻ | 23 | 11:12r
| Grójecka NŻ | 24 | 11:14r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 25 | 11:15r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 26 | 11:17r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 27 | 11:18r
| Wola Podłężna NŻ | 28 | 11:19r
| Rudzica NŻ | 29 | 11:20r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 30 | 11:21r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 31 | 11:22r
| Rudzica-końcowy. |
|
|
|
za: 18:28 godz : min o 10:43 b
Szczepidło-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:43b
| Rondo Kamińskiego | 2 | 10:44b
| Józefa Bema | 3 | 10:46b
| Kolska | 4 | 10:48b
| Żwirki i Wigury | 5 | 10:49b
| Wał Tarejwy | 6 | 10:53b
| Osada NŻ | 7 | 10:54b
| Osada I NŻ | 8 | 10:55b
| Osada II NŻ | 9 | 10:56b
| Osada III NŻ | 10 | 10:57b
| Zalesie I NŻ | 11 | 10:58b
| Zalesie II NŻ | 12 | 10:59b
| Zalesie III NŻ | 13 | 11:00b
| Szczepidło NŻ | 14 | 11:01b
| Szczepidło-końcowy. |
|
|
|
za: 18:28 godz : min o 10:43 s
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:43s
| Rondo Kamińskiego | 2 | 10:44s
| Józefa Bema | 3 | 10:46s
| Kolska | 4 | 10:48s
| Żwirki i Wigury | 5 | 10:49s
| Wał Tarejwy | 6 | 10:52s
| Trasa Warszawska | 7 | 10:55s
| Dworcowa | 8 | 10:58s
| Dworzec PKP | 9 | 11:00s
| Aleje 1 Maja | 10 | 11:02s
| Rondo Solidarności | 11 | 11:04s
| Targowisko Miejskie | 12 | 11:05s
| 11 Listopada | 13 | 11:06s
| Zakole | 14 | 11:07s
| Okólna | 15 | 11:08s
| Sosnowa | 16 | 11:10s
| Wyzwolenia | 17 | 11:12s
| Wyszyńskiego | 18 | 11:14s
| ZSGE | 19 | 11:16s
| Hala Rondo | 20 | 11:17s
| Aleje 1 Maja | 21 | 11:19s
| Dworzec PKP | 22 | 11:22s
| Dworcowa | 23 | 11:24s
| Trasa Warszawska | 24 | 11:26s
| Grunwaldzka | 25 | 11:27s
| Wał Tarejwy | 26 | 11:28s
| Żwirki i Wigury | 27 | 11:30s
| Kolska | 28 | 11:32s
| Józefa Bema | 29 | 11:33s
| Rondo Kamińskiego | 30 | 11:34s
| Szpital | 31 | 11:35s
| Szpitalna | 32 | 11:36s
| Ametystowa NŻ | 33 | 11:39s
| FERIO | 34 | 11:42s
| Stare Miasto-U.Gminy | 35 | 11:43s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 36 | 11:44s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 18:41 godz : min o 10:56
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:56
| Rondo Kamińskiego | 2 | 10:57
| Józefa Bema | 3 | 10:59
| Kolska | 4 | 11:01
| Żwirki i Wigury | 5 | 11:02b
| Wał Tarejwy | 6 | 11:04
| Bankowa NŻ | 7 | 11:05
| Park Chopina | 8 | 11:06
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 11:07
| Dmowskiego | 10 | 11:08
| Nadrzeczna | 11 | 11:08
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 12 | 11:12
| Rondo Miast Partnerskich | 13 | 11:14
| Wiadukt Pokoju | 14 | 11:16
| Sąd Rejonowy | 15 | 11:17
| Zatorze | 16 | 11:18
| Szeligowskiego | 17 | 11:19
| Torowa | 18 | 11:21
| Leśna | 19 | 11:23
| Niesłusz | 20 | 11:24
| Gajowa NŻ | 21 | 11:25
| Marantów NŻ | 22 | 11:27
| Maliniec | 23 | 11:28
| Przemysłowa NŻ | 24 | 11:29
| Elektrownia Konin NŻ | 25 | 11:31
| Jędrzejewskiego NŻ | 26 | 11:32
| Muzeum Okręgowe | 27 | 11:34
| Gosławice | 28 | 11:35
| Przystań Gosławice | 29 | 11:37
| Gaj NŻ | 30 | 11:38
| Pątnów | 31 | 11:39
| Pątnowska NŻ | 32 | 11:40
| Kazimierska NŻ | 33 | 11:42
| Elektrownia Pątnów | 34 | 11:44
| Kamienica I NŻ | 35 | 11:45
| Kamienica II NŻ | 36 | 11:46
| Kamienica III NŻ | 37 | 11:47
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 38 | 11:49
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 18:46 godz : min o 11:01 n
Kleczewska-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:01n
| Rondo Kamińskiego | 2 | 11:02n
| Józefa Bema | 3 | 11:04n
| Kolska | 4 | 11:06n
| Żwirki i Wigury | 5 | 11:07n
| Wał Tarejwy | 6 | 11:10n
| Trasa Warszawska | 7 | 11:13n
| Dworcowa | 8 | 11:16n
| Dworzec PKP | 9 | 11:18n
| Aleje 1 Maja | 10 | 11:20n
| Rondo Solidarności | 11 | 11:22n
| Targowisko Miejskie | 12 | 11:23n
| 11 Listopada | 13 | 11:24n
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 11:26n
| Torowa | 15 | 11:28n
| Galeria nad Jeziorem | 16 | 11:30n
| Szymanowskiego | 17 | 11:31n
| Paderewskiego | 18 | 11:32n
| Paderewskiego | 19 | 11:33n
| Międzylesie | 20 | 11:35n
| Kleczewska-końcowy |
|
|
|
za: 19:02 godz : min o 11:17
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:17
| Rondo Kamińskiego | 2 | 11:18
| Józefa Bema | 3 | 11:20
| Kolska | 4 | 11:22
| Żwirki i Wigury | 5 | 11:23
| Wał Tarejwy | 6 | 11:26
| Trasa Warszawska | 7 | 11:29
| Dworcowa | 8 | 11:32
| Dworzec PKP | 9 | 11:34
| Aleje 1 Maja | 10 | 11:36
| Rondo Solidarności | 11 | 11:39
| Leśna | 12 | 11:41
| Niesłusz | 13 | 11:42
| Gajowa NŻ | 14 | 11:43
| Marantów NŻ | 15 | 11:45
| Maliniec | 16 | 11:46
| Przemysłowa NŻ | 17 | 11:47
| Elektrownia Konin NŻ | 18 | 11:49
| Jędrzejewskiego NŻ | 19 | 11:50
| Muzeum Okręgowe | 20 | 11:52
| Gosławice | 21 | 11:53
| Przystań Gosławice | 22 | 11:55
| Gaj NŻ | 23 | 11:56
| Pątnów | 24 | 11:57
| Ślesińska I | 25 | 11:58
| Ślesińska II NŻ | 26 | 12:00
| Łężyńska NŻ | 27 | 12:02
| Ks. Palenickiego | 28 | 12:03
| Nowiny NŻ | 29 | 12:04
| Bernardynka NŻ | 30 | 12:05
| Łężyn-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |