Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Kamińskiego
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 16:43 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:43f
| Rondo Kamińskiego | 2 | 16:44f
| Józefa Bema | 3 | 16:46f
| Kolska | 4 | 16:48f
| Żwirki i Wigury | 5 | 16:49f
| Wał Tarejwy | 6 | 16:52f
| Trasa Warszawska | 7 | 16:55f
| Dworcowa | 8 | 16:58f
| Dworzec PKP | 9 | 17:00f
| Aleje 1 Maja | 10 | 17:02f
| Rondo Solidarności | 11 | 17:04f
| Targowisko Miejskie | 12 | 17:04f
| 11 Listopada | 13 | 17:06f
| Zakole | 14 | 17:07f
| Okólna | 15 | 17:08f
| Sosnowa | 16 | 17:10f
| Wyzwolenia | 17 | 17:12f
| Wyszyńskiego | 18 | 17:14f
| ZSGE | 19 | 17:16f
| Hala Rondo | 20 | 17:17f
| Aleje 1 Maja | 21 | 17:19f
| Dworzec PKP | 22 | 17:22f
| Dworcowa | 23 | 17:24f
| Trasa Warszawska | 24 | 17:26f
| Grunwaldzka | 25 | 17:27f
| Wał Tarejwy | 26 | 17:28f
| Żwirki i Wigury | 27 | 17:30f
| Kolska | 28 | 17:32f
| Józefa Bema | 29 | 17:33f
| Rondo Kamińskiego | 30 | 17:34f
| Szpital | 31 | 17:35f
| Szpitalna | 32 | 17:36f
| Ametystowa NŻ | 33 | 17:39f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 15 min o 16:56
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:56
| Rondo Kamińskiego | 2 | 16:57
| Józefa Bema | 3 | 16:59
| Kolska | 4 | 17:00
| Żwirki i Wigury | 5 | 17:02b
| Wał Tarejwy | 6 | 17:04
| Bankowa NŻ | 7 | 17:04
| Park Chopina | 8 | 17:06
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 17:07
| Dmowskiego | 10 | 17:08
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 11 | 17:08
| Nadrzeczna | 12 | 17:12
| Rondo Miast Partnerskich | 13 | 17:14
| Wiadukt Pokoju | 14 | 17:16
| Sąd Rejonowy | 15 | 17:17
| Zatorze | 16 | 17:18
| Szeligowskiego | 17 | 17:19
| Torowa | 18 | 17:21
| Leśna | 19 | 17:23
| Niesłusz | 20 | 17:24
| Gajowa NŻ | 21 | 17:25
| Marantów NŻ | 22 | 17:27
| Maliniec | 23 | 17:28
| Przemysłowa NŻ | 24 | 17:29
| Elektrownia Konin NŻ | 25 | 17:31
| Jędrzejewskiego NŻ | 26 | 17:32
| Muzeum Okręgowe | 27 | 17:34
| Gosławice | 28 | 17:35
| Przystań Gosławice | 29 | 17:37
| Gaj NŻ | 30 | 17:38
| Pątnów | 31 | 17:39
| Pątnowska NŻ | 32 | 17:40
| Kazimierska NŻ | 33 | 17:42
| Elektrownia Pątnów | 34 | 17:44
| Kamienica I NŻ | 35 | 17:45
| Kamienica II NŻ | 36 | 17:46
| Kamienica III NŻ | 37 | 17:47
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 38 | 17:49
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 19 min o 17:00 n
Kleczewska-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:00n
| Rondo Kamińskiego | 2 | 17:02n
| Józefa Bema | 3 | 17:04n
| Kolska | 4 | 17:06n
| Żwirki i Wigury | 5 | 17:07n
| Wał Tarejwy | 6 | 17:10n
| Trasa Warszawska | 7 | 17:12n
| Dworcowa | 8 | 17:15n
| Dworzec PKP | 9 | 17:17n
| Aleje 1 Maja | 10 | 17:19n
| Rondo Solidarności | 11 | 17:21n
| Targowisko Miejskie | 12 | 17:22n
| 11 Listopada | 13 | 17:23n
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 17:25n
| Torowa | 15 | 17:27n
| Galeria nad Jeziorem | 16 | 17:29n
| Szymanowskiego | 17 | 17:30n
| Paderewskiego | 18 | 17:31n
| Paderewskiego | 19 | 17:32n
| Międzylesie | 20 | 17:34n
| Kleczewska-końcowy |
|
|
|
za: 22 min o 17:03 b
Szczepidło-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03b
| Rondo Kamińskiego | 2 | 17:04b
| Józefa Bema | 3 | 17:06b
| Kolska | 4 | 17:08b
| Żwirki i Wigury | 5 | 17:08b
| Wał Tarejwy | 6 | 17:13b
| Osada NŻ | 7 | 17:14b
| Osada I NŻ | 8 | 17:15b
| Osada II NŻ | 9 | 17:16b
| Osada III NŻ | 10 | 17:17b
| Zalesie I NŻ | 11 | 17:18b
| Zalesie II NŻ | 12 | 17:19b
| Zalesie III NŻ | 13 | 17:20b
| Szczepidło NŻ | 14 | 17:21b
| Szczepidło-końcowy. |
|
|
|
za: 36 min o 17:17
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:17
| Rondo Kamińskiego | 2 | 17:18
| Józefa Bema | 3 | 17:20
| Kolska | 4 | 17:22
| Żwirki i Wigury | 5 | 17:23
| Wał Tarejwy | 6 | 17:26
| Trasa Warszawska | 7 | 17:28
| Dworcowa | 8 | 17:30
| Dworzec PKP | 9 | 17:32
| Aleje 1 Maja | 10 | 17:34
| Rondo Solidarności | 11 | 17:37
| Leśna | 12 | 17:38
| Niesłusz | 13 | 17:39
| Gajowa NŻ | 14 | 17:40
| Marantów NŻ | 15 | 17:42
| Maliniec | 16 | 17:43
| Przemysłowa NŻ | 17 | 17:44
| Elektrownia Konin NŻ | 18 | 17:46
| Jędrzejewskiego NŻ | 19 | 17:47
| Muzeum Okręgowe | 20 | 17:49
| Gosławice | 21 | 17:50
| Przystań Gosławice | 22 | 17:52
| Gaj NŻ | 23 | 17:53
| Pątnów | 24 | 17:54
| Ślesińska I | 25 | 17:55
| Ślesińska II NŻ | 26 | 17:57
| Łężyńska NŻ | 27 | 17:59
| Ks. Palenickiego | 28 | 18:00
| Nowiny NŻ | 29 | 18:00
| Bernardynka NŻ | 30 | 18:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 42 min o 17:23 a
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:23a
| Rondo Kamińskiego | 2 | 17:24a
| Józefa Bema | 3 | 17:26a
| Kolska | 4 | 17:28a
| Żwirki i Wigury | 5 | 17:29a
| Wał Tarejwy | 6 | 17:32a
| Trasa Warszawska | 7 | 17:34a
| Dworcowa | 8 | 17:36a
| Dworzec PKP | 9 | 17:38a
| ZS im. Kopernika | 10 | 17:40a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 11 | 17:41a
| Spółdzielców | 12 | 17:43a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 13 | 17:44a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 14 | 17:45a
| Rolna | 15 | 17:46a
| Hiacyntowa | 16 | 17:48a
| Nowy Dwór | 17 | 17:49a
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |