Najbliższe odjazdy
Przystanek: Niesłusz - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 17:21
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:21
| Niesłusz | 2 | 17:22
| Gajowa NŻ | 3 | 17:23
| Marantów NŻ | 4 | 17:25
| Maliniec | 5 | 17:26
| Przemysłowa NŻ | 6 | 17:27
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 17:29
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 17:30
| Muzeum Okręgowe | 9 | 17:32
| Gosławice | 10 | 17:33
| Przystań Gosławice | 11 | 17:35
| Gaj NŻ | 12 | 17:36
| Pątnów | 13 | 17:37
| Pątnowska NŻ | 14 | 17:38
| Kazimierska NŻ | 15 | 17:40
| Elektrownia Pątnów | 16 | 17:42
| Kamienica I NŻ | 17 | 17:43
| Kamienica II NŻ | 18 | 17:44
| Kamienica III NŻ | 19 | 17:45
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 20 | 17:47
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 22 min o 17:38
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:38
| Niesłusz | 2 | 17:39
| Gajowa NŻ | 3 | 17:40
| Marantów NŻ | 4 | 17:42
| Maliniec | 5 | 17:43
| Przemysłowa NŻ | 6 | 17:44
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 17:46
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 17:47
| Muzeum Okręgowe | 9 | 17:49
| Gosławice | 10 | 17:50
| Przystań Gosławice | 11 | 17:52
| Gaj NŻ | 12 | 17:53
| Pątnów | 13 | 17:54
| Ślesińska I | 14 | 17:55
| Ślesińska II NŻ | 15 | 17:57
| Łężyńska NŻ | 16 | 17:59
| Ks. Palenickiego | 17 | 18:00
| Nowiny NŻ | 18 | 18:00
| Bernardynka NŻ | 19 | 18:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 18:38
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:38
| Niesłusz | 2 | 18:39
| Gajowa NŻ | 3 | 18:40
| Marantów NŻ | 4 | 18:42
| Maliniec | 5 | 18:43
| Przemysłowa NŻ | 6 | 18:44
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 18:46
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 18:47
| Muzeum Okręgowe | 9 | 18:49
| Gosławice | 10 | 18:50
| Przystań Gosławice | 11 | 18:52
| Gaj NŻ | 12 | 18:53
| Pątnów | 13 | 18:54
| Ślesińska I | 14 | 18:55
| Ślesińska II NŻ | 15 | 18:57
| Łężyńska NŻ | 16 | 18:59
| Ks. Palenickiego | 17 | 19:00
| Nowiny NŻ | 18 | 19:00
| Bernardynka NŻ | 19 | 19:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 02:05 godz : min o 19:21
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:21
| Niesłusz | 2 | 19:22
| Gajowa NŻ | 3 | 19:23
| Marantów NŻ | 4 | 19:25
| Maliniec | 5 | 19:26
| Przemysłowa NŻ | 6 | 19:27
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 19:29
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 19:30
| Muzeum Okręgowe | 9 | 19:32
| Gosławice | 10 | 19:33
| Przystań Gosławice | 11 | 19:35
| Gaj NŻ | 12 | 19:36
| Pątnów | 13 | 19:37
| Pątnowska NŻ | 14 | 19:38
| Kazimierska NŻ | 15 | 19:40
| Elektrownia Pątnów | 16 | 19:42
| Kamienica I NŻ | 17 | 19:43
| Kamienica II NŻ | 18 | 19:44
| Kamienica III NŻ | 19 | 19:45
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 20 | 19:47
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 02:22 godz : min o 19:38
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:38
| Niesłusz | 2 | 19:39
| Gajowa NŻ | 3 | 19:40
| Marantów NŻ | 4 | 19:42
| Maliniec | 5 | 19:43
| Przemysłowa NŻ | 6 | 19:44
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 19:46
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 19:47
| Muzeum Okręgowe | 9 | 19:49
| Gosławice | 10 | 19:50
| Przystań Gosławice | 11 | 19:52
| Gaj NŻ | 12 | 19:53
| Pątnów | 13 | 19:54
| Ślesińska I | 14 | 19:55
| Ślesińska II NŻ | 15 | 19:57
| Łężyńska NŻ | 16 | 19:59
| Ks. Palenickiego | 17 | 20:00
| Nowiny NŻ | 18 | 20:00
| Bernardynka NŻ | 19 | 20:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 03:22 godz : min o 20:38
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:38
| Niesłusz | 2 | 20:39
| Gajowa NŻ | 3 | 20:40
| Marantów NŻ | 4 | 20:42
| Maliniec | 5 | 20:43
| Przemysłowa NŻ | 6 | 20:44
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 20:46
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 20:47
| Muzeum Okręgowe | 9 | 20:49
| Gosławice | 10 | 20:50
| Przystań Gosławice | 11 | 20:52
| Gaj NŻ | 12 | 20:53
| Pątnów | 13 | 20:54
| Ślesińska I | 14 | 20:55
| Ślesińska II NŻ | 15 | 20:57
| Łężyńska NŻ | 16 | 20:59
| Ks. Palenickiego | 17 | 21:00
| Nowiny NŻ | 18 | 21:00
| Bernardynka NŻ | 19 | 21:02
| Łężyn-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |