Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sosnowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 16:20
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:20
| Sosnowa | 2 | 16:21
| Okólna | 3 | 16:23
| 11 Listopada | 4 | 16:25
| Przyjaźni | 5 | 16:27
| ZSGE | 6 | 16:29
| Hala Rondo | 7 | 16:30
| Aleje 1 Maja | 8 | 16:32
| Dworzec PKP | 9 | 16:34
| ZS im. Kopernika | 10 | 16:36
| Wiadukt Pokoju | 11 | 16:38
| Sąd Rejonowy | 12 | 16:39
| Zatorze | 13 | 16:40
| Szeligowskiego | 14 | 16:42
| Szymanowskiego | 15 | 16:43
| Paderewskiego | 16 | 16:44
| Paderewskiego NŻ | 17 | 16:45
| ROD Górnik NŻ | 18 | 16:46
| Urząd Skarbowy | 19 | 16:47
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 25 min o 16:42 e
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:42e
| Sosnowa | 2 | 16:43e
| Okólna | 3 | 16:45e
| 11 Listopada | 4 | 16:46e
| Targowisko Miejskie | 5 | 16:49e
| Torowa | 6 | 16:51e
| Szeligowskiego | 7 | 16:52e
| Zatorze | 8 | 16:53e
| Sąd Rejonowy | 9 | 16:55e
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 16:56e
| Spółdzielców | 11 | 16:58e
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 16:59e
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 17:00e
| Rolna | 14 | 17:00e
| Hiacyntowa | 15 | 17:03e
| Nowy Dwór | 16 | 17:04e
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:03 godz : min o 17:20
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:20
| Sosnowa | 2 | 17:21
| Okólna | 3 | 17:23
| 11 Listopada | 4 | 17:25
| Przyjaźni | 5 | 17:27
| ZSGE | 6 | 17:29
| Hala Rondo | 7 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 8 | 17:32
| Dworzec PKP | 9 | 17:34
| ZS im. Kopernika | 10 | 17:36
| Wiadukt Pokoju | 11 | 17:38
| Sąd Rejonowy | 12 | 17:39
| Zatorze | 13 | 17:40
| Szeligowskiego | 14 | 17:42
| Szymanowskiego | 15 | 17:43
| Paderewskiego | 16 | 17:44
| Paderewskiego NŻ | 17 | 17:45
| ROD Górnik NŻ | 18 | 17:46
| Urząd Skarbowy | 19 | 17:47
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:40 godz : min o 17:57 e
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:57e
| Sosnowa | 2 | 17:58e
| Okólna | 3 | 18:00e
| 11 Listopada | 4 | 18:00e
| Targowisko Miejskie | 5 | 18:04e
| Torowa | 6 | 18:04e
| Szeligowskiego | 7 | 18:06e
| Zatorze | 8 | 18:07e
| Sąd Rejonowy | 9 | 18:08e
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 18:10e
| Spółdzielców | 11 | 18:12e
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 18:13e
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 18:14e
| Rolna | 14 | 18:15e
| Hiacyntowa | 15 | 18:17e
| Nowy Dwór | 16 | 18:18e
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 02:03 godz : min o 18:20
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:20
| Sosnowa | 2 | 18:21
| Okólna | 3 | 18:23
| 11 Listopada | 4 | 18:25
| Przyjaźni | 5 | 18:27
| ZSGE | 6 | 18:29
| Hala Rondo | 7 | 18:30
| Aleje 1 Maja | 8 | 18:32
| Dworzec PKP | 9 | 18:34
| ZS im. Kopernika | 10 | 18:36
| Wiadukt Pokoju | 11 | 18:38
| Sąd Rejonowy | 12 | 18:39
| Zatorze | 13 | 18:40
| Szeligowskiego | 14 | 18:42
| Szymanowskiego | 15 | 18:43
| Paderewskiego | 16 | 18:44
| Paderewskiego NŻ | 17 | 18:45
| ROD Górnik NŻ | 18 | 18:46
| Urząd Skarbowy | 19 | 18:47
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 02:25 godz : min o 18:42 e
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:42e
| Sosnowa | 2 | 18:43e
| Okólna | 3 | 18:45e
| 11 Listopada | 4 | 18:46e
| Targowisko Miejskie | 5 | 18:49e
| Torowa | 6 | 18:51e
| Szeligowskiego | 7 | 18:52e
| Zatorze | 8 | 18:53e
| Sąd Rejonowy | 9 | 18:55e
| Wiadukt Pokoju NŻ | 10 | 18:56e
| Spółdzielców | 11 | 18:58e
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 18:59e
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 19:00e
| Rolna | 14 | 19:00e
| Hiacyntowa | 15 | 19:03e
| Nowy Dwór | 16 | 19:04e
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |