Najbliższe odjazdy
Przystanek: Posoka NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 32 min o 16:31 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:31j
| Posoka NŻ | 2 | 16:33j
| Zagórowska NŻ | 3 | 16:35j
| Piłsudskiego | 4 | 16:36j
| Rondo Kamińskiego | 5 | 16:37j
| Józefa Bema | 6 | 16:40j
| Kościuszki | 7 | 16:41j
| Staszica | 8 | 16:43j
| Kilińskiego | 9 | 16:44j
| Szarych Szeregów | 10 | 16:47j
| Trasa Warszawska | 11 | 16:49j
| Dworcowa | 12 | 16:51j
| Dworzec PKP | 13 | 16:53j
| Aleje 1 Maja | 14 | 16:55j
| ZSGE | 15 | 16:57j
| Wyszyńskiego | 16 | 16:58j
| Glinka | 17 | 17:00j
| Portowa NŻ | 18 | 17:00j
| Laskówiecka NŻ | 19 | 17:02j
| Jana Pawła II | 20 | 17:03j
| Śniadeckich | 21 | 17:04j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 22 | 17:06j
| Grójecka NŻ | 23 | 17:07j
| Grójecka NŻ | 24 | 17:08j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 17:00
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:00
| Posoka NŻ | 2 | 17:03
| Zagórowska NŻ | 3 | 17:04
| Stefanii Esse NŻ | 4 | 17:04
| Parowa NŻ | 5 | 17:08
| Józefa Bema | 6 | 17:10
| Taczanowskiego NŻ | 7 | 17:11
| Pawłówek NŻ | 8 | 17:12
| Solna NŻ | 9 | 17:15
| Cmentarz Kolska | 10 | 17:16
| Żwirki i Wigury | 11 | 17:17
| Wał Tarejwy | 12 | 17:20
| Trasa Warszawska | 13 | 17:22
| Komenda Miejska Policji NŻ | 14 | 17:24
| ZSGE | 15 | 17:26
| Przyjaźni | 16 | 17:27
| 11 Listopada | 17 | 17:28
| Zakole | 18 | 17:29
| Okólna | 19 | 17:30
| Sosnowa | 20 | 17:31
| Wyzwolenia | 21 | 17:32
| Glinka | 22 | 17:33
| Popiełuszki | 23 | 17:34
| Cmentarz Parafialny | 24 | 17:35
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:36 godz : min o 17:35 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:35j
| Posoka NŻ | 2 | 17:37j
| Zagórowska NŻ | 3 | 17:39j
| Piłsudskiego | 4 | 17:40j
| Rondo Kamińskiego | 5 | 17:41j
| Józefa Bema | 6 | 17:44j
| Kościuszki | 7 | 17:45j
| Staszica | 8 | 17:47j
| Kilińskiego | 9 | 17:48j
| Szarych Szeregów | 10 | 17:51j
| Trasa Warszawska | 11 | 17:53j
| Dworcowa | 12 | 17:55j
| Dworzec PKP | 13 | 17:57j
| Aleje 1 Maja | 14 | 17:59j
| ZSGE | 15 | 18:00j
| Wyszyńskiego | 16 | 18:02j
| Glinka | 17 | 18:04j
| Portowa NŻ | 18 | 18:04j
| Laskówiecka NŻ | 19 | 18:06j
| Jana Pawła II | 20 | 18:07j
| Śniadeckich | 21 | 18:08j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 22 | 18:10j
| Grójecka NŻ | 23 | 18:11j
| Grójecka NŻ | 24 | 18:12j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 02:17 godz : min o 18:16 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:16r;d
| Posoka NŻ | 2 | 18:18r;d
| Zagórowska NŻ | 3 | 18:20r;d
| Piłsudskiego | 4 | 18:21r;d
| Rondo Kamińskiego | 5 | 18:22r;d
| Józefa Bema | 6 | 18:25r;d
| Kościuszki | 7 | 18:26r;d
| Staszica | 8 | 18:28r;d
| Kilińskiego | 9 | 18:29r;d
| Szarych Szeregów | 10 | 18:32r;d
| Trasa Warszawska | 11 | 18:34r;d
| Dworcowa | 12 | 18:36r;d
| Dworzec PKP | 13 | 18:38r;d
| Aleje 1 Maja | 14 | 18:40r;d
| ZSGE | 15 | 18:42r;d
| Wyszyńskiego | 16 | 18:43r;d
| Glinka | 17 | 18:45r;d
| Portowa NŻ | 18 | 18:46r;d
| Laskówiecka NŻ | 19 | 18:47r;d
| Jana Pawła II | 20 | 18:48r;d
| Śniadeckich | 21 | 18:49r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 22 | 18:51r
| Grójecka NŻ | 23 | 18:52r
| Grójecka NŻ | 24 | 18:53r
| Grójec | 25 | 18:54r
| Grójecka NŻ | 26 | 18:55r
| Grójecka NŻ | 27 | 18:57r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 28 | 18:58r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 29 | 19:00r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 30 | 19:00r
| Wola Podłężna NŻ | 31 | 19:02r
| Rudzica NŻ | 32 | 19:03r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 33 | 19:04r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 34 | 19:04r
| Rudzica-końcowy. |
|
|
|
za: 03:24 godz : min o 19:23 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:23j
| Posoka NŻ | 2 | 19:25j
| Zagórowska NŻ | 3 | 19:27j
| Piłsudskiego | 4 | 19:28j
| Rondo Kamińskiego | 5 | 19:29j
| Józefa Bema | 6 | 19:32j
| Kościuszki | 7 | 19:33j
| Staszica | 8 | 19:35j
| Kilińskiego | 9 | 19:36j
| Szarych Szeregów | 10 | 19:39j
| Trasa Warszawska | 11 | 19:41j
| Dworcowa | 12 | 19:43j
| Dworzec PKP | 13 | 19:45j
| Aleje 1 Maja | 14 | 19:47j
| ZSGE | 15 | 19:49j
| Wyszyńskiego | 16 | 19:50j
| Glinka | 17 | 19:52j
| Portowa NŻ | 18 | 19:53j
| Laskówiecka NŻ | 19 | 19:54j
| Jana Pawła II | 20 | 19:55j
| Śniadeckich | 21 | 19:56j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 22 | 19:58j
| Grójecka NŻ | 23 | 19:59j
| Grójecka NŻ | 24 | 20:00j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 03:32 godz : min o 19:31
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:31
| Posoka NŻ | 2 | 19:33
| Zagórowska NŻ | 3 | 19:34
| Stefanii Esse NŻ | 4 | 19:35
| Parowa NŻ | 5 | 19:38
| Józefa Bema | 6 | 19:40
| Taczanowskiego NŻ | 7 | 19:41
| Pawłówek NŻ | 8 | 19:42
| Solna NŻ | 9 | 19:45
| Cmentarz Kolska | 10 | 19:46
| Żwirki i Wigury | 11 | 19:47
| Wał Tarejwy | 12 | 19:50
| Trasa Warszawska | 13 | 19:52
| Komenda Miejska Policji NŻ | 14 | 19:54
| ZSGE | 15 | 19:56
| Przyjaźni | 16 | 19:57
| 11 Listopada | 17 | 19:58
| Zakole | 18 | 19:59
| Okólna | 19 | 20:00
| Sosnowa | 20 | 20:00
| Wyzwolenia | 21 | 20:02
| Glinka | 22 | 20:03
| Popiełuszki | 23 | 20:04
| Cmentarz Parafialny | 24 | 20:04
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |