Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sąd Rejonowy - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 14:39
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39
| Sąd Rejonowy | 2 | 14:40
| Zatorze | 3 | 14:41
| Szeligowskiego | 4 | 14:43
| Szymanowskiego | 5 | 14:44
| Paderewskiego | 6 | 14:45
| Paderewskiego NŻ | 7 | 14:46
| ROD Górnik NŻ | 8 | 14:47
| Urząd Skarbowy | 9 | 14:48
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 27 min o 14:48 d
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:48d
| Sąd Rejonowy | 2 | 14:49d
| Zatorze | 3 | 14:50d
| Szeligowskiego | 4 | 14:51d
| Torowa | 5 | 14:54d
| Targowisko Miejskie | 6 | 14:55d
| 11 Listopada | 7 | 14:56d
| Zakole | 8 | 14:57d
| Okólna | 9 | 14:58d
| Sosnowa | 10 | 14:59d
| Wyzwolenia | 11 | 15:01d
| Glinka | 12 | 15:02d
| Popiełuszki | 13 | 15:03d
| Cmentarz Parafialny | 14 | 15:04d
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 48 min o 15:09
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:09
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:10
| Zatorze | 3 | 15:11
| Szeligowskiego | 4 | 15:13
| Szymanowskiego | 5 | 15:14
| Paderewskiego | 6 | 15:15
| Paderewskiego NŻ | 7 | 15:16
| ROD Górnik NŻ | 8 | 15:17
| Urząd Skarbowy | 9 | 15:18
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 55 min o 15:16
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:16
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:17
| Zatorze | 3 | 15:18
| Szeligowskiego | 4 | 15:19
| Torowa | 5 | 15:21
| Leśna | 6 | 15:23
| Niesłusz | 7 | 15:24
| Gajowa NŻ | 8 | 15:25
| Marantów NŻ | 9 | 15:27
| Maliniec | 10 | 15:28
| Przemysłowa NŻ | 11 | 15:29
| Elektrownia Konin NŻ | 12 | 15:31
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 15:32
| Muzeum Okręgowe | 14 | 15:34
| Gosławice | 15 | 15:35
| Przystań Gosławice | 16 | 15:37
| Gaj NŻ | 17 | 15:38
| Pątnów | 18 | 15:39
| Pątnowska NŻ | 19 | 15:40
| Kazimierska NŻ | 20 | 15:42
| Elektrownia Pątnów | 21 | 15:44
| Kamienica I NŻ | 22 | 15:45
| Kamienica II NŻ | 23 | 15:46
| Kamienica III NŻ | 24 | 15:47
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 25 | 15:49
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 15:39
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:39
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:40
| Zatorze | 3 | 15:41
| Szeligowskiego | 4 | 15:43
| Szymanowskiego | 5 | 15:44
| Paderewskiego | 6 | 15:45
| Paderewskiego NŻ | 7 | 15:46
| ROD Górnik NŻ | 8 | 15:47
| Urząd Skarbowy | 9 | 15:48
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 15:48 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:48a
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:49a
| Zatorze | 3 | 15:50a
| Szeligowskiego | 4 | 15:51a
| Torowa | 5 | 15:54a
| Targowisko Miejskie | 6 | 15:55a
| 11 Listopada | 7 | 15:56a
| Zakole | 8 | 15:57a
| Okólna | 9 | 15:58a
| Sosnowa | 10 | 15:59a
| Wyzwolenia | 11 | 16:00a
| Glinka | 12 | 16:03a
| Portowa NŻ | 13 | 16:04a
| Laskówiecka NŻ | 14 | 16:04a
| Jana Pawła II | 15 | 16:06a
| Śniadeckich | 16 | 16:07a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 17 | 16:08a
| Grójecka I NŻ | 18 | 16:10a
| Grójecka II NŻ | 19 | 16:11a
| Grójec-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |