Najbliższe odjazdy
Przystanek: Harcerska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 20:55 godz : min o 07:08
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:08
| Harcerska | 2 | 07:10
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 3 | 07:12
| Dobrzecka Reja | 4 | 07:13
| Widok Mickiewicza | 5 | 07:14
| Serbinowska Widok | 6 | 07:16
| Serbinowska Młynarska | 7 | 07:18
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 07:20
| Podmiejska Rondo | 9 | 07:22
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 07:23
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 07:24
| Al. Woj. Pol. Big Star | 12 | 07:26
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 07:27
| Armii Krajowej | 14 | 07:28
| Wojciechowskiego | 15 | 07:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 07:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21:07 godz : min o 07:20
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:20
| Harcerska | 2 | 07:22
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 07:23
| Poznańska Szpital | 4 | 07:26
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 5 | 07:28
| Podmiejska Wyszyńskiego | 6 | 07:29
| Podmiejska Widok | 7 | 07:31
| Podmiejska Rondo | 8 | 07:34
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 07:36
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 07:38
| Polna Legionów | 11 | 07:39
| Polna Kordeckiego | 12 | 07:40
| Polna Zielona | 13 | 07:41
| Polna Koralowa | 14 | 07:42
| Budowlanych | 15 | 07:44
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 16 | 07:45
| Częstochowska WSK | 17 | 07:46
| Częstochowska Elektryczna | 18 | 07:47
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 21:15 godz : min o 07:28
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:28
| Harcerska | 2 | 07:30
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 07:32
| Korczak Poznańska | 4 | 07:33
| Korczak Słoneczny Stok | 5 | 07:34
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 6 | 07:36
| Podmiejska Wyszyńskiego | 7 | 07:37
| Podmiejska Widok | 8 | 07:39
| Podmiejska Rondo | 9 | 07:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 21:25 godz : min o 07:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:38
| Harcerska | 2 | 07:40
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 3 | 07:42
| Dobrzecka Reja | 4 | 07:43
| Widok Mickiewicza | 5 | 07:44
| Serbinowska Widok | 6 | 07:46
| Serbinowska Młynarska | 7 | 07:48
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 07:50
| Podmiejska Rondo | 9 | 07:52
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 07:53
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 07:54
| Al. Woj. Pol. Big Star | 12 | 07:56
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 07:57
| Armii Krajowej | 14 | 07:58
| Wojciechowskiego | 15 | 07:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 08:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 21:25 godz : min o 07:38
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:38
| Harcerska | 2 | 07:40
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 07:41
| Poznańska Szpital | 4 | 07:43
| Poznańska Galeria | 5 | 07:44
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 6 | 07:45
| Poznańska Kampus | 7 | 07:47
| Kolonia Kościelna Wieś | 8 | 07:48
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 21:27 godz : min o 07:40
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:40
| Harcerska | 2 | 07:42
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 07:43
| Poznańska Szpital | 4 | 07:46
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 5 | 07:48
| Podmiejska Wyszyńskiego | 6 | 07:49
| Podmiejska Widok | 7 | 07:51
| Podmiejska Rondo | 8 | 07:54
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 07:56
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 07:58
| Polna Legionów | 11 | 07:59
| Polna Kordeckiego | 12 | 08:00
| Polna Zielona | 13 | 08:01
| Polna Koralowa | 14 | 08:02
| Budowlanych | 15 | 08:04
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 16 | 08:05
| Częstochowska WSK | 17 | 08:06
| Częstochowska Elektryczna | 18 | 08:07
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
Powrót | | Następne dojazdy |