Najbliższe odjazdy
Przystanek: Harcerska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 17:25
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:25
| Harcerska | 2 | 17:27
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 17:30
| Korczak Poznańska | 4 | 17:31
| Korczak Słoneczny Stok | 5 | 17:33
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 6 | 17:35
| Podmiejska Wyszyńskiego | 7 | 17:36
| Podmiejska Widok | 8 | 17:38
| Podmiejska Rondo | 9 | 17:41
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 15 min o 17:35
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:35
| Harcerska | 2 | 17:37
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 17:38
| Poznańska Szpital | 4 | 17:40
| Poznańska Galeria | 5 | 17:41
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 6 | 17:42
| Poznańska Kampus | 7 | 17:44
| Kolonia Kościelna Wieś | 8 | 17:45
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 15 min o 17:35
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:35
| Harcerska | 2 | 17:37
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 3 | 17:39
| Dobrzecka Reja | 4 | 17:40
| Widok Mickiewicza | 5 | 17:41
| Serbinowska Widok | 6 | 17:43
| Serbinowska Młynarska | 7 | 17:44
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 17:45
| Podmiejska Rondo | 9 | 17:47
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 17:48
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 17:49
| Al. Woj. Pol. Big Star | 12 | 17:51
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 17:52
| Armii Krajowej | 14 | 17:53
| Wojciechowskiego | 15 | 17:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 17:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 22 min o 17:42
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:42
| Harcerska | 2 | 17:44
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 17:45
| Poznańska Szpital | 4 | 17:48
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 5 | 17:50
| Podmiejska Wyszyńskiego | 6 | 17:51
| Podmiejska Widok | 7 | 17:53
| Podmiejska Rondo | 8 | 17:55
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 17:57
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 17:59
| Polna Legionów | 11 | 18:00
| Polna Kordeckiego | 12 | 18:00
| Polna Zielona | 13 | 18:02
| Polna Koralowa | 14 | 18:03
| Budowlanych | 15 | 18:04
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 16 | 18:06
| Częstochowska WSK | 17 | 18:07
| Częstochowska Elektryczna | 18 | 18:08
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 44 min o 18:04
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04
| Harcerska | 2 | 18:07
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 18:08
| Poznańska Szpital | 4 | 18:10
| Poznańska Galeria | 5 | 18:11
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 6 | 18:12
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 18:25
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:25
| Harcerska | 2 | 18:27
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 18:29
| Korczak Poznańska | 4 | 18:30
| Korczak Słoneczny Stok | 5 | 18:31
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 6 | 18:33
| Podmiejska Wyszyńskiego | 7 | 18:34
| Podmiejska Widok | 8 | 18:36
| Podmiejska Rondo | 9 | 18:39
| Dworzec Autobusowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |