Najbliższe odjazdy
Przystanek: Harcerska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 13:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:39
| Harcerska | 2 | 13:41
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 3 | 13:43
| Dobrzecka Reja | 4 | 13:44
| Widok Mickiewicza | 5 | 13:45
| Serbinowska Widok | 6 | 13:47
| Serbinowska Młynarska | 7 | 13:48
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 13:49
| Podmiejska Rondo | 9 | 13:51
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 13:52
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 13:53
| Al. Woj. Pol. Big Star | 12 | 13:55
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 13:56
| Armii Krajowej | 14 | 13:57
| Wojciechowskiego | 15 | 13:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 13:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05 min o 13:44
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44
| Harcerska | 2 | 13:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 13:47
| Poznańska Szpital | 4 | 13:49
| Poznańska Galeria | 5 | 13:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 6 | 13:51
| Poznańska Kampus | 7 | 13:53
| Kolonia Kościelna Wieś | 8 | 13:54
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 46 min o 14:25
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:25
| Harcerska | 2 | 14:27
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 14:30
| Korczak Poznańska | 4 | 14:31
| Korczak Słoneczny Stok | 5 | 14:33
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 6 | 14:35
| Podmiejska Wyszyńskiego | 7 | 14:36
| Podmiejska Widok | 8 | 14:38
| Podmiejska Rondo | 9 | 14:41
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 14:39
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:39
| Harcerska | 2 | 14:41
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 3 | 14:43
| Dobrzecka Reja | 4 | 14:44
| Widok Mickiewicza | 5 | 14:45
| Serbinowska Widok | 6 | 14:47
| Serbinowska Młynarska | 7 | 14:48
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 14:49
| Podmiejska Rondo | 9 | 14:51
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 14:52
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 14:53
| Al. Woj. Pol. Big Star | 12 | 14:55
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 14:56
| Armii Krajowej | 14 | 14:57
| Wojciechowskiego | 15 | 14:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 14:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 14:44
Poznańska Cm. Komunalny Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44
| Harcerska | 2 | 14:46
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 14:47
| Poznańska Szpital | 4 | 14:49
| Poznańska Galeria | 5 | 14:50
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 6 | 14:51
| Poznańska Cm. Komunalny Pętla |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 15:25
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:25
| Harcerska | 2 | 15:27
| Poznańska Wojska Polskiego | 3 | 15:30
| Korczak Poznańska | 4 | 15:31
| Korczak Słoneczny Stok | 5 | 15:33
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 6 | 15:35
| Podmiejska Wyszyńskiego | 7 | 15:36
| Podmiejska Widok | 8 | 15:38
| Podmiejska Rondo | 9 | 15:41
| Dworzec Autobusowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |