Najbliższe odjazdy
Przystanek: - pokaż QR kod
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 07:21 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:21
| | 2 | 07:22
| Radłów szkoła | 3 | 07:23
| Radłów I n/ż | 4 | 07:24
| Radłowska II | 5 | 07:25
| Radłowska I | 6 | 07:26
| Radłowska Sporna | 7 | 07:27
| Poznańska Lotnicza | 8 | 07:29
| Krotoszyńska ZAP | 9 | 07:33
| Centrum przesiadkowe | 10 | 07:35
| Raszkowska kościół | 11 | 07:36
| Wolności | 12 | 07:37
| Partyzancka | 13 | 07:39
| Głogowska | 14 | 07:41
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 01:19 godz : min o 08:34 ŁS
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:34S
| | 2 | 08:35S
| Radłów szkoła | 3 | 08:36S
| Radłów I n/ż | 4 | 08:37S
| Radłowska II | 5 | 08:38S
| Radłowska I | 6 | 08:39S
| Radłowska Sporna | 7 | 08:40S
| Poznańska Lotnicza | 8 | 08:42S
| Krotoszyńska ZAP | 9 | 08:46S
| Centrum przesiadkowe | 10 | 08:48S
| Raszkowska kościół | 11 | 08:49S
| Wolności | 12 | 08:50S
| Partyzancka | 13 | 08:52S
| Głogowska | 14 | 08:54S
| Aleja Powstańców |
|
|
|
za: 10:03 godz : min o 17:18 Ł
Aleja Powstańców
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:18
| | 2 | 17:19
| Radłów szkoła | 3 | 17:20
| Radłów I n/ż | 4 | 17:21
| Radłowska II | 5 | 17:22
| Radłowska I | 6 | 17:23
| Radłowska Sporna | 7 | 17:24
| Poznańska Lotnicza | 8 | 17:26
| Krotoszyńska ZAP | 9 | 17:30
| Centrum przesiadkowe | 10 | 17:32
| Raszkowska kościół | 11 | 17:33
| Wolności | 12 | 17:34
| Partyzancka | 13 | 17:36
| Głogowska | 14 | 17:38
| Aleja Powstańców |
|
Powrót | | Następne dojazdy |