Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gorzyce Wielkie V n.ż. - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 32 min o 09:46
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:46
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 2 | 09:47
| Gorzyce Wielkie kościół | 3 | 09:48
| Gorzyce Wielkie III | 4 | 09:49
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 5 | 09:50
| Gorzyce Wielkie I | 6 | 09:52
| Gorzycka Topolowa | 7 | 09:53
| Gorzycka V | 8 | 09:54
| Gorzycka Swobodna | 9 | 09:55
| Gorzycka Długa | 10 | 09:56
| Gorzycka | 11 | 09:57
| Gorzycka piekarnia | 12 | 09:58
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 10:00
| Odolanowska I | 14 | 10:02
| Sienkiewicza | 15 | 10:03
| Wojska Polskiego | 16 | 10:04
| Raszkowska kościół | 17 | 10:06
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 10:08
| Limanowskiego szpital | 19 | 10:09
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 10:10
| Limanowskiego Żeromskiego | 21 | 10:11
| Grunwaldzka I | 22 | 10:12
| Grunwaldzka II | 23 | 10:13
| Bracka I | 24 | 10:14
| Bracka II | 25 | 10:15
| Bracka III | 26 | 10:16
| Kaliska Spomasz | 27 | 10:17
| Grabowska szkoła | 28 | 10:18
| Witosa targowisko | 29 | 10:19
| Nowa Krępa II | 30 | 10:20
| Nowa Krępa I | 31 | 10:21
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 03:22 godz : min o 12:36
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:36
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 2 | 12:37
| Gorzyce Wielkie kościół | 3 | 12:38
| Gorzyce Wielkie III | 4 | 12:39
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 5 | 12:40
| Gorzyce Wielkie I | 6 | 12:42
| Gorzycka Topolowa | 7 | 12:43
| Gorzycka V | 8 | 12:44
| Gorzycka Swobodna | 9 | 12:45
| Gorzycka Długa | 10 | 12:46
| Gorzycka | 11 | 12:47
| Gorzycka piekarnia | 12 | 12:48
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 12:50
| Odolanowska I | 14 | 12:52
| Sienkiewicza | 15 | 12:53
| Wojska Polskiego | 16 | 12:54
| Raszkowska kościół | 17 | 12:56
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 12:58
| Limanowskiego szpital | 19 | 12:59
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 13:00
| Limanowskiego Żeromskiego | 21 | 13:01
| Grunwaldzka I | 22 | 13:02
| Grunwaldzka II | 23 | 13:03
| Bracka I | 24 | 13:04
| Bracka II | 25 | 13:05
| Bracka III | 26 | 13:06
| Kaliska Spomasz | 27 | 13:07
| Grabowska szkoła | 28 | 13:08
| Witosa targowisko | 29 | 13:09
| Nowa Krępa II | 30 | 13:10
| Nowa Krępa I | 31 | 13:11
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 05:12 godz : min o 14:26
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:26
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 2 | 14:27
| Gorzyce Wielkie kościół | 3 | 14:28
| Gorzyce Wielkie III | 4 | 14:29
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 5 | 14:30
| Gorzyce Wielkie I | 6 | 14:32
| Gorzycka Topolowa | 7 | 14:33
| Gorzycka V | 8 | 14:34
| Gorzycka Swobodna | 9 | 14:35
| Gorzycka Długa | 10 | 14:36
| Gorzycka | 11 | 14:37
| Gorzycka piekarnia | 12 | 14:38
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 14:40
| Odolanowska I | 14 | 14:42
| Sienkiewicza | 15 | 14:43
| Wojska Polskiego | 16 | 14:44
| Raszkowska kościół | 17 | 14:46
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 14:48
| Limanowskiego szpital | 19 | 14:49
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 14:50
| Limanowskiego Żeromskiego | 21 | 14:51
| Grunwaldzka I | 22 | 14:52
| Grunwaldzka II | 23 | 14:53
| Bracka I | 24 | 14:54
| Bracka II | 25 | 14:55
| Bracka III | 26 | 14:56
| Kaliska Spomasz | 27 | 14:57
| Grabowska szkoła | 28 | 14:58
| Witosa targowisko | 29 | 14:59
| Nowa Krępa II | 30 | 15:00
| Nowa Krępa I | 31 | 15:01
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 06:07 godz : min o 15:21
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:21
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 2 | 15:22
| Gorzyce Wielkie kościół | 3 | 15:23
| Gorzyce Wielkie III | 4 | 15:24
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 5 | 15:25
| Gorzyce Wielkie I | 6 | 15:27
| Gorzycka Topolowa | 7 | 15:28
| Gorzycka V | 8 | 15:29
| Gorzycka Swobodna | 9 | 15:30
| Gorzycka Długa | 10 | 15:31
| Gorzycka | 11 | 15:32
| Gorzycka piekarnia | 12 | 15:33
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 15:35
| Odolanowska I | 14 | 15:37
| Sienkiewicza | 15 | 15:38
| Wojska Polskiego | 16 | 15:39
| Raszkowska kościół | 17 | 15:41
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 15:43
| Limanowskiego szpital | 19 | 15:44
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 15:45
| Limanowskiego Żeromskiego | 21 | 15:46
| Grunwaldzka I | 22 | 15:47
| Grunwaldzka II | 23 | 15:48
| Bracka I | 24 | 15:49
| Bracka II | 25 | 15:50
| Bracka III | 26 | 15:51
| Kaliska Spomasz | 27 | 15:52
| Grabowska szkoła | 28 | 15:53
| Witosa targowisko | 29 | 15:54
| Nowa Krępa II | 30 | 15:55
| Nowa Krępa I | 31 | 15:56
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 07:02 godz : min o 16:16
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:16
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 2 | 16:17
| Gorzyce Wielkie kościół | 3 | 16:18
| Gorzyce Wielkie III | 4 | 16:19
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 5 | 16:20
| Gorzyce Wielkie I | 6 | 16:22
| Gorzycka Topolowa | 7 | 16:23
| Gorzycka V | 8 | 16:24
| Gorzycka Swobodna | 9 | 16:25
| Gorzycka Długa | 10 | 16:26
| Gorzycka | 11 | 16:27
| Gorzycka piekarnia | 12 | 16:28
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 16:30
| Odolanowska I | 14 | 16:32
| Sienkiewicza | 15 | 16:33
| Wojska Polskiego | 16 | 16:34
| Raszkowska kościół | 17 | 16:36
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 16:38
| Limanowskiego szpital | 19 | 16:39
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 16:40
| Limanowskiego Żeromskiego | 21 | 16:41
| Grunwaldzka I | 22 | 16:42
| Grunwaldzka II | 23 | 16:43
| Bracka I | 24 | 16:44
| Bracka II | 25 | 16:45
| Bracka III | 26 | 16:46
| Kaliska Spomasz | 27 | 16:47
| Grabowska szkoła | 28 | 16:48
| Witosa targowisko | 29 | 16:49
| Nowa Krępa II | 30 | 16:50
| Nowa Krępa I | 31 | 16:51
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 08:42 godz : min o 17:56
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:56
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 2 | 17:57
| Gorzyce Wielkie kościół | 3 | 17:58
| Gorzyce Wielkie III | 4 | 17:59
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 5 | 18:00
| Gorzyce Wielkie I | 6 | 18:02
| Gorzycka Topolowa | 7 | 18:03
| Gorzycka V | 8 | 18:04
| Gorzycka Swobodna | 9 | 18:04
| Gorzycka Długa | 10 | 18:06
| Gorzycka | 11 | 18:07
| Gorzycka piekarnia | 12 | 18:08
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 18:10
| Odolanowska I | 14 | 18:12
| Sienkiewicza | 15 | 18:13
| Wojska Polskiego | 16 | 18:14
| Raszkowska kościół | 17 | 18:16
| M.Konopnickiej pawilon | 18 | 18:18
| Limanowskiego szpital | 19 | 18:19
| Limanowskiego cmentarz | 20 | 18:20
| Limanowskiego Żeromskiego | 21 | 18:21
| Grunwaldzka I | 22 | 18:22
| Grunwaldzka II | 23 | 18:23
| Bracka I | 24 | 18:24
| Bracka II | 25 | 18:25
| Bracka III | 26 | 18:26
| Kaliska Spomasz | 27 | 18:27
| Grabowska szkoła | 28 | 18:28
| Witosa targowisko | 29 | 18:29
| Nowa Krępa II | 30 | 18:30
| Nowa Krępa I | 31 | 18:31
| Nowa Krępa piekarnia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |