Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gorzyce Wielkie II n.ż. - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:45 godz : min o 06:04 b
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:04b
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 2 | 06:05b
| Gorzyce Wielkie I | 3 | 06:07b
| Gorzycka Topolowa | 4 | 06:08b
| Gorzycka V | 5 | 06:09b
| Gorzycka Swobodna | 6 | 06:10b
| Gorzycka Długa | 7 | 06:11b
| Gorzycka | 8 | 06:12b
| Gorzycka piekarnia | 9 | 06:13b
| Gorzycka Odolanowska | 10 | 06:15b
| Odolanowska I | 11 | 06:17b
| Sienkiewicza | 12 | 06:18b
| Wojska Polskiego | 13 | 06:19b
| Raszkowska kościół | 14 | 06:21b
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 06:23b
| Al. Słowackiego MiniMal | 16 | 06:24b
| Al. Słowackiego - Kaliska | 17 | 06:25b
| |
|
|
|
za: 06:55 godz : min o 07:14
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:14
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 2 | 07:15
| Gorzyce Wielkie I | 3 | 07:17
| Gorzycka Topolowa | 4 | 07:18
| Gorzycka V | 5 | 07:19
| Gorzycka Swobodna | 6 | 07:20
| Gorzycka Długa | 7 | 07:21
| Gorzycka | 8 | 07:22
| Gorzycka piekarnia | 9 | 07:23
| Gorzycka Odolanowska | 10 | 07:25
| Odolanowska I | 11 | 07:27
| Sienkiewicza | 12 | 07:28
| Wojska Polskiego | 13 | 07:29
| Raszkowska kościół | 14 | 07:31
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 07:33
| Limanowskiego szpital | 16 | 07:34
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 07:35
| Limanowskiego Żeromskiego | 18 | 07:36
| Grunwaldzka I | 19 | 07:37
| Grunwaldzka II | 20 | 07:38
| Bracka I | 21 | 07:39
| Bracka II | 22 | 07:40
| Bracka III | 23 | 07:41
| Kaliska Spomasz | 24 | 07:42
| Grabowska szkoła | 25 | 07:43
| Witosa targowisko | 26 | 07:44
| Nowa Krępa II | 27 | 07:45
| Nowa Krępa I | 28 | 07:46
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 07:15 godz : min o 07:34 S
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34S
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 2 | 07:35S
| Gorzyce Wielkie I | 3 | 07:37S
| Gorzycka Topolowa | 4 | 07:38S
| Gorzycka V | 5 | 07:39S
| Gorzycka Swobodna | 6 | 07:40S
| Gorzycka Długa | 7 | 07:41S
| Gorzycka | 8 | 07:42S
| Chłapowskiego I | 9 | 07:43S
| Chłapowskiego Urząd Skarbowy | 10 | 07:44S
| Kordeckiego szkoła | 11 | 07:45S
| Traugutta Kordeckiego | 12 | 07:46S
| Traugutta Czarnieckiego | 13 | 07:47S
| Traugutta Skorupki | 14 | 07:48KS
| Krotoszyńska Bema | 15 | 07:50KS
| Krotoszynska I | 16 | 07:51KS
| Zacharzew | 17 | 07:52KS
| Krotoszynska I | 18 | 07:54KS
| Krotoszyńska Bema | 19 | 07:55S
| Krotoszyńska Sowińskiego | 20 | 07:57S
| Krotoszyńska ZAP | 21 | 08:00S
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 07:50 godz : min o 08:09 s
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:09s
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 2 | 08:10s
| Gorzyce Wielkie I | 3 | 08:12s
| Gorzycka Topolowa | 4 | 08:13s
| Gorzycka V | 5 | 08:14s
| Gorzycka Swobodna | 6 | 08:15s
| Gorzycka Długa | 7 | 08:16s
| Gorzycka | 8 | 08:17s
| Gorzycka piekarnia | 9 | 08:18s
| Gorzycka Odolanowska | 10 | 08:20s
| Odolanowska I | 11 | 08:22s
| Sienkiewicza | 12 | 08:23s
| Wojska Polskiego | 13 | 08:24s
| Raszkowska kościół | 14 | 08:26s
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 08:28s
| Limanowskiego szpital | 16 | 08:29s
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 08:30s
| Limanowskiego Żeromskiego | 18 | 08:31s
| Grunwaldzka I | 19 | 08:32s
| Grunwaldzka II | 20 | 08:33s
| Bracka I | 21 | 08:34s
| Bracka II | 22 | 08:35s
| Bracka III | 23 | 08:36s
| Kaliska Spomasz | 24 | 08:37s
| Grabowska szkoła | 25 | 08:38s
| Witosa targowisko | 26 | 08:39s
| Nowa Krępa II | 27 | 08:40s
| Nowa Krępa I | 28 | 08:41s
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 08:35 godz : min o 08:54
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:54
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 2 | 08:55
| Gorzyce Wielkie I | 3 | 08:57
| Gorzycka Topolowa | 4 | 08:58
| Gorzycka V | 5 | 08:59
| Gorzycka Swobodna | 6 | 09:00
| Gorzycka Długa | 7 | 09:01
| Gorzycka | 8 | 09:02
| Gorzycka piekarnia | 9 | 09:03
| Gorzycka Odolanowska | 10 | 09:05
| Odolanowska I | 11 | 09:07
| Sienkiewicza | 12 | 09:08
| Wojska Polskiego | 13 | 09:09
| Raszkowska kościół | 14 | 09:11
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 09:13
| Limanowskiego szpital | 16 | 09:14
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 09:15
| Limanowskiego Żeromskiego | 18 | 09:16
| Grunwaldzka I | 19 | 09:17
| Grunwaldzka II | 20 | 09:18
| Bracka I | 21 | 09:19
| Bracka II | 22 | 09:20
| Bracka III | 23 | 09:21
| Kaliska Spomasz | 24 | 09:22
| Grabowska szkoła | 25 | 09:23
| Witosa targowisko | 26 | 09:24
| Nowa Krępa II | 27 | 09:25
| Nowa Krępa I | 28 | 09:26
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 09:30 godz : min o 09:49
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:49
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 2 | 09:50
| Gorzyce Wielkie I | 3 | 09:52
| Gorzycka Topolowa | 4 | 09:53
| Gorzycka V | 5 | 09:54
| Gorzycka Swobodna | 6 | 09:55
| Gorzycka Długa | 7 | 09:56
| Gorzycka | 8 | 09:57
| Gorzycka piekarnia | 9 | 09:58
| Gorzycka Odolanowska | 10 | 10:00
| Odolanowska I | 11 | 10:02
| Sienkiewicza | 12 | 10:03
| Wojska Polskiego | 13 | 10:04
| Raszkowska kościół | 14 | 10:06
| M.Konopnickiej pawilon | 15 | 10:08
| Limanowskiego szpital | 16 | 10:09
| Limanowskiego cmentarz | 17 | 10:10
| Limanowskiego Żeromskiego | 18 | 10:11
| Grunwaldzka I | 19 | 10:12
| Grunwaldzka II | 20 | 10:13
| Bracka I | 21 | 10:14
| Bracka II | 22 | 10:15
| Bracka III | 23 | 10:16
| Kaliska Spomasz | 24 | 10:17
| Grabowska szkoła | 25 | 10:18
| Witosa targowisko | 26 | 10:19
| Nowa Krępa II | 27 | 10:20
| Nowa Krępa I | 28 | 10:21
| Nowa Krępa piekarnia |
|
Powrót | | Następne dojazdy |