Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bracka II
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06 min o 17:08
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:08
| Bracka II | 2 | 17:08
| Bracka I | 3 | 17:10
| Grunwaldzka II | 4 | 17:11
| Grunwaldzka I | 5 | 17:12
| Limanowskiego Żeromskiego | 6 | 17:13
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 17:14
| Limanowskiego szpital | 8 | 17:15
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 9 | 17:17
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 17:18
| Plac 23 Stycznia II | 11 | 17:20
| Partyzancka | 12 | 17:24
| Centrum przesiadkowe | 13 | 17:26
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 14 | 17:28
| Odolanowska I | 15 | 17:29
| Gorzycka Odolanowska | 16 | 17:30
| Gorzycka piekarnia | 17 | 17:31
| Gorzycka | 18 | 17:32
| Gorzycka Długa | 19 | 17:33
| Gorzycka Swobodna | 20 | 17:34
| Gorzycka V | 21 | 17:35
| Gorzycka Topolowa | 22 | 17:36
| Gorzyce Wielkie I | 23 | 17:37
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 24 | 17:38
| Gorzyce Wielkie III | 25 | 17:39
| Gorzyce Wielkie kościół | 26 | 17:40
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 27 | 17:41
| Gorzyce Wielkie | 28 | 17:42
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 29 | 17:44
| Gorzyce Wielkie VI | 30 | 17:45
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 01:41 godz : min o 18:43
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:43
| Bracka II | 2 | 18:44
| Bracka I | 3 | 18:45
| Grunwaldzka II | 4 | 18:46
| Grunwaldzka I | 5 | 18:47
| Limanowskiego Żeromskiego | 6 | 18:48
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 18:49
| Limanowskiego szpital | 8 | 18:50
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 9 | 18:52
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 18:53
| Plac 23 Stycznia II | 11 | 18:55
| Partyzancka | 12 | 18:59
| Centrum przesiadkowe | 13 | 19:00
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 14 | 19:03
| Odolanowska I | 15 | 19:04
| Gorzycka Odolanowska | 16 | 19:04
| Gorzycka piekarnia | 17 | 19:06
| Gorzycka | 18 | 19:07
| Gorzycka Długa | 19 | 19:08
| Gorzycka Swobodna | 20 | 19:08
| Gorzycka V | 21 | 19:10
| Gorzycka Topolowa | 22 | 19:11
| Gorzyce Wielkie I | 23 | 19:12
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 24 | 19:13
| Gorzyce Wielkie III | 25 | 19:14
| Gorzyce Wielkie kościół | 26 | 19:15
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 27 | 19:16
| Gorzyce Wielkie | 28 | 19:17
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 29 | 19:19
| Gorzyce Wielkie VI | 30 | 19:20
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 04:26 godz : min o 21:28
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:28
| Bracka II | 2 | 21:29
| Bracka I | 3 | 21:30
| Grunwaldzka II | 4 | 21:31
| Grunwaldzka I | 5 | 21:32
| Limanowskiego Żeromskiego | 6 | 21:33
| Limanowskiego cmentarz | 7 | 21:34
| Limanowskiego szpital | 8 | 21:35
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 9 | 21:37
| M.Konopnickiej pawilon | 10 | 21:38
| Plac 23 Stycznia II | 11 | 21:40
| Partyzancka | 12 | 21:44
| Centrum przesiadkowe | 13 | 21:46
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 14 | 21:48
| Odolanowska I | 15 | 21:49
| Gorzycka Odolanowska | 16 | 21:50
| Gorzycka piekarnia | 17 | 21:51
| Gorzycka | 18 | 21:52
| Gorzycka Długa | 19 | 21:53
| Gorzycka Swobodna | 20 | 21:54
| Gorzycka V | 21 | 21:55
| Gorzycka Topolowa | 22 | 21:56
| Gorzyce Wielkie I | 23 | 21:57
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 24 | 21:58
| Gorzyce Wielkie III | 25 | 21:59
| Gorzyce Wielkie kościół | 26 | 22:00
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 27 | 22:00
| Gorzyce Wielkie | 28 | 22:02
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 29 | 22:04
| Gorzyce Wielkie VI | 30 | 22:04
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |