Najbliższe odjazdy
Przystanek: Krotoszynska I - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 11:01
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:01
| Krotoszynska I | 2 | 11:02
| Wybickiego | 3 | 11:03
| Chłapowskiego II | 4 | 11:05
| Kordeckiego szkoła | 5 | 11:06
| Kordeckiego I | 6 | 11:07
| Okólna | 7 | 11:08
| Kwiatowa | 8 | 11:10
| Odolanowska I | 9 | 11:12
| Sienkiewicza | 10 | 11:13
| Wojska Polskiego | 11 | 11:14
| Raszkowska kościół | 12 | 11:16
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 11:18
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 11:19
| Reymonta | 15 | 11:20
| Limanowskiego cmentarz | 16 | 11:21
| Limanowskiego szpital | 17 | 11:23
| Kaliska Bank | 18 | 11:24
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 19 | 11:26
| Piłsudskiego | 20 | 11:27
| Paderewskiego II | 21 | 11:28
| Paderewskiego I | 22 | 11:29
| Komuny Paryskiej | 23 | 11:30
| Komuny Paryskiej III | 24 | 11:31
| Komuny Paryskiej II | 25 | 11:32
| Komuny Paryskiej I | 26 | 11:33
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 27 min o 11:16
Janków Dw. PKP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:16
| Krotoszynska I | 2 | 11:18
| Krotoszyńska Bema | 3 | 11:19
| Krotoszyńska Sowińskiego | 4 | 11:21
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 11:25
| Centrum przesiadkowe | 6 | 11:27
| Raszkowska kościół | 7 | 11:29
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 11:31
| Partyzancka | 9 | 11:33
| Głogowska | 10 | 11:35
| Al. Powstańców Wlkp. | 11 | 11:36
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 11:38
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 13 | 11:39
| Śmigielskiego II | 14 | 11:40
| Śmigielskiego I | 15 | 11:41
| Śmigielskiego | 16 | 11:42
| Paderewskiego I | 17 | 11:43
| Strzelecka II | 18 | 11:44
| Strzelecka I | 19 | 11:45
| Klasztorna I | 20 | 11:46
| Kamienna | 21 | 11:47
| Kamienna Wiśniowa | 22 | 11:48
| Kamienna Łączność | 23 | 11:49
| Południowa I | 24 | 11:50
| Południowa II | 25 | 11:51
| Południowa III | 26 | 11:52
| Wrocławska Południowa | 27 | 11:53
| Wrocławska Osiedle | 28 | 11:55
| Janków Dw. PKP |
|
|
|
za: 32 min o 11:21 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:21J
| Krotoszynska I | 2 | 11:23J
| Batorego szkoła | 3 | 11:24J
| Bema Cmentarz | 4 | 11:25J
| Orzechowa I | 5 | 11:26J
| Orzechowa | 6 | 11:27J
| Radłowska I | 7 | 11:28J
| Radłowska Sporna | 8 | 11:29J
| Poznańska Lotnicza | 9 | 11:31J
| Krotoszyńska ZAP | 10 | 11:35J
| Centrum przesiadkowe | 11 | 11:37J
| Raszkowska kościół | 12 | 11:39J
| Plac 23 Stycznia II | 13 | 11:41J
| Partyzancka | 14 | 11:43J
| Głogowska | 15 | 11:45J
| Kościuszki Armii Krajowej | 16 | 11:47J
| Mylna I | 17 | 11:48J
| Mylna II | 18 | 11:49J
| Zębcowska I | 19 | 11:50J
| Zębcowska II | 20 | 11:51J
| Siewna II | 21 | 11:52J
| Siewna I | 22 | 11:53J
| Staroprzygodzka szkoła | 23 | 11:55J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 24 | 11:56J
| Staroprzygodzka - sortownia | 25 | 11:57J
| Sosnowa II | 26 | 11:58J
| Sosnowa I | 27 | 11:59J
| |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 11:56
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:56
| Krotoszynska I | 2 | 11:57
| Wybickiego | 3 | 11:58
| Chłapowskiego II | 4 | 12:00
| Kordeckiego szkoła | 5 | 12:01
| Kordeckiego I | 6 | 12:02
| Okólna | 7 | 12:03
| Kwiatowa | 8 | 12:05
| Odolanowska I | 9 | 12:07
| Sienkiewicza | 10 | 12:08
| Wojska Polskiego | 11 | 12:09
| Raszkowska kościół | 12 | 12:11
| M.Konopnickiej pawilon | 13 | 12:13
| M.Konopnickiej Sklejki | 14 | 12:14
| Reymonta | 15 | 12:15
| Limanowskiego cmentarz | 16 | 12:16
| Limanowskiego szpital | 17 | 12:18
| Kaliska Bank | 18 | 12:19
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 19 | 12:21
| Piłsudskiego | 20 | 12:22
| Paderewskiego II | 21 | 12:23
| Paderewskiego I | 22 | 12:24
| Komuny Paryskiej | 23 | 12:25
| Komuny Paryskiej III | 24 | 12:26
| Komuny Paryskiej II | 25 | 12:27
| Komuny Paryskiej I | 26 | 12:28
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 01:42 godz : min o 12:31 DS.
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:31DS.
| Krotoszynska I | 2 | 12:33DS.
| Krotoszyńska Bema | 3 | 12:34S
| Traugutta Czwartaków | 4 | 12:35S
| Traugutta Skorupki | 5 | 12:36S
| Traugutta Czarnieckiego | 6 | 12:37S
| Traugutta Kordeckiego | 7 | 12:38S
| Kordeckiego szkoła | 8 | 12:39S
| Kordeckiego Urząd Skarbowy | 9 | 12:40S
| Chłapowskiego I | 10 | 12:41S
| Gorzycka | 11 | 12:42S
| Gorzycka Długa | 12 | 12:43S
| Gorzycka Swobodna | 13 | 12:44S
| Gorzycka V | 14 | 12:45S
| Gorzycka Topolowa | 15 | 12:46S
| Topola Mała Gorzycka | 16 | 12:47S
| Topola Mała wieś II | 17 | 12:48S
| Topola Mała remiza | 18 | 12:49S
| Topola Mała wieś n.ż. | 19 | 12:50S
| Topola Mała III | 20 | 12:51S
| Topola Mała | 21 | 12:52S
| Topola Mała II | 22 | 12:53S
| Topola Mała I | 23 | 12:54S
| Odolanowska granica | 24 | 12:55S
| Odolanowska VI | 25 | 12:56S
| Odolanowska Długa | 26 | 12:57S
| Odolanowska IV | 27 | 12:58S
| Odolanowska Bratnia | 28 | 12:59S
| Odolanowska Komenda | 29 | 13:01S
| Odolanowska I | 30 | 13:03S
| Sienkiewicza | 31 | 13:05S
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 01:57 godz : min o 12:46 K
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46K
| Krotoszynska I | 2 | 12:48K
| Krotoszyńska Bema | 3 | 12:49K
| Krotoszyńska Sowińskiego | 4 | 12:51K
| Krotoszyńska ZAP | 5 | 12:55K
| Centrum przesiadkowe | 6 | 12:57K
| Raszkowska kościół | 7 | 12:59K
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 13:01K
| Partyzancka | 9 | 13:03K
| Głogowska | 10 | 13:05K
| Al. Powstańców Wlkp. | 11 | 13:06K
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 12 | 13:08K
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 13 | 13:09K
| Śmigielskiego II | 14 | 13:10K
| Śmigielskiego I | 15 | 13:11K
| Śmigielskiego | 16 | 13:12K
| Paderewskiego I | 17 | 13:13K
| Strzelecka II | 18 | 13:14K
| Strzelecka I | 19 | 13:15K
| Klasztorna I | 20 | 13:16K
| Kamienna | 21 | 13:17K
| Kamienna Wiśniowa | 22 | 13:18K
| Kamienna Łączność | 23 | 13:19K
| Południowa I | 24 | 13:20K
| Południowa II | 25 | 13:21K
| Południowa III | 26 | 13:22K
| Wrocławska Południowa | 27 | 13:23K
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |