Najbliższe odjazdy
Przystanek: Głogowska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 14:06 godz : min o 05:42 P
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:42P
| Głogowska | 2 | 05:44P
| Kompałły | 3 | 05:47P
| Kaliska Spomasz | 4 | 05:50P
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 5 | 05:55P
| Czekanów | 6 | 05:58P
| Fabianów | 7 | 06:00P
| Ociąż | 8 | 06:03P
| Skalmierzyce osiedle | 9 | 06:07P
| Skalmierzyce | 10 | 06:10P
| Nowe Skalmierzyce | 11 | 06:11P
| Wrocławska - Szczypiorno | 12 | 06:12P
| Wrocławska ELMET | 13 | 06:13P
| Szczypiorno AGROMA | 14 | 06:14p
| Nosków | 15 | 06:15P
| Wrocławska Sąsiedzka | 16 | 06:17P
| Wojska Polskiego Skoda | 17 | 06:19P
| Wojska Polskiego Big Star | 18 | 06:21P
| Kalisz-Wojska Polskiego RONDO | 19 | 06:23P
| Górnośląska Galeria AMBER | 20 | 06:26P
| Górnośląska Polna | 21 | 06:29P
| Górnośląska Rogatka | 22 | 06:32P
| Chopina | 23 | 06:35P
| |
|
|
|
za: 14:12 godz : min o 05:48 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:48L
| Głogowska | 2 | 05:50L
| Armii Krajowej I | 3 | 05:51L
| Armii Krajowej II | 4 | 05:53L
| Mylna I | 5 | 05:54L
| Mylna II | 6 | 05:55L
| Budowlanych | 7 | 05:56L
| Staroprzygodzka RDP | 8 | 05:57L
| Staroprzygodzka Siewna | 9 | 05:58L
| Staroprzygodzka szkoła | 10 | 05:59L
| Graniczna | 11 | 06:00L
| Odskok I | 12 | 06:01L
| Odskok II | 13 | 06:02L
| Krańcowa | 14 | 06:03L
| Gwarna | 15 | 06:04L
| Przeskok |
|
|
|
za: 14:15 godz : min o 05:51 P
Przygodzice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:51P
| Głogowska | 2 | 05:53P
| Armii Krajowej I | 3 | 05:54P
| Armii Krajowej II | 4 | 05:55P
| 3-go Maja - Żwirki | 5 | 05:56P
| Wrocławska Miła | 6 | 05:57P
| Wrocławska Kuźnia | 7 | 05:58P
| Wrocławska Południowa | 8 | 05:59P
| Wrocławska Osiedle | 9 | 06:01P
| Wrocławska Janków Dw.PKP | 10 | 06:02P
| Przygodzice cegielnia | 11 | 06:03P
| Przygodzice osiedle | 12 | 06:05P
| Przygodzice szkoła | 13 | 06:06P
| Przygodzice |
|
|
|
za: 14:38 godz : min o 06:14
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:14
| Głogowska | 2 | 06:16
| Wysocka ZUS | 3 | 06:17
| Paderewskiego - stadion | 4 | 06:18
| Paderewskiego II | 5 | 06:19
| Komuny Paryskiej II | 6 | 06:20
| Komuny Paryskiej I | 7 | 06:21
| Komuny Paryskiej | 8 | 06:22
| Nowa Hala | 9 | 06:23
| Klasztorna I | 10 | 06:24
| Strzelecka I | 11 | 06:25
| Strzelecka | 12 | 06:26
| Paderewskiego I | 13 | 06:27
| Paderewskiego II | 14 | 06:28
| Śmigielskiego I | 15 | 06:29
| Śmigielskiego II | 16 | 06:31
| Witosa targowisko | 17 | 06:33
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 18 | 06:36
| Al. Słowackiego - Kaliska | 19 | 06:38
| Limanowskiego szpital | 20 | 06:39
| Limanowskiego cmentarz | 21 | 06:40
| Reymonta | 22 | 06:41
| M.Konopnickiej Sklejki | 23 | 06:43
| M.Konopnickiej pawilon | 24 | 06:45
| Wolności | 25 | 06:46
| Partyzancka | 26 | 06:47
| Sienkiewicza | 27 | 06:49
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 14:47 godz : min o 06:23 U
Nowa Krępa piekarnia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:23U
| Głogowska | 2 | 06:25U
| Al. Powstańców Wlkp. | 3 | 06:26U
| Kaliska Bank | 4 | 06:27U
| Kaliska Biedronka | 5 | 06:28U
| Grabowska szkoła | 6 | 06:29U
| Witosa targowisko | 7 | 06:30U
| Nowa Krępa II | 8 | 06:31U
| Nowa Krępa I | 9 | 06:32U
| Nowa Krępa piekarnia |
|
|
|
za: 14:51 godz : min o 06:27 Z
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27Z
| Głogowska | 2 | 06:29Z
| Al. Powstańców Wlkp. | 3 | 06:30Z
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 4 | 06:32Z
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 5 | 06:33Z
| Śmigielskiego II | 6 | 06:34Z
| Śmigielskiego I | 7 | 06:35Z
| Śmigielskiego | 8 | 06:36Z
| Paderewskiego I | 9 | 06:37Z
| Strzelecka II | 10 | 06:38Z
| Strzelecka I | 11 | 06:39Z
| Klasztorna I | 12 | 06:40Z
| Kamienna | 13 | 06:41Z
| Kamienna Wiśniowa | 14 | 06:42Z
| Kamienna Łączność | 15 | 06:43Z
| Południowa I | 16 | 06:44Z
| Południowa II | 17 | 06:45Z
| Południowa III | 18 | 06:46Z
| Wrocławska Południowa | 19 | 06:47Z
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |