Najbliższe odjazdy
Przystanek: Głogowska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 13:34
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:34
| Głogowska | 2 | 13:36
| Al. Powstańców Wlkp. | 3 | 13:37
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 4 | 13:39
| Piłsudskiego | 5 | 13:40
| Paderewskiego II | 6 | 13:41
| Paderewskiego I | 7 | 13:42
| Komuny Paryskiej | 8 | 13:43
| Komuny Paryskiej III | 9 | 13:44
| Komuny Paryskiej II | 10 | 13:45
| Komuny Paryskiej I | 11 | 13:46
| Komuny Paryskiej |
|
|
|
za: 30 min o 13:52
Pruślin
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:52
| Głogowska | 2 | 13:54
| Al. Powstańców Wlkp. | 3 | 13:55
| Kaliska Bank | 4 | 13:56
| Kaliska Biedronka | 5 | 13:57
| Grabowska szkoła | 6 | 13:58
| Grabowska Witosa | 7 | 13:59
| Grabowska Piaskowa | 8 | 14:00
| Grabowska Pruślińska | 9 | 14:01
| Grabowska - Jastrzębia | 10 | 14:02
| Grabowska Pruślin I | 11 | 14:03
| Pruślin |
|
|
|
za: 56 min o 14:18 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:18L
| Głogowska | 2 | 14:20L
| Armii Krajowej I | 3 | 14:21L
| Armii Krajowej II | 4 | 14:23L
| Mylna I | 5 | 14:24L
| Mylna II | 6 | 14:25L
| Budowlanych | 7 | 14:26L
| Staroprzygodzka RDP | 8 | 14:27L
| Staroprzygodzka Siewna | 9 | 14:28L
| Staroprzygodzka szkoła | 10 | 14:29L
| Graniczna | 11 | 14:30L
| Odskok I | 12 | 14:31L
| Odskok II | 13 | 14:32L
| Krańcowa | 14 | 14:33L
| Gwarna | 15 | 14:34L
| Przeskok |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 14:49
Kalisz - Pucka szpital
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:49
| Głogowska | 2 | 14:51
| Kompałły | 3 | 14:54
| Kaliska Spomasz | 4 | 14:57
| Galeria Ostrovia -Serwańskiego | 5 | 15:02
| Czekanów | 6 | 15:05
| Fabianów | 7 | 15:07
| Ociąż | 8 | 15:10
| Skalmierzyce osiedle | 9 | 15:14
| Skalmierzyce | 10 | 15:17
| Nowe Skalmierzyce | 11 | 15:18
| Wrocławska - Szczypiorno | 12 | 15:19
| Wrocławska ELMET | 13 | 15:20
| Szczypiorno AGROMA | 14 | 15:21
| Nosków | 15 | 15:22
| Wrocławska Sąsiedzka | 16 | 15:24
| Wojska Polskiego Skoda | 17 | 15:26
| Wojska Polskiego Big Star | 18 | 15:28
| Kalisz-Wojska Polskiego RONDO | 19 | 15:30
| Górnośląska Galeria AMBER | 20 | 15:33
| Górnośląska Polna | 21 | 15:36
| Górnośląska Rogatka | 22 | 15:39
| Chopina | 23 | 15:42
| Kalisz - Parczewskiego | 24 | 15:45
| Kalisz - Toruńska Gdańska | 25 | 15:46
| Kalisz - Pucka szpital |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 14:49 J
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:49J
| Głogowska | 2 | 14:51J
| Kościuszki Armii Krajowej | 3 | 14:53J
| Mylna I | 4 | 14:54J
| Mylna II | 5 | 14:55J
| Zębcowska I | 6 | 14:56J
| Zębcowska II | 7 | 14:57J
| Siewna II | 8 | 14:58J
| Siewna I | 9 | 14:59J
| Staroprzygodzka szkoła | 10 | 15:01J
| Staroprzygodzka dyskoteka | 11 | 15:02J
| Staroprzygodzka - sortownia | 12 | 15:03J
| Sosnowa II | 13 | 15:04J
| Sosnowa I | 14 | 15:05J
| |
|
|
|
za: 01:37 godz : min o 14:59
Komuny Paryskiej
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:59
| Głogowska | 2 | 15:01
| Al. Powstańców Wlkp. | 3 | 15:02
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 4 | 15:04
| Piłsudskiego | 5 | 15:05
| Paderewskiego II | 6 | 15:06
| Paderewskiego I | 7 | 15:07
| Komuny Paryskiej | 8 | 15:08
| Komuny Paryskiej III | 9 | 15:09
| Komuny Paryskiej II | 10 | 15:10
| Komuny Paryskiej I | 11 | 15:11
| Komuny Paryskiej |
|
Powrót | | Następne dojazdy |