Najbliższe odjazdy
Przystanek: Partyzancka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 12:40 L
Przeskok
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:40L
| Partyzancka | 2 | 12:44L
| Centrum przesiadkowe | 3 | 12:46L
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 4 | 12:48L
| Głogowska | 5 | 12:50L
| Armii Krajowej I | 6 | 12:51L
| Armii Krajowej II | 7 | 12:53L
| Mylna I | 8 | 12:54L
| Mylna II | 9 | 12:55L
| Budowlanych | 10 | 12:56L
| Staroprzygodzka RDP | 11 | 12:57L
| Staroprzygodzka Siewna | 12 | 12:58L
| Staroprzygodzka szkoła | 13 | 12:59L
| Graniczna | 14 | 13:00L
| Odskok I | 15 | 13:01L
| Odskok II | 16 | 13:02L
| Krańcowa | 17 | 13:03L
| Gwarna | 18 | 13:04L
| Przeskok |
|
|
|
za: 03 min o 12:42 sX
Wańkowicza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:42sX
| Partyzancka | 2 | 12:44sX
| Głogowska | 3 | 12:46sX
| Wysocka ZUS | 4 | 12:47sX
| Wysocka Langiewicza | 5 | 12:48sX
| Nowa Hala | 6 | 12:49sX
| Klasztorna I | 7 | 12:50sX
| | 8 | 12:51sX
| | 9 | 12:52sX
| | 10 | 12:53sX
| | 11 | 12:54sX
| | 12 | 12:55sX
| Wysocko Wielkie kościół | 13 | 12:56sX
| Wysocko Wielkie remiza | 14 | 12:57sX
| Wysocko Wielkie pawilon | 15 | 12:58sX
| Wysocko Małe szkoła | 16 | 13:00sX
| Smardów II | 17 | 13:01sX
| Smardów I | 18 | 13:02sX
| Smardów | 19 | 13:03sX
| Smardów I | 20 | 13:04sX
| Smardów II | 21 | 13:07sX
| Wysocko Małe pawilon | 22 | 13:08sX
| Wysocko Małe I | 23 | 13:09sX
| Kamienna Południowa | 24 | 13:10sX
| Kamienna Łączność | 25 | 13:11sX
| Kamienna Wiśniowa | 26 | 13:12sX
| Kamienna | 27 | 13:13s
| Nowa Hala | 28 | 13:14s
| Wysocka Langiewicza | 29 | 13:16s
| Wysocka ZUS | 30 | 13:18s
| Plac Bankowy | 31 | 13:20s
| Sienkiewicza | 32 | 13:21s
| Wojska Polskiego | 33 | 13:23s
| Spichrzowa I | 34 | 13:24s
| Spichrzowa II | 35 | 13:25s
| Wodna | 36 | 13:26s
| Wańkowicza Zielona | 37 | 13:27s
| Wańkowicza |
|
|
|
za: 07 min o 12:46
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46
| Partyzancka | 2 | 12:47
| Sienkiewicza | 3 | 12:49
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 17 min o 12:56
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:56
| Partyzancka | 2 | 12:57
| Sienkiewicza | 3 | 12:59
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 22 min o 13:01 K
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:01K
| Partyzancka | 2 | 13:03K
| Głogowska | 3 | 13:05K
| Al. Powstańców Wlkp. | 4 | 13:06K
| Ks.Kar.Ledóchowskiego park | 5 | 13:08K
| Ks.Kar.Ledóchowskiego II | 6 | 13:09K
| Śmigielskiego II | 7 | 13:10K
| Śmigielskiego I | 8 | 13:11K
| Śmigielskiego | 9 | 13:12K
| Paderewskiego I | 10 | 13:13K
| Strzelecka II | 11 | 13:14K
| Strzelecka I | 12 | 13:15K
| Klasztorna I | 13 | 13:16K
| Kamienna | 14 | 13:17K
| Kamienna Wiśniowa | 15 | 13:18K
| Kamienna Łączność | 16 | 13:19K
| Południowa I | 17 | 13:20K
| Południowa II | 18 | 13:21K
| Południowa III | 19 | 13:22K
| Wrocławska Południowa | 20 | 13:23K
| |
|
|
|
za: 24 min o 13:03 P
Przygodzice
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:03P
| Partyzancka | 2 | 13:05P
| Głogowska | 3 | 13:07P
| Armii Krajowej I | 4 | 13:08P
| Armii Krajowej II | 5 | 13:09P
| 3-go Maja - Żwirki | 6 | 13:10P
| Wrocławska Miła | 7 | 13:11P
| Wrocławska Kuźnia | 8 | 13:12P
| Wrocławska Południowa | 9 | 13:13P
| Wrocławska Osiedle | 10 | 13:15P
| Wrocławska Janków Dw.PKP | 11 | 13:16P
| Przygodzice cegielnia | 12 | 13:17P
| Przygodzice osiedle | 13 | 13:19P
| Przygodzice szkoła | 14 | 13:20P
| Przygodzice |
|
Powrót | | Następne dojazdy |