Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka I - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04:23 godz : min o 09:16
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:16
| Grunwaldzka I | 2 | 09:17
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 09:18
| Limanowskiego cmentarz | 4 | 09:19
| Limanowskiego szpital | 5 | 09:20
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 6 | 09:22
| M.Konopnickiej pawilon | 7 | 09:23
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 09:25
| Partyzancka | 9 | 09:29
| Centrum przesiadkowe | 10 | 09:31
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 11 | 09:33
| Odolanowska I | 12 | 09:34
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 09:35
| Gorzycka piekarnia | 14 | 09:36
| Gorzycka | 15 | 09:37
| Gorzycka Długa | 16 | 09:38
| Gorzycka Swobodna | 17 | 09:39
| Gorzycka V | 18 | 09:40
| Gorzycka Topolowa | 19 | 09:41
| Gorzyce Wielkie I | 20 | 09:42
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 21 | 09:43
| Gorzyce Wielkie III | 22 | 09:44
| Gorzyce Wielkie kościół | 23 | 09:45
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 24 | 09:46
| Gorzyce Wielkie | 25 | 09:47
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 26 | 09:49
| Gorzyce Wielkie VI | 27 | 09:50
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 06:18 godz : min o 11:11
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:11
| Grunwaldzka I | 2 | 11:12
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 11:13
| Limanowskiego cmentarz | 4 | 11:14
| Limanowskiego szpital | 5 | 11:15
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 6 | 11:17
| M.Konopnickiej pawilon | 7 | 11:18
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 11:20
| Partyzancka | 9 | 11:24
| Centrum przesiadkowe | 10 | 11:26
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 11 | 11:28
| Odolanowska I | 12 | 11:29
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 11:30
| Gorzycka piekarnia | 14 | 11:31
| Gorzycka | 15 | 11:32
| Gorzycka Długa | 16 | 11:33
| Gorzycka Swobodna | 17 | 11:34
| Gorzycka V | 18 | 11:35
| Gorzycka Topolowa | 19 | 11:36
| Gorzyce Wielkie I | 20 | 11:37
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 21 | 11:38
| Gorzyce Wielkie III | 22 | 11:39
| Gorzyce Wielkie kościół | 23 | 11:40
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 24 | 11:41
| Gorzyce Wielkie | 25 | 11:42
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 26 | 11:44
| Gorzyce Wielkie VI | 27 | 11:45
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 07:53 godz : min o 12:46 C
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:46C
| Grunwaldzka I | 2 | 12:47C
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 12:48C
| Limanowskiego cmentarz | 4 | 12:49C
| Limanowskiego szpital | 5 | 12:50C
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 6 | 12:52C
| M.Konopnickiej pawilon | 7 | 12:53C
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 12:55C
| Partyzancka | 9 | 12:58C
| Centrum przesiadkowe |
|
|
|
za: 09:13 godz : min o 14:06
Gorzyce Wielkie VII las pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:06
| Grunwaldzka I | 2 | 14:07
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 14:08
| Limanowskiego cmentarz | 4 | 14:09
| Limanowskiego szpital | 5 | 14:10
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 6 | 14:12
| M.Konopnickiej pawilon | 7 | 14:13
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 14:15
| Partyzancka | 9 | 14:19
| Centrum przesiadkowe | 10 | 14:21
| Ostrów Wlkp - Dworzec PKP | 11 | 14:23
| Odolanowska I | 12 | 14:24
| Gorzycka Odolanowska | 13 | 14:25
| Gorzycka piekarnia | 14 | 14:26
| Gorzycka | 15 | 14:27
| Gorzycka Długa | 16 | 14:28
| Gorzycka Swobodna | 17 | 14:29
| Gorzycka V | 18 | 14:30
| Gorzycka Topolowa | 19 | 14:31
| Gorzyce Wielkie I | 20 | 14:32
| Gorzyce Wielkie II n.ż. | 21 | 14:33
| Gorzyce Wielkie III | 22 | 14:34
| Gorzyce Wielkie kościół | 23 | 14:35
| Gorzyce Wielkie V n.ż. | 24 | 14:36
| Gorzyce Wielkie | 25 | 14:37
| Gorzyce Wielkie Spokojna | 26 | 14:39
| Gorzyce Wielkie VI | 27 | 14:40
| Gorzyce Wielkie VII las pętla |
|
|
|
za: 10:44 godz : min o 15:37 C
Centrum przesiadkowe
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37C
| Grunwaldzka I | 2 | 15:38C
| Limanowskiego Żeromskiego | 3 | 15:39C
| Limanowskiego cmentarz | 4 | 15:40C
| Limanowskiego szpital | 5 | 15:41C
| Al. Słowackiego-Limanowskiego | 6 | 15:43C
| M.Konopnickiej pawilon | 7 | 15:44C
| Plac 23 Stycznia II | 8 | 15:46C
| Partyzancka | 9 | 15:49C
| Centrum przesiadkowe |
|
Powrót | | Następne dojazdy |