Najbliższe odjazdy
Przystanek: Mylna I - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 38 min o 13:10 KX
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:10KX
| Mylna I | 2 | 13:12KX
| Armii Krajowej II | 3 | 13:13KX
| Armii Krajowej I | 4 | 13:15KX
| Wrocławska szkoła | 5 | 13:17KX
| Sienkiewicza | 6 | 13:18KX
| Wojska Polskiego | 7 | 13:19KX
| Raszkowska kościół | 8 | 13:21KX
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 13:23KX
| Limanowskiego szpital | 10 | 13:24KX
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 13:25KX
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 13:26KX
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 13:27KX
| Limanowskiego Wenecja | 14 | 13:28KX
| Limanowskiego Piaski | 15 | 13:30KX
| Karski n.ż. | 16 | 13:31KX
| Karski | 17 | 13:32KX
| Kołątajew n.ż. | 18 | 13:33K
| | 19 | 13:34K
| | 20 | 13:35K
| | 21 | 13:36K
| | 22 | 13:37K
| Lewków cmentarz | 23 | 13:38K
| |
|
|
|
za: 01:06 godz : min o 13:38 D
Dwernickiego
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:38D
| Mylna I | 2 | 13:40D
| Kościuszki Armii Krajowej | 3 | 13:41D
| Kościuszki Bank | 4 | 13:43D
| Partyzancka | 5 | 13:45D
| Plac 23 Stycznia I | 6 | 13:47D
| Raszkowska kościół | 7 | 13:51D
| Centrum przesiadkowe | 8 | 13:54D
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 13:56D
| Poznańska Krotoszyńska | 10 | 13:57D
| Poznańska Lotnicza | 11 | 13:58D
| Radłowska Sporna | 12 | 13:59D
| Radłowska I | 13 | 14:00D
| Orzechowa | 14 | 14:01D
| Orzechowa I | 15 | 14:02D
| Bema cmentarz I | 16 | 14:03D
| Bema Cmentarz | 17 | 14:04D
| Batorego szkoła | 18 | 14:06D
| Krotoszynska I | 19 | 14:07D
| Topolowa CPN | 20 | 14:08D
| Kłosowa | 21 | 14:09D
| Żniwna I | 22 | 14:10D
| Żniwna II | 23 | 14:11D
| Żniwna III | 24 | 14:12D
| Dwernickiego |
|
|
|
za: 02:18 godz : min o 14:50 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:50G
| Mylna I | 2 | 14:52G
| Armii Krajowej II | 3 | 14:53G
| Armii Krajowej I | 4 | 14:55G
| Wrocławska szkoła | 5 | 14:57G
| Sienkiewicza | 6 | 14:58G
| Wojska Polskiego | 7 | 14:59G
| Raszkowska kościół | 8 | 15:01G
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 15:03G
| Limanowskiego szpital | 10 | 15:04G
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 15:05G
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 15:06G
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 15:07G
| |
|
|
|
za: 02:51 godz : min o 15:23 B
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:23B
| Mylna I | 2 | 15:25B
| Kościuszki Armii Krajowej | 3 | 15:26B
| Kościuszki Bank | 4 | 15:28B
| Partyzancka | 5 | 15:30B
| Plac 23 Stycznia I | 6 | 15:32B
| Raszkowska kościół | 7 | 15:36B
| Centrum przesiadkowe | 8 | 15:39B
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 9 | 15:41B
| Poznańska Krotoszyńska | 10 | 15:42B
| Poznańska Lotnicza | 11 | 15:43B
| Radłowska Sporna | 12 | 15:44B
| Radłowska I | 13 | 15:45B
| Orzechowa | 14 | 15:46B
| Orzechowa I | 15 | 15:47B
| Bema cmentarz I | 16 | 15:48B
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 03:32 godz : min o 16:04 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:04G
| Mylna I | 2 | 16:07G
| Armii Krajowej II | 3 | 16:08G
| Armii Krajowej I | 4 | 16:10G
| Wrocławska szkoła | 5 | 16:12G
| Sienkiewicza | 6 | 16:13G
| Wojska Polskiego | 7 | 16:14G
| Raszkowska kościół | 8 | 16:16G
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 16:18G
| Limanowskiego szpital | 10 | 16:19G
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 16:20G
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 16:21G
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 16:22G
| |
|
|
|
za: 04:58 godz : min o 17:30 G
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:30G
| Mylna I | 2 | 17:32G
| Armii Krajowej II | 3 | 17:33G
| Armii Krajowej I | 4 | 17:35G
| Wrocławska szkoła | 5 | 17:37G
| Sienkiewicza | 6 | 17:38G
| Wojska Polskiego | 7 | 17:39G
| Raszkowska kościół | 8 | 17:41G
| M.Konopnickiej pawilon | 9 | 17:43G
| Limanowskiego szpital | 10 | 17:44G
| Limanowskiego cmentarz | 11 | 17:45G
| Limanowskiego Żeromskiego | 12 | 17:46G
| Limanowskiego Osadnicza | 13 | 17:47G
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |