Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gimnazjalna - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 12:27
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:27
| Gimnazjalna | 2 | 12:29
| Plac Bankowy | 3 | 12:31
| Sienkiewicza | 4 | 12:32
| Wojska Polskiego | 5 | 12:34
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 6 | 12:36
| Poznańska Krotoszyńska | 7 | 12:37
| Poznańska Lotnicza | 8 | 12:38
| Radłowska Sporna | 9 | 12:39
| Radłowska I | 10 | 12:40
| Orzechowa | 11 | 12:41
| Orzechowa I | 12 | 12:42
| Bema cmentarz I | 13 | 12:43
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 50 min o 13:10
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:10
| Gimnazjalna | 2 | 13:12
| Plac Bankowy | 3 | 13:14
| Partyzancka | 4 | 13:16
| Plac 23 Stycznia I | 5 | 13:18
| Raszkowska kościół | 6 | 13:22
| Centrum przesiadkowe | 7 | 13:25
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 8 | 13:27
| Krotoszyńska Nullo | 9 | 13:28
| Krotoszyńska Bema | 10 | 13:30
| Krotoszynska I | 11 | 13:31
| Zacharzew |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 13:35
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:35
| Gimnazjalna | 2 | 13:37
| Plac Bankowy | 3 | 13:39
| Partyzancka | 4 | 13:41
| Plac 23 Stycznia I | 5 | 13:43
| Raszkowska kościół | 6 | 13:47
| Centrum przesiadkowe | 7 | 13:50
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 8 | 13:52
| Poznańska Krotoszyńska | 9 | 13:53
| Poznańska Lotnicza | 10 | 13:54
| Radłowska Sporna | 11 | 13:55
| Radłowska I | 12 | 13:56
| Orzechowa | 13 | 13:57
| Orzechowa I | 14 | 13:58
| Bema cmentarz I | 15 | 13:59
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 01:32 godz : min o 13:52
Bema Cmentarz
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:52
| Gimnazjalna | 2 | 13:54
| Plac Bankowy | 3 | 13:56
| Sienkiewicza | 4 | 13:57
| Wojska Polskiego | 5 | 13:59
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 6 | 14:01
| Poznańska Krotoszyńska | 7 | 14:02
| Poznańska Lotnicza | 8 | 14:03
| Radłowska Sporna | 9 | 14:04
| Radłowska I | 10 | 14:05
| Orzechowa | 11 | 14:06
| Orzechowa I | 12 | 14:07
| Bema cmentarz I | 13 | 14:08
| Bema Cmentarz |
|
|
|
za: 01:39 godz : min o 13:59 R
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:59R
| Gimnazjalna | 2 | 14:01R
| Plac Bankowy | 3 | 14:03R
| Partyzancka | 4 | 14:05R
| Odolanowska I | 5 | 14:06R
| Odolanowska Komenda | 6 | 14:07R
| Odolanowska Bratnia | 7 | 14:08R
| Odolanowska IV | 8 | 14:09R
| Odolanowska Długa | 9 | 14:10R
| Odolanowska VI | 10 | 14:11R
| Odolanowska granica | 11 | 14:12R
| Topola Mała I | 12 | 14:13R
| Topola Mała II | 13 | 14:14R
| |
|
|
|
za: 02:25 godz : min o 14:45
Zacharzew
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:45
| Gimnazjalna | 2 | 14:47
| Plac Bankowy | 3 | 14:49
| Partyzancka | 4 | 14:51
| Plac 23 Stycznia I | 5 | 14:53
| Raszkowska kościół | 6 | 14:57
| Centrum przesiadkowe | 7 | 15:00
| Krotoszyńska ZAP - wiadukt | 8 | 15:02
| Krotoszyńska Nullo | 9 | 15:03
| Krotoszyńska Bema | 10 | 15:05
| Krotoszynska I | 11 | 15:06
| Zacharzew |
|
Powrót | | Następne dojazdy |