Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wojska Polskiego 03
Dni robocze
Soboty
Wakacje
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17 min o 05:23
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:23
| Wojska Polskiego 03 | 2 | 05:24
| Plac Monte Cassino 01 | 3 | 05:25
| Staszica 01 | 4 | 05:26
| Legionów 03 | 5 | 05:27
| Legionów - Stadion 01 | 6 | 05:28
| Lewakowskiego 01 | 7 | 05:29
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 8 | 05:30
| Dworzec 01 | 9 | 05:31
| Tysiąclecia 07 | 10 | 05:32
| Tysiąclecia HSG-3 05 | 11 | 05:33
| Tysiąclecia Stołówka 03 | 12 | 05:34
| Huta Techniczna 01 | 13 | 05:35
| | 14 | 05:36
| Podkarpacka Kleberg 07 | 15 | 05:37
| Turaszówka Staw 05 | 16 | 05:38
| Turaszówka ZSE 03 | 17 | 05:40
| Turaszówka Obwód Drogowy 01 | 18 | 05:41
| Odrzykoń - Skrzyżowanie 58 | 19 | 05:43
| Odrzykoń - Most 60 | 20 | 05:45
| |
|
|
|
za: 17 min o 05:23 b
BWI 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:23b
| Wojska Polskiego 03 | 2 | 05:24b
| Plac Monte Cassino 01 | 3 | 05:25b
| Staszica 01 | 4 | 05:26b
| Legionów 03 | 5 | 05:27b
| Legionów - Stadion 01 | 6 | 05:28b
| Lewakowskiego 01 | 7 | 05:29
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 8 | 05:30
| Dworzec 01 | 9 | 05:32
| BWI 01 |
|
|
|
za: 19 min o 05:25 bh
Huta Techniczna 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:25bh
| Wojska Polskiego 03 | 2 | 05:26bh
| Plac Monte Cassino 01 | 3 | 05:27bh
| Staszica 01 | 4 | 05:28bh
| Legionów 03 | 5 | 05:29bh
| Legionów - Stadion 01 | 6 | 05:30bh
| Lewakowskiego 01 | 7 | 05:31bh
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 8 | 05:33bh
| Dworzec 01 | 9 | 05:35
| BWI 01 | 10 | 05:39
| Tysiąclecia 07 | 11 | 05:40
| Tysiąclecia HSG-3 05 | 12 | 05:41
| Huta Techniczna 01 |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 06:10 t
Męcinka Zakład 04
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:10t
| Wojska Polskiego 03 | 2 | 06:11t
| Plac Monte Cassino 01 | 3 | 06:12t
| Staszica 01 | 4 | 06:13t
| Legionów 03 | 5 | 06:14t
| Legionów - Stadion 01 | 6 | 06:15t
| Lewakowskiego 01 | 7 | 06:16t
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 8 | 06:17
| Dworzec 01 | 9 | 06:18
| Tysiąclecia 07 | 10 | 06:19
| Tysiąclecia HSG-3 05 | 11 | 06:20
| Tysiąclecia Stołówka 03 | 12 | 06:21
| Krakowska Huta 03 | 13 | 06:22
| Krakowska Carrefour 01 | 14 | 06:24
| Turaszówka Staw 05 | 15 | 06:25
| Turaszówka Skrzyżowanie 03 | 16 | 06:26
| Turaszówka Ośrodek 01 | 17 | 06:27
| Potok - warsztaty 47A | 18 | 06:28
| Potok - skrzyżowanie 49A | 19 | 06:29
| Potok - Góra 51A | 20 | 06:31
| Jaszczew n/ż 53A | 21 | 06:32
| Jaszczew - skrzyżowanie 55A | 22 | 06:34
| Jaszczew Wieś 02 | 23 | 06:35
| Jaszczew Kopalnia 04 | 24 | 06:37
| Jedlicze Osiedle 06 | 25 | 06:38
| Jedlicze PKP 07 | 26 | 06:39
| Jedlicze Rejtana 02 | 27 | 06:40
| Jedlicze Rafineria 04 | 28 | 06:42
| Jedlicze Rynek 01 | 29 | 06:44
| Jedlicze Szkoła 01 | 30 | 06:46
| Męcinka Wieś 02 | 31 | 06:47
| Męcinka Zakład 04 |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 06:11
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:11
| Wojska Polskiego 03 | 2 | 06:12
| Plac Monte Cassino 01 | 3 | 06:13
| Staszica 01 | 4 | 06:14
| Legionów 03 | 5 | 06:15
| Legionów - Stadion 01 | 6 | 06:16
| Krakowska Cmentarz 11 | 7 | 06:17
| Kolejowa 03 | 8 | 06:18
| Dworzec 01 | 9 | 06:20
| Lniarska 01 | 10 | 06:21
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 11 | 06:22
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 12 | 06:23
| Czajkowskiego I 02 | 13 | 06:24
| Podkarpacka Pasaż 17 | 14 | 06:26
| Podkarpacka WSK 15 | 15 | 06:27
| Zręcińska 02 | 16 | 06:28
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 17 | 06:29
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 18 | 06:30
| Zręcińska - Lotników 08 | 19 | 06:31
| Zręcińska - Lotników 10 | 20 | 06:32
| Zręcińska Granica 12 | 21 | 06:33
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 22 | 06:34
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 23 | 06:35
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 24 | 06:37
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 25 | 06:38
| Zręcin 03 | 26 | 06:39
| Żarnowiec Stawisko 09 | 27 | 06:40
| Żarnowiec I 07 | 28 | 06:41
| Żarnowiec Muzeum 05 | 29 | 06:42
| Żarnowiec 03 | 30 | 06:43
| Jedlicze Stadion 01 | 31 | 06:44
| Jedlicze Borek 03 | 32 | 06:45
| Jedlicze Rynek 01 | 33 | 06:46
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 06:23
Dworzec
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:23
| Wojska Polskiego 03 | 2 | 06:24
| Plac Monte Cassino 01 | 3 | 06:25
| Staszica 01 | 4 | 06:26
| Legionów 03 | 5 | 06:27
| Legionów - Stadion 01 | 6 | 06:28
| Lewakowskiego 01 | 7 | 06:29
| | 8 | 06:30
| Dworzec |
|
Powrót | | Następne dojazdy |