Najbliższe odjazdy
Przystanek: Pow. Warszawskich 02
Dni robocze
Soboty
Święta
Wakacje
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:01 godz : min o 05:40 #
Os.Traugutta 10
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:40#
| Pow. Warszawskich 02 | 2 | 05:41#
| Powstańców Śląskich 04 | 3 | 05:42#
| Boh. Westerplatte 06 | 4 | 05:44#
| Lwowska PKP 14 | 5 | 05:46
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 21 | 6 | 05:48
| Os.Traugutta 10 |
|
|
|
za: 01:29 godz : min o 06:08
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:08
| Pow. Warszawskich 02 | 2 | 06:09
| Powstańców Śląskich 04 | 3 | 06:10
| Boh. Westerplatte 06 | 4 | 06:11
| Wojska Polskiego 03 | 5 | 06:12
| Plac Monte Cassino 01 | 6 | 06:13
| Staszica 01 | 7 | 06:14
| Legionów 03 | 8 | 06:15
| Legionów - Stadion 01 | 9 | 06:16
| Krakowska Cmentarz 11 | 10 | 06:17
| Kolejowa 03 | 11 | 06:18
| Dworzec 01 | 12 | 06:20
| Lniarska 01 | 13 | 06:21
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 14 | 06:22
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 15 | 06:23
| Czajkowskiego I 02 | 16 | 06:24
| Podkarpacka Pasaż 17 | 17 | 06:26
| Podkarpacka WSK 15 | 18 | 06:27
| Zręcińska 02 | 19 | 06:28
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 20 | 06:29
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 21 | 06:30
| Zręcińska - Lotników 08 | 22 | 06:31
| Zręcińska - Lotników 10 | 23 | 06:32
| Zręcińska Granica 12 | 24 | 06:33
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 25 | 06:34
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 26 | 06:35
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 27 | 06:37
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 28 | 06:38
| Zręcin 03 | 29 | 06:39
| Żarnowiec Stawisko 09 | 30 | 06:40
| Żarnowiec I 07 | 31 | 06:41
| Żarnowiec Muzeum 05 | 32 | 06:42
| Żarnowiec 03 | 33 | 06:43
| Jedlicze Stadion 01 | 34 | 06:44
| Jedlicze Borek 03 | 35 | 06:45
| Jedlicze Rynek 01 | 36 | 06:46
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 01:43 godz : min o 06:22 #
Os.Traugutta 10
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:22#
| Pow. Warszawskich 02 | 2 | 06:23#
| Powstańców Śląskich 04 | 3 | 06:24#
| Boh. Westerplatte 06 | 4 | 06:26#
| Lwowska PKP 14 | 5 | 06:27
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 21 | 6 | 06:29
| Os.Traugutta 10 |
|
|
|
za: 01:59 godz : min o 06:38 #
Os.Traugutta 10
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38#
| Pow. Warszawskich 02 | 2 | 06:39#
| Powstańców Śląskich 04 | 3 | 06:40#
| Boh. Westerplatte 06 | 4 | 06:42#
| Lwowska PKP 14 | 5 | 06:44
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 21 | 6 | 06:46
| Os.Traugutta 10 |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 06:46
Szpital Wojewódzki 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:46
| Pow. Warszawskich 02 | 2 | 06:47
| Powstańców Śląskich 04 | 3 | 06:48
| Boh. Westerplatte 06 | 4 | 06:50
| Lwowska PKP 14 | 5 | 06:52
| Starostwo Powiatowe 02 | 6 | 06:53
| | 7 | 06:54
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 21 | 8 | 06:56
| Os.Traugutta 10 | 9 | 06:57
| Batorego 09 | 10 | 06:58
| Os.Traugutta Szkoła 07 | 11 | 06:59
| Ostaszewskiego 01 | 12 | 07:00
| Żwirki i Wigury 01 | 13 | 07:01
| WSK 02 | 14 | 07:02
| Składowa 04 | 15 | 07:04
| Czajkowskiego 01 | 16 | 07:05
| Łukasiewicza Osiedle 04 | 17 | 07:06
| Łukasiewicza Kletówki 02 | 18 | 07:07
| Lniarska 02 | 19 | 07:08
| Mielczarskiego Dworzec 02 | 20 | 07:09
| Dworzec 01 | 21 | 07:10
| Kolejowa 04 | 22 | 07:11
| Krakowska Cmentarz 12 | 23 | 07:13
| Okrzei 02 | 24 | 07:14
| Żółkiewskiego Park 02 | 25 | 07:15
| Żółkiewskiego MPGK 04 | 26 | 07:17
| Korczyńska 03 | 27 | 07:19
| Szpital Wojewódzki 01 |
|
|
|
za: 02:34 godz : min o 07:13
Os.Traugutta 10
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:13
| Pow. Warszawskich 02 | 2 | 07:14
| Powstańców Śląskich 04 | 3 | 07:16
| Boh. Westerplatte 06 | 4 | 07:19
| Lwowska PKP 14 | 5 | 07:21
| Starostwo Powiatowe 02 | 6 | 07:22
| | 7 | 07:24
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 21 | 8 | 07:26
| Os.Traugutta 10 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |