Najbliższe odjazdy
Przystanek: Lniarska 01
Dni robocze
Soboty
Święta
Wakacje
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08:26 godz : min o 13:38
BWI 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:38
| Lniarska 01 | 2 | 13:39
| | 3 | 13:40
| | 4 | 13:41
| BWI 01 |
|
|
|
za: 08:26 godz : min o 13:38
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:38
| Lniarska 01 | 2 | 13:39
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 3 | 13:40
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 4 | 13:42
| Czajkowskiego I 02 | 5 | 13:43
| Podkarpacka Pasaż 17 | 6 | 13:45
| Podkarpacka WSK 15 | 7 | 13:46
| Zręcińska 02 | 8 | 13:47
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 9 | 13:48
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 10 | 13:49
| Zręcińska - Lotników 08 | 11 | 13:50
| Zręcińska Granica 12 | 12 | 13:50
| Zręcińska - Lotników 10 | 13 | 13:51
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 14 | 13:52
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 15 | 13:53
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 16 | 13:55
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 17 | 13:56
| Zręcin 03 | 18 | 13:58
| Żarnowiec Stawisko 09 | 19 | 13:59
| Żarnowiec I 07 | 20 | 14:00
| Żarnowiec Muzeum 05 | 21 | 14:02
| Żarnowiec 03 | 22 | 14:04
| Jedlicze Stadion 01 | 23 | 14:05
| Jedlicze Borek 03 | 24 | 14:07
| Jedlicze Rynek 01 | 25 | 14:08
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
|
|
za: 08:28 godz : min o 13:40
Szpital Wojewódzki 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:40
| Lniarska 01 | 2 | 13:41
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 3 | 13:42
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 4 | 13:43
| Czajkowskiego I 02 | 5 | 13:45
| Składowa 03 | 6 | 13:46
| Żwirki i Wigury 01 | 7 | 13:47
| WSK 02 | 8 | 13:48
| | 9 | 13:49
| Os.Traugutta Szkoła 08 | 10 | 13:50
| Batorego 09 | 11 | 13:51
| Os.Traugutta 10 | 12 | 13:53
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 20 | 13 | 13:56
| Leroy Merlin 25 | 14 | 13:57
| Starostwo Powiatowe 01 | 15 | 13:59
| Boh. Westerplatte PKP 07 | 16 | 14:01
| Boh. Westerplatte 05 | 17 | 14:03
| Powstańców Śląskich 03 | 18 | 14:04
| Pow. Warszawskich 01 | 19 | 14:05
| Powstańców Warszawskich 01A | 20 | 14:06
| Plac Monte Cassino 01 | 21 | 14:08
| Staszica 01 | 22 | 14:11
| Niepodległości - Galeria 07 | 23 | 14:12
| Niepodległości-Korczyńska 05 | 24 | 14:14
| Korczyńska 03 | 25 | 14:16
| Szpital Wojewódzki 01 |
|
|
|
za: 08:32 godz : min o 13:44 o
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:44o
| Lniarska 01 | 2 | 13:45o
| Pużaka 04 | 3 | 13:47o
| Czajkowskiego I 02 | 4 | 13:48
| Podkarpacka Pasaż 16 | 5 | 13:49
| Podkarpacka Węzeł 18 | 6 | 13:51
| Os.Traugutta 10 | 7 | 13:52
| Witosa 03 | 8 | 13:54
| Guzikówka Dół 02 | 9 | 13:55
| Guzikówka Most 07 | 10 | 13:56*
| Tłoki - Sklep 01 | 11 | 13:58*
| Tłoki 03 | 12 | 14:00*
| Szczepańcowa Czajki 03 | 13 | 14:01*
| Szczepańcowa Blok 01 | 14 | 14:03*
| Szczepańcowa Kuźnia 07 | 15 | 14:04*
| Szczepańcowa Sklep 05 | 16 | 14:06
| |
|
|
|
za: 09:08 godz : min o 14:20
Szpital Wojewódzki 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:20
| Lniarska 01 | 2 | 14:21
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 3 | 14:22
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 4 | 14:23
| Czajkowskiego I 02 | 5 | 14:25
| Składowa 03 | 6 | 14:26
| Żwirki i Wigury 01 | 7 | 14:27
| WSK 02 | 8 | 14:28
| | 9 | 14:29
| Os.Traugutta Szkoła 08 | 10 | 14:30
| Batorego 09 | 11 | 14:31
| Os.Traugutta 10 | 12 | 14:33
| Podkarpacka os.Grota-Roweckiego 20 | 13 | 14:36
| Leroy Merlin 25 | 14 | 14:37
| Starostwo Powiatowe 01 | 15 | 14:39
| Boh. Westerplatte PKP 07 | 16 | 14:41
| Boh. Westerplatte 05 | 17 | 14:43
| Powstańców Śląskich 03 | 18 | 14:44
| Pow. Warszawskich 01 | 19 | 14:45
| Powstańców Warszawskich 01A | 20 | 14:46
| Plac Monte Cassino 01 | 21 | 14:48
| Staszica 01 | 22 | 14:51
| Niepodległości - Galeria 07 | 23 | 14:52
| Niepodległości-Korczyńska 05 | 24 | 14:54
| Korczyńska 03 | 25 | 14:56
| Szpital Wojewódzki 01 |
|
|
|
za: 09:14 godz : min o 14:26
Jedlicze Nawrót 03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:26
| Lniarska 01 | 2 | 14:27
| Łukasiewicza Kletówki 01 | 3 | 14:28
| Łukasiewicza Osiedle 03 | 4 | 14:30
| Czajkowskiego I 02 | 5 | 14:31
| Podkarpacka Pasaż 17 | 6 | 14:33
| Podkarpacka WSK 15 | 7 | 14:34
| Zręcińska 02 | 8 | 14:35
| Zręcińska-Skłodowskiej 04 | 9 | 14:36
| Zręcińska - Rayskiego 06 | 10 | 14:37
| Zręcińska - Lotników 08 | 11 | 14:38
| Zręcińska - Lotników 10 | 12 | 14:38
| Zręcińska Granica 12 | 13 | 14:39
| Świerzowa skrzyżowanie 02 | 14 | 14:40
| Świerzowa-Dom Ludowy 04 | 15 | 14:41
| Zręcin ul. Łukasiewicza 06 | 16 | 14:43
| Zręcin skrzyżowanie 01 | 17 | 14:44
| Zręcin 03 | 18 | 14:46
| Żarnowiec Stawisko 09 | 19 | 14:47
| Żarnowiec I 07 | 20 | 14:48
| Żarnowiec Muzeum 05 | 21 | 14:50
| Żarnowiec 03 | 22 | 14:52
| Jedlicze Stadion 01 | 23 | 14:53
| Jedlicze Borek 03 | 24 | 14:55
| Jedlicze Rynek 01 | 25 | 14:56
| Jedlicze Nawrót 03 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |