Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bankowa NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:51 godz : min o 19:47
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:47
| Bankowa NŻ | 2 | 19:49
| Park Chopina | 3 | 19:50
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 19:51
| Dmowskiego | 5 | 19:51b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 6 | 19:52b
| Nadrzeczna | 7 | 19:54
| M.Dąbrowskiej | 8 | 19:55
| Piłsudskiego | 9 | 19:56
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 03:12 godz : min o 20:08 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:08b
| Bankowa NŻ | 2 | 20:08b
| Park Chopina | 3 | 20:10b
| Kościuszki | 4 | 20:13b
| Józefa Bema | 5 | 20:14b
| Rondo Kamińskiego | 6 | 20:15b
| Piłsudskiego | 7 | 20:18b
| Zagórowska NŻ | 8 | 20:20b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 03:19 godz : min o 20:15 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:15a
| Bankowa NŻ | 2 | 20:16a
| Park Chopina | 3 | 20:17a
| Kościuszki | 4 | 20:19a
| Kolska | 5 | 20:21a
| Solna | 6 | 20:22a
| Gruntowa NŻ | 7 | 20:24a
| Świętojańska NŻ | 8 | 20:25a
| Brzozowa I NŻ | 9 | 20:26a
| Brzozowa II NŻ | 10 | 20:27a
| Wilków | 11 | 20:28a
| Kamienna NŻ | 12 | 20:30a
| Piaskowa NŻ | 13 | 20:31a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 04:01 godz : min o 20:57
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:57
| Bankowa NŻ | 2 | 20:59
| Park Chopina | 3 | 21:00
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 21:00
| Dmowskiego | 5 | 21:00b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 6 | 21:02b
| Nadrzeczna | 7 | 21:04
| M.Dąbrowskiej | 8 | 21:04
| Piłsudskiego | 9 | 21:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 04:04 godz : min o 21:00 h
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:00h
| Bankowa NŻ | 2 | 21:02h
| Park Chopina | 3 | 21:03h
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 21:04h
| Dmowskiego | 5 | 21:04h
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 6 | 21:04h
| Nadrzeczna | 7 | 21:08h
| Rondo Miast Partnerskich | 8 | 21:10h
| Wiadukt Pokoju | 9 | 21:12h
| Sąd Rejonowy | 10 | 21:13h
| Zatorze | 11 | 21:14h
| Szeligowskiego | 12 | 21:15h
| Torowa | 13 | 21:17h
| Leśna | 14 | 21:18h
| Niesłusz | 15 | 21:19h
| Gajowa NŻ | 16 | 21:20h
| Marantów NŻ | 17 | 21:23
| Huta | 18 | 21:26
| Maliniec | 19 | 21:27
| Przemysłowa NŻ | 20 | 21:28
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 21:30
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 21:31
| Muzeum Okręgowe | 23 | 21:33
| Gosławice | 24 | 21:34
| Przystań Gosławice | 25 | 21:36
| Gaj NŻ | 26 | 21:37
| Pątnów | 27 | 21:38
| Pątnowska NŻ | 28 | 21:39
| Kazimierska NŻ | 29 | 21:41
| Elektrownia Pątnów | 30 | 21:43
| Kamienica I NŻ | 31 | 21:44
| Kamienica II NŻ | 32 | 21:45
| Kamienica III NŻ | 33 | 21:46
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 34 | 21:48
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 04:08 godz : min o 21:04 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:04b
| Bankowa NŻ | 2 | 21:04b
| Park Chopina | 3 | 21:06b
| Kościuszki | 4 | 21:08b
| Józefa Bema | 5 | 21:10b
| Rondo Kamińskiego | 6 | 21:11b
| Piłsudskiego | 7 | 21:14b
| Zagórowska NŻ | 8 | 21:16b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |