Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kazimierska NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:46 godz : min o 14:12 h
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:12h
| Kazimierska NŻ | 2 | 14:13h
| Pątnowska NŻ | 3 | 14:14h
| Pątnów | 4 | 14:15h
| Gaj NŻ | 5 | 14:17h
| Przystań Gosławice | 6 | 14:19h
| Gosławice | 7 | 14:21h
| Muzeum Okręgowe | 8 | 14:22h
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 14:24h
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 14:25h
| Przemysłowa NŻ | 11 | 14:26h
| Maliniec | 12 | 14:29
| Huta | 13 | 14:32
| Marantów NŻ | 14 | 14:34
| Niesłusz | 15 | 14:36
| Leśna | 16 | 14:38
| Torowa | 17 | 14:40
| Szeligowskiego | 18 | 14:41
| Zatorze | 19 | 14:42
| Sąd Rejonowy | 20 | 14:45
| Rondo Miast Partnerskich | 21 | 14:49
| Nadrzeczna | 22 | 14:50
| Dmowskiego | 23 | 14:51
| Stadion MOSIR NŻ | 24 | 14:52
| Staszica | 25 | 14:54
| Kilińskiego | 26 | 14:55
| Szarych Szeregów | 27 | 14:56c
| Wał Tarejwy | 28 | 14:57
| Żwirki i Wigury | 29 | 14:59
| Kolska | 30 | 15:01
| Józefa Bema | 31 | 15:02
| Rondo Kamińskiego | 32 | 15:03
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 47 min o 15:13
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:13
| Kazimierska NŻ | 2 | 15:14
| Pątnowska NŻ | 3 | 15:15
| Pątnów | 4 | 15:16
| Gaj NŻ | 5 | 15:18
| Przystań Gosławice | 6 | 15:20
| Gosławice | 7 | 15:22
| Muzeum Okręgowe | 8 | 15:23
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 15:25
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 15:26
| Przemysłowa NŻ | 11 | 15:27
| Maliniec | 12 | 15:30
| Huta | 13 | 15:33
| Marantów NŻ | 14 | 15:35
| Niesłusz | 15 | 15:37
| Leśna | 16 | 15:40
| Targowisko Miejskie | 17 | 15:41
| 11 Listopada | 18 | 15:42
| Zakole | 19 | 15:43
| Okólna | 20 | 15:44
| Sosnowa | 21 | 15:46
| Wyzwolenia | 22 | 15:48
| Wyszyńskiego | 23 | 15:50
| ZSGE | 24 | 15:52
| Hala Rondo | 25 | 15:53
| Aleje 1 Maja | 26 | 15:56
| Dworzec PKP | 27 | 15:57
| ZUS | 28 | 15:58
| Spółdzielców | 29 | 16:00
| Rondo Konińskich Cyklistów | 30 | 16:00
| Szkoła Salezjańska NŻ | 31 | 16:02
| Rolna | 32 | 16:03
| Hiacyntowa | 33 | 16:04
| Nowy Dwór | 34 | 16:06
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 52 min o 15:18 h
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18h
| Kazimierska NŻ | 2 | 15:19h
| Pątnowska NŻ | 3 | 15:20h
| Pątnów | 4 | 15:21h
| Gaj NŻ | 5 | 15:23h
| Przystań Gosławice | 6 | 15:25h
| Gosławice | 7 | 15:27h
| Muzeum Okręgowe | 8 | 15:28h
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 15:30h
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 15:31h
| Przemysłowa NŻ | 11 | 15:32h
| Maliniec | 12 | 15:35
| Huta | 13 | 15:38
| Marantów NŻ | 14 | 15:40
| Niesłusz | 15 | 15:42
| Leśna | 16 | 15:44
| Torowa | 17 | 15:46
| Szeligowskiego | 18 | 15:47
| Zatorze | 19 | 15:48
| Sąd Rejonowy | 20 | 15:51
| Rondo Miast Partnerskich | 21 | 15:55
| Nadrzeczna | 22 | 15:56
| Dmowskiego | 23 | 15:57
| Stadion MOSIR NŻ | 24 | 15:58
| Staszica | 25 | 16:00
| Kilińskiego | 26 | 16:00
| Szarych Szeregów | 27 | 16:02c
| Wał Tarejwy | 28 | 16:03
| Żwirki i Wigury | 29 | 16:04
| Kolska | 30 | 16:07
| Józefa Bema | 31 | 16:08
| Rondo Kamińskiego | 32 | 16:08
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:55 godz : min o 16:21 h
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:21h
| Kazimierska NŻ | 2 | 16:22h
| Pątnowska NŻ | 3 | 16:23h
| Pątnów | 4 | 16:24h
| Gaj NŻ | 5 | 16:26h
| Przystań Gosławice | 6 | 16:28h
| Gosławice | 7 | 16:30h
| Muzeum Okręgowe | 8 | 16:31h
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 16:33h
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 16:34h
| Przemysłowa NŻ | 11 | 16:35h
| Maliniec | 12 | 16:38
| Huta | 13 | 16:41
| Marantów NŻ | 14 | 16:43
| Niesłusz | 15 | 16:45
| Leśna | 16 | 16:47
| Torowa | 17 | 16:49
| Szeligowskiego | 18 | 16:50
| Zatorze | 19 | 16:51
| Sąd Rejonowy | 20 | 16:54
| Rondo Miast Partnerskich | 21 | 16:58
| Nadrzeczna | 22 | 16:59
| Dmowskiego | 23 | 17:00
| Stadion MOSIR NŻ | 24 | 17:00
| Staszica | 25 | 17:03
| Kilińskiego | 26 | 17:04
| Szarych Szeregów | 27 | 17:04c
| Wał Tarejwy | 28 | 17:06
| Żwirki i Wigury | 29 | 17:08
| Kolska | 30 | 17:10
| Józefa Bema | 31 | 17:11
| Rondo Kamińskiego | 32 | 17:12
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 03:47 godz : min o 18:13
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:13
| Kazimierska NŻ | 2 | 18:14
| Pątnowska NŻ | 3 | 18:15
| Pątnów | 4 | 18:16
| Gaj NŻ | 5 | 18:18
| Przystań Gosławice | 6 | 18:19
| Gosławice | 7 | 18:21
| Muzeum Okręgowe | 8 | 18:22
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 18:24
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 18:25
| Przemysłowa NŻ | 11 | 18:26
| Maliniec | 12 | 18:28
| Marantów NŻ | 13 | 18:30
| Niesłusz | 14 | 18:31
| Leśna | 15 | 18:33
| Torowa | 16 | 18:34
| Szeligowskiego | 17 | 18:35
| Zatorze | 18 | 18:36
| Sąd Rejonowy | 19 | 18:39
| Rondo Miast Partnerskich | 20 | 18:42
| Nadrzeczna | 21 | 18:43
| Dmowskiego | 22 | 18:44
| Stadion MOSIR NŻ | 23 | 18:45
| Staszica | 24 | 18:47
| Kilińskiego | 25 | 18:48
| Szarych Szeregów | 26 | 18:49c
| Wał Tarejwy | 27 | 18:50
| Żwirki i Wigury | 28 | 18:52
| Kolska | 29 | 18:54
| Józefa Bema | 30 | 18:55
| Rondo Kamińskiego | 31 | 18:56
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 05:42 godz : min o 20:08 h
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:08h
| Kazimierska NŻ | 2 | 20:08h
| Pątnowska NŻ | 3 | 20:10h
| Pątnów | 4 | 20:11h
| Gaj NŻ | 5 | 20:13h
| Przystań Gosławice | 6 | 20:14h
| Gosławice | 7 | 20:16h
| Muzeum Okręgowe | 8 | 20:17h
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 20:19h
| Elektrownia Konin NŻ | 10 | 20:20h
| Przemysłowa NŻ | 11 | 20:21h
| Maliniec | 12 | 20:24
| Huta | 13 | 20:27
| Marantów NŻ | 14 | 20:29
| Niesłusz | 15 | 20:30
| Leśna | 16 | 20:32
| Torowa | 17 | 20:33
| Szeligowskiego | 18 | 20:34
| Zatorze | 19 | 20:35
| Sąd Rejonowy | 20 | 20:38
| Rondo Miast Partnerskich | 21 | 20:41
| Nadrzeczna | 22 | 20:42
| Dmowskiego | 23 | 20:43
| Stadion MOSIR NŻ | 24 | 20:44
| Staszica | 25 | 20:46
| Kilińskiego | 26 | 20:47
| Szarych Szeregów | 27 | 20:48c
| Wał Tarejwy | 28 | 20:49
| Żwirki i Wigury | 29 | 20:51
| Kolska | 30 | 20:53
| Józefa Bema | 31 | 20:54
| Rondo Kamińskiego | 32 | 20:55
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |