Najbliższe odjazdy
Przystanek: Jędrzejewskiego NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06:22 godz : min o 22:25 h
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:25h
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 22:26h
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 22:27h
| Przemysłowa NŻ | 4 | 22:28h
| Maliniec | 5 | 22:31
| Huta | 6 | 22:34
| Marantów NŻ | 7 | 22:35
| Niesłusz | 8 | 22:36
| Leśna | 9 | 22:38
| Torowa | 10 | 22:39
| Szeligowskiego | 11 | 22:40
| Zatorze | 12 | 22:41
| Sąd Rejonowy | 13 | 22:44
| Rondo Miast Partnerskich | 14 | 22:47
| Nadrzeczna | 15 | 22:48
| Dmowskiego | 16 | 22:49
| Stadion MOSIR NŻ | 17 | 22:50
| Staszica | 18 | 22:51
| Kilińskiego | 19 | 22:52
| Szarych Szeregów | 20 | 22:53c
| Wał Tarejwy | 21 | 22:54
| Żwirki i Wigury | 22 | 22:56
| Kolska | 23 | 22:58
| Józefa Bema | 24 | 22:59
| Rondo Kamińskiego | 25 | 23:00
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 06:24 godz : min o 22:27 h
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:27h
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 22:28h
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 22:29h
| Przemysłowa NŻ | 4 | 22:30h
| Maliniec | 5 | 22:33
| Huta | 6 | 22:36
| Marantów NŻ | 7 | 22:37
| Niesłusz | 8 | 22:38
| Leśna | 9 | 22:40
| Rondo Solidarności | 10 | 22:41
| Hala Rondo | 11 | 22:42
| Aleje 1 Maja | 12 | 22:44
| Dworzec PKP | 13 | 22:46
| Dworcowa | 14 | 22:48
| Trasa Warszawska | 15 | 22:50
| Grunwaldzka | 16 | 22:51
| Wał Tarejwy | 17 | 22:52
| Żwirki i Wigury | 18 | 22:54
| Kolska | 19 | 22:56
| Józefa Bema | 20 | 22:57
| Rondo Kamińskiego | 21 | 22:58
| Szpital | 22 | 22:59
| Szpitalna | 23 | 23:00
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 07:12 godz : min o 23:15 g
Grunwaldzka-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:15g
| Jędrzejewskiego NŻ | 2 | 23:16g
| Elektrownia Konin NŻ | 3 | 23:17g
| Przemysłowa NŻ | 4 | 23:18g
| Maliniec | 5 | 23:20g
| Marantów NŻ | 6 | 23:21g
| Niesłusz | 7 | 23:22g
| Leśna | 8 | 23:24g
| Rondo Solidarności | 9 | 23:25g
| Hala Rondo | 10 | 23:26g
| Aleje 1 Maja | 11 | 23:28g
| Dworzec PKP | 12 | 23:30g
| Dworcowa | 13 | 23:32g
| Trasa Warszawska | 14 | 23:34g
| Grunwaldzka-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |