Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyzwolenia - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18:40 godz : min o 10:16
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:16
| Wyzwolenia | 2 | 10:18
| Wyszyńskiego | 3 | 10:20
| ZSGE | 4 | 10:22
| Hala Rondo | 5 | 10:23
| Aleje 1 Maja | 6 | 10:25
| Dworzec PKP | 7 | 10:28
| Dworcowa | 8 | 10:30
| Trasa Warszawska | 9 | 10:32
| Grunwaldzka | 10 | 10:33
| Wał Tarejwy | 11 | 10:35
| Bankowa NŻ | 12 | 10:37
| Park Chopina | 13 | 10:38
| Stadion MOSIR NŻ | 14 | 10:39
| Dmowskiego | 15 | 10:39b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 16 | 10:40b
| Nadrzeczna | 17 | 10:42
| M.Dąbrowskiej | 18 | 10:44
| Piłsudskiego | 19 | 10:45
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 18:57 godz : min o 10:33
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:33
| Wyzwolenia | 2 | 10:35
| Glinka | 3 | 10:36
| Popiełuszki | 4 | 10:37
| Cmentarz Parafialny | 5 | 10:38
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 18:58 godz : min o 10:34
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:34
| Wyzwolenia | 2 | 10:36
| Wyszyńskiego | 3 | 10:38
| ZSGE | 4 | 10:40
| Hala Rondo | 5 | 10:41
| Aleje 1 Maja | 6 | 10:43
| Dworzec PKP | 7 | 10:46
| ZS im. Kopernika | 8 | 10:48
| Wiadukt Pokoju NŻ | 9 | 10:49
| Spółdzielców | 10 | 10:51
| Rondo Konińskich Cyklistów | 11 | 10:52
| Szkoła Salezjańska NŻ | 12 | 10:53
| Rolna | 13 | 10:54
| Hiacyntowa | 14 | 10:56
| Nowy Dwór | 15 | 10:57
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 19:03 godz : min o 10:39 d
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:39d
| Wyzwolenia | 2 | 10:41d
| Glinka | 3 | 10:42d
| Popiełuszki | 4 | 10:43d
| Cmentarz Parafialny | 5 | 10:44d
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 19:10 godz : min o 10:46
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:46
| Wyzwolenia | 2 | 10:48
| Wyszyńskiego | 3 | 10:50
| ZSGE | 4 | 10:52
| Hala Rondo | 5 | 10:53
| Aleje 1 Maja | 6 | 10:55
| Dworzec PKP | 7 | 10:58
| Dworcowa | 8 | 11:00
| Trasa Warszawska | 9 | 11:02
| Grunwaldzka | 10 | 11:03
| Wał Tarejwy | 11 | 11:05
| Bankowa NŻ | 12 | 11:07
| Park Chopina | 13 | 11:08
| Stadion MOSIR NŻ | 14 | 11:09
| Dmowskiego | 15 | 11:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 16 | 11:10b
| Nadrzeczna | 17 | 11:12
| M.Dąbrowskiej | 18 | 11:14
| Piłsudskiego | 19 | 11:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 19:19 godz : min o 10:55 s
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:55s
| Wyzwolenia | 2 | 10:57s
| Wyszyńskiego | 3 | 10:59s
| ZSGE | 4 | 11:01s
| Hala Rondo | 5 | 11:02s
| Aleje 1 Maja | 6 | 11:04s
| Dworzec PKP | 7 | 11:07s
| Dworcowa | 8 | 11:09s
| Trasa Warszawska | 9 | 11:11s
| Grunwaldzka | 10 | 11:12s
| Wał Tarejwy | 11 | 11:13s
| Żwirki i Wigury | 12 | 11:15s
| Kolska | 13 | 11:17s
| Józefa Bema | 14 | 11:18s
| Rondo Kamińskiego | 15 | 11:19s
| Szpital | 16 | 11:20s
| Szpitalna | 17 | 11:21s
| Ametystowa NŻ | 18 | 11:24s
| FERIO | 19 | 11:27s
| Stare Miasto-U.Gminy | 20 | 11:28s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 21 | 11:29s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |