Najbliższe odjazdy
Przystanek: 11 Listopada
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10:36 godz : min o 06:47
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:47
| 11 Listopada | 2 | 06:48
| Zakole | 3 | 06:49
| Okólna | 4 | 06:50
| Sosnowa | 5 | 06:51
| Wyzwolenia | 6 | 06:52
| Glinka | 7 | 06:53
| Popiełuszki | 8 | 06:54
| Cmentarz Parafialny | 9 | 06:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 10:40 godz : min o 06:51
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:51
| 11 Listopada | 2 | 06:52
| Zakole | 3 | 06:53
| Okólna | 4 | 06:54
| Sosnowa | 5 | 06:55
| Wyzwolenia | 6 | 06:57
| Wyszyńskiego | 7 | 06:59
| ZSGE | 8 | 07:01
| Hala Rondo | 9 | 07:02
| Aleje 1 Maja | 10 | 07:04
| Dworzec PKP | 11 | 07:06
| ZS im. Kopernika | 12 | 07:08
| Wiadukt Pokoju NŻ | 13 | 07:09
| Spółdzielców | 14 | 07:11
| Rondo Konińskich Cyklistów | 15 | 07:12
| Szkoła Salezjańska NŻ | 16 | 07:13
| Rolna | 17 | 07:14
| Hiacyntowa | 18 | 07:16
| Nowy Dwór | 19 | 07:17
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 11:07 godz : min o 07:18
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:18
| 11 Listopada | 2 | 07:20
| Wyzwolenia | 3 | 07:21
| Glinka | 4 | 07:22
| Popiełuszki | 5 | 07:23
| Cmentarz Parafialny | 6 | 07:24
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 11:11 godz : min o 07:22 n
Kleczewska-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22n
| 11 Listopada | 2 | 07:23n
| Wiadukt Przemysła II | 3 | 07:25n
| Torowa | 4 | 07:27n
| Galeria nad Jeziorem | 5 | 07:29n
| Szymanowskiego | 6 | 07:30n
| Paderewskiego | 7 | 07:31n
| Paderewskiego | 8 | 07:32n
| Międzylesie | 9 | 07:34n
| Kleczewska-końcowy |
|
|
|
za: 11:24 godz : min o 07:35
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:35
| 11 Listopada | 2 | 07:36
| Zakole | 3 | 07:37
| Okólna | 4 | 07:38
| Sosnowa | 5 | 07:39
| Wyzwolenia | 6 | 07:41
| Wyszyńskiego | 7 | 07:43
| ZSGE | 8 | 07:45
| Hala Rondo | 9 | 07:46
| Aleje 1 Maja | 10 | 07:48
| Dworzec PKP | 11 | 07:50
| Dworcowa | 12 | 07:52
| Trasa Warszawska | 13 | 07:54
| Grunwaldzka | 14 | 07:55
| Wał Tarejwy | 15 | 07:57
| Bankowa NŻ | 16 | 07:59
| Park Chopina | 17 | 08:00
| Stadion MOSIR NŻ | 18 | 08:01b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 19 | 08:01
| Dmowskiego | 20 | 08:02b
| Nadrzeczna | 21 | 08:04
| M.Dąbrowskiej | 22 | 08:05
| Piłsudskiego | 23 | 08:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 11:36 godz : min o 07:47
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:47
| 11 Listopada | 2 | 07:48
| Zakole | 3 | 07:49
| Okólna | 4 | 07:50
| Sosnowa | 5 | 07:51
| Wyzwolenia | 6 | 07:52
| Glinka | 7 | 07:53
| Popiełuszki | 8 | 07:54
| Cmentarz Parafialny | 9 | 07:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |