Najbliższe odjazdy
Przystanek: 11 Listopada - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21:43 godz : min o 18:41 c
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:41c
| 11 Listopada | 2 | 18:42c
| Zakole | 3 | 18:43c
| Okólna | 4 | 18:44c
| Sosnowa | 5 | 18:45c
| Wyzwolenia | 6 | 18:46c
| Glinka | 7 | 18:47c
| Popiełuszki | 8 | 18:48c
| Cmentarz Parafialny | 9 | 18:49c
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 21:43 godz : min o 18:41
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:41
| 11 Listopada | 2 | 18:42
| Zakole | 3 | 18:43
| Okólna | 4 | 18:44
| Sosnowa | 5 | 18:46
| Wyzwolenia | 6 | 18:48
| Wyszyńskiego | 7 | 18:50
| ZSGE | 8 | 18:52
| Hala Rondo | 9 | 18:53
| Aleje 1 Maja | 10 | 18:55
| Dworzec PKP | 11 | 18:58
| Dworcowa | 12 | 19:00
| Trasa Warszawska | 13 | 19:02
| Grunwaldzka | 14 | 19:03
| Wał Tarejwy | 15 | 19:04
| Bankowa NŻ | 16 | 19:07
| Park Chopina | 17 | 19:08
| Stadion MOSIR NŻ | 18 | 19:08b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 19 | 19:08
| Dmowskiego | 20 | 19:10b
| Nadrzeczna | 21 | 19:12
| M.Dąbrowskiej | 22 | 19:14
| Piłsudskiego | 23 | 19:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 21:59 godz : min o 18:57
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:57
| 11 Listopada | 2 | 18:58
| Zakole | 3 | 18:59
| Okólna | 4 | 19:00
| Sosnowa | 5 | 19:00
| Wyzwolenia | 6 | 19:02
| Glinka | 7 | 19:03
| Popiełuszki | 8 | 19:04
| Cmentarz Parafialny | 9 | 19:04
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 22:01 godz : min o 18:59
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:59
| 11 Listopada | 2 | 19:00
| Zakole | 3 | 19:00
| Okólna | 4 | 19:02
| Sosnowa | 5 | 19:03
| Wyzwolenia | 6 | 19:04
| Wyszyńskiego | 7 | 19:07
| ZSGE | 8 | 19:08
| Hala Rondo | 9 | 19:10
| Aleje 1 Maja | 10 | 19:12
| Dworzec PKP | 11 | 19:14
| ZS im. Kopernika | 12 | 19:16
| Wiadukt Pokoju NŻ | 13 | 19:17
| Spółdzielców | 14 | 19:19
| Rondo Konińskich Cyklistów | 15 | 19:20
| Szkoła Salezjańska NŻ | 16 | 19:21
| Rolna | 17 | 19:22
| Hiacyntowa | 18 | 19:24
| Nowy Dwór | 19 | 19:25
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 22:12 godz : min o 19:10
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:10
| 11 Listopada | 2 | 19:11
| Zakole | 3 | 19:12
| Okólna | 4 | 19:13
| Sosnowa | 5 | 19:14
| Wyzwolenia | 6 | 19:16
| Wyszyńskiego | 7 | 19:18
| ZSGE | 8 | 19:20
| Hala Rondo | 9 | 19:21
| Aleje 1 Maja | 10 | 19:23
| Dworzec PKP | 11 | 19:25
| Dworcowa | 12 | 19:27
| Trasa Warszawska | 13 | 19:29
| Grunwaldzka | 14 | 19:30
| Wał Tarejwy | 15 | 19:32
| Bankowa NŻ | 16 | 19:34
| Park Chopina | 17 | 19:35
| Stadion MOSIR NŻ | 18 | 19:36b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 19 | 19:36
| Dmowskiego | 20 | 19:37b
| Nadrzeczna | 21 | 19:39
| M.Dąbrowskiej | 22 | 19:40
| Piłsudskiego | 23 | 19:41
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 22:22 godz : min o 19:20 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:20f
| 11 Listopada | 2 | 19:21f
| Zakole | 3 | 19:22f
| Okólna | 4 | 19:23f
| Sosnowa | 5 | 19:24f
| Wyzwolenia | 6 | 19:26f
| Wyszyńskiego | 7 | 19:28f
| ZSGE | 8 | 19:30f
| Hala Rondo | 9 | 19:31f
| Aleje 1 Maja | 10 | 19:33f
| Dworzec PKP | 11 | 19:35f
| Dworcowa | 12 | 19:37f
| Trasa Warszawska | 13 | 19:39f
| Grunwaldzka | 14 | 19:40f
| Wał Tarejwy | 15 | 19:41f
| Żwirki i Wigury | 16 | 19:43f
| Kolska | 17 | 19:45f
| Józefa Bema | 18 | 19:46f
| Rondo Kamińskiego | 19 | 19:47f
| Szpital | 20 | 19:48f
| Szpitalna | 21 | 19:49f
| Ametystowa NŻ | 22 | 19:52f
| FERIO -końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |