Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ogrodowa NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 50 min o 16:07
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:07
| Ogrodowa NŻ | 2 | 16:08
| Dworcowa NŻ | 3 | 16:11
| Trasa Warszawska | 4 | 16:13
| Grunwaldzka | 5 | 16:14
| Wał Tarejwy | 6 | 16:16
| Bankowa NŻ | 7 | 16:18
| Park Chopina | 8 | 16:19
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 16:20
| Dmowskiego | 10 | 16:21
| M.Dąbrowskiej | 11 | 16:23
| Stefanii Esse NŻ | 12 | 16:24
| Parowa NŻ | 13 | 16:26
| Kolska | 14 | 16:27
| Cmentarz Kolska | 15 | 16:29
| Europejska NŻ | 16 | 16:30
| Piaskowa NŻ | 17 | 16:31
| Leszczynowa I NŻ | 18 | 16:33
| Brzeźno INŻ. | 19 | 16:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 20 | 16:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 21 | 16:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 17:07
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:07
| Ogrodowa NŻ | 2 | 17:08
| Dworcowa NŻ | 3 | 17:11
| Trasa Warszawska | 4 | 17:13
| Grunwaldzka | 5 | 17:14
| Wał Tarejwy | 6 | 17:16
| Bankowa NŻ | 7 | 17:18
| Park Chopina | 8 | 17:19
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 17:20
| Dmowskiego | 10 | 17:21
| M.Dąbrowskiej | 11 | 17:23
| Stefanii Esse NŻ | 12 | 17:24
| Parowa NŻ | 13 | 17:26
| Kolska | 14 | 17:27
| Cmentarz Kolska | 15 | 17:29
| Europejska NŻ | 16 | 17:30
| Piaskowa NŻ | 17 | 17:31
| Leszczynowa I NŻ | 18 | 17:33
| Brzeźno INŻ. | 19 | 17:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 20 | 17:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 21 | 17:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 02:47 godz : min o 18:04
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04
| Ogrodowa NŻ | 2 | 18:04
| Dworcowa NŻ | 3 | 18:07
| Trasa Warszawska | 4 | 18:08
| Grunwaldzka | 5 | 18:10
| Wał Tarejwy | 6 | 18:12
| Bankowa NŻ | 7 | 18:14
| Park Chopina | 8 | 18:15
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 18:16
| Dmowskiego | 10 | 18:17
| M.Dąbrowskiej | 11 | 18:18
| Stefanii Esse NŻ | 12 | 18:19
| Parowa NŻ | 13 | 18:21
| Kolska | 14 | 18:22
| Cmentarz Kolska | 15 | 18:24
| Europejska NŻ | 16 | 18:25
| Piaskowa NŻ | 17 | 18:26
| Leszczynowa I NŻ | 18 | 18:28
| Brzeźno INŻ. | 19 | 18:29
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 20 | 18:30
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 21 | 18:32
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 03:51 godz : min o 19:08
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:08
| Ogrodowa NŻ | 2 | 19:10
| Dworcowa NŻ | 3 | 19:12
| Trasa Warszawska | 4 | 19:14
| Grunwaldzka | 5 | 19:15
| Wał Tarejwy | 6 | 19:17
| Bankowa NŻ | 7 | 19:19
| Park Chopina | 8 | 19:20
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 19:21
| Dmowskiego | 10 | 19:22
| M.Dąbrowskiej | 11 | 19:23
| Stefanii Esse NŻ | 12 | 19:24
| Parowa NŻ | 13 | 19:26
| Kolska | 14 | 19:27
| Cmentarz Kolska | 15 | 19:29
| Europejska NŻ | 16 | 19:30
| Piaskowa NŻ | 17 | 19:31
| Leszczynowa I NŻ | 18 | 19:33
| Brzeźno INŻ. | 19 | 19:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 20 | 19:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 21 | 19:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 05:51 godz : min o 21:08
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08
| Ogrodowa NŻ | 2 | 21:10
| Dworcowa NŻ | 3 | 21:12
| Trasa Warszawska | 4 | 21:14
| Grunwaldzka | 5 | 21:15
| Wał Tarejwy | 6 | 21:17
| Bankowa NŻ | 7 | 21:19
| Park Chopina | 8 | 21:20
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 21:21
| Dmowskiego | 10 | 21:22
| M.Dąbrowskiej | 11 | 21:23
| Stefanii Esse NŻ | 12 | 21:24
| Parowa NŻ | 13 | 21:26
| Kolska | 14 | 21:27
| Cmentarz Kolska | 15 | 21:29
| Europejska NŻ | 16 | 21:30
| Piaskowa NŻ | 17 | 21:31
| Leszczynowa I NŻ | 18 | 21:33
| Brzeźno INŻ. | 19 | 21:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 20 | 21:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 21 | 21:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 07:14 godz : min o 22:31
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:31
| Ogrodowa NŻ | 2 | 22:32
| Dworcowa NŻ | 3 | 22:34
| Trasa Warszawska | 4 | 22:36
| Grunwaldzka | 5 | 22:37
| Wał Tarejwy | 6 | 22:39
| Bankowa NŻ | 7 | 22:40
| Park Chopina | 8 | 22:41
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 22:42
| Dmowskiego | 10 | 22:43
| M.Dąbrowskiej | 11 | 22:44
| Stefanii Esse NŻ | 12 | 22:45
| Parowa NŻ | 13 | 22:47
| Kolska | 14 | 22:48
| Cmentarz Kolska | 15 | 22:50
| Europejska NŻ | 16 | 22:51
| Piaskowa NŻ | 17 | 22:52
| Leszczynowa I NŻ | 18 | 22:54
| Brzeźno INŻ. | 19 | 22:55
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 20 | 22:56
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 21 | 22:58
| Brzeźno-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |