Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15:58 godz : min o 07:02
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:02
| Grunwaldzka | 2 | 07:03
| Wał Tarejwy | 3 | 07:05
| Bankowa NŻ | 4 | 07:07
| Park Chopina | 5 | 07:08
| Stadion MOSIR NŻ | 6 | 07:09
| Dmowskiego | 7 | 07:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 8 | 07:10b
| Nadrzeczna | 9 | 07:12
| M.Dąbrowskiej | 10 | 07:14
| Piłsudskiego | 11 | 07:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 16:06 godz : min o 07:10 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:10a
| Grunwaldzka | 2 | 07:11a
| Wał Tarejwy | 3 | 07:13a
| Bankowa NŻ | 4 | 07:15a
| Park Chopina | 5 | 07:16a
| Kościuszki | 6 | 07:18a
| Kolska | 7 | 07:20a
| Solna | 8 | 07:21a
| Gruntowa NŻ | 9 | 07:23a
| Świętojańska NŻ | 10 | 07:24a
| Brzozowa I NŻ | 11 | 07:25a
| Brzozowa II NŻ | 12 | 07:26a
| Wilków | 13 | 07:27a
| Kamienna NŻ | 14 | 07:29a
| Piaskowa NŻ | 15 | 07:30a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 16:09 godz : min o 07:13
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:13
| Grunwaldzka | 2 | 07:14
| Wał Tarejwy | 3 | 07:15
| Żwirki i Wigury | 4 | 07:17
| Kolska | 5 | 07:19
| Józefa Bema | 6 | 07:20
| Rondo Kamińskiego | 7 | 07:21
| Szpital | 8 | 07:22
| Szpitalna | 9 | 07:23
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 16:13 godz : min o 07:17 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:17s.d
| Grunwaldzka | 2 | 07:18s.d
| Wał Tarejwy | 3 | 07:19s.d
| Żwirki i Wigury | 4 | 07:21s.d
| Kolska | 5 | 07:23s.d
| Józefa Bema | 6 | 07:24s.d
| Rondo Kamińskiego | 7 | 07:25s.d
| Szpital | 8 | 07:26s.d
| Szpitalna | 9 | 07:27s.d
| Ametystowa NŻ | 10 | 07:29s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 11 | 07:30s
| Stare Miasto-U.Gminy | 12 | 07:31s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 13 | 07:32s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 16:14 godz : min o 07:18 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:18b
| Grunwaldzka | 2 | 07:19b
| Wał Tarejwy | 3 | 07:21b
| Bankowa NŻ | 4 | 07:22b
| Park Chopina | 5 | 07:23b
| Kościuszki | 6 | 07:26b
| Józefa Bema | 7 | 07:27b
| Rondo Kamińskiego | 8 | 07:28b
| Piłsudskiego | 9 | 07:31b
| Zagórowska NŻ | 10 | 07:33b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 16:18 godz : min o 07:22
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22
| Grunwaldzka | 2 | 07:23
| Wał Tarejwy | 3 | 07:25
| Bankowa NŻ | 4 | 07:27
| Park Chopina | 5 | 07:28
| Stadion MOSIR NŻ | 6 | 07:29b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 7 | 07:29
| Dmowskiego | 8 | 07:30b
| Nadrzeczna | 9 | 07:32
| M.Dąbrowskiej | 10 | 07:34
| Piłsudskiego | 11 | 07:35
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |