Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zagórowska NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 22:30 godz : min o 14:33 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:33j
| Zagórowska NŻ | 2 | 14:35j
| Piłsudskiego | 3 | 14:36j
| Rondo Kamińskiego | 4 | 14:37j
| Józefa Bema | 5 | 14:40j
| Kościuszki | 6 | 14:41j
| Staszica | 7 | 14:43j
| Kilińskiego | 8 | 14:44j
| Szarych Szeregów | 9 | 14:47j
| Trasa Warszawska | 10 | 14:49j
| Dworcowa | 11 | 14:51j
| Dworzec PKP | 12 | 14:53j
| Aleje 1 Maja | 13 | 14:55j
| ZSGE | 14 | 14:57j
| Wyszyńskiego | 15 | 14:58j
| Glinka | 16 | 15:00j
| Portowa NŻ | 17 | 15:01j
| Laskówiecka NŻ | 18 | 15:02j
| Jana Pawła II | 19 | 15:03j
| Śniadeckich | 20 | 15:04j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 21 | 15:06j
| Grójecka NŻ | 22 | 15:07j
| Grójecka NŻ | 23 | 15:08j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 23:30 godz : min o 15:33 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:33r;d
| Zagórowska NŻ | 2 | 15:35r;d
| Piłsudskiego | 3 | 15:36r;d
| Rondo Kamińskiego | 4 | 15:37r;d
| Józefa Bema | 5 | 15:40r;d
| Kościuszki | 6 | 15:41r;d
| Staszica | 7 | 15:43r;d
| Kilińskiego | 8 | 15:44r;d
| Szarych Szeregów | 9 | 15:47r;d
| Trasa Warszawska | 10 | 15:49r;d
| Dworcowa | 11 | 15:51r;d
| Dworzec PKP | 12 | 15:53r;d
| Aleje 1 Maja | 13 | 15:55r;d
| ZSGE | 14 | 15:57r;d
| Wyszyńskiego | 15 | 15:58r;d
| Glinka | 16 | 16:00r;d
| Portowa NŻ | 17 | 16:00r;d
| Laskówiecka NŻ | 18 | 16:02r;d
| Jana Pawła II | 19 | 16:03r;d
| Śniadeckich | 20 | 16:04r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 21 | 16:06r
| Grójecka NŻ | 22 | 16:07r
| Grójecka NŻ | 23 | 16:08r
| Grójec | 24 | 16:08r
| Grójecka NŻ | 25 | 16:10r
| Grójecka NŻ | 26 | 16:12r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 27 | 16:13r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 28 | 16:15r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 29 | 16:16r
| Wola Podłężna NŻ | 30 | 16:17r
| Rudzica NŻ | 31 | 16:18r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 32 | 16:19r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 33 | 16:20r
| Rudzica-końcowy. |
|
|
|
za: 30 min o 16:33 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:33j
| Zagórowska NŻ | 2 | 16:35j
| Piłsudskiego | 3 | 16:36j
| Rondo Kamińskiego | 4 | 16:37j
| Józefa Bema | 5 | 16:40j
| Kościuszki | 6 | 16:41j
| Staszica | 7 | 16:43j
| Kilińskiego | 8 | 16:44j
| Szarych Szeregów | 9 | 16:47j
| Trasa Warszawska | 10 | 16:49j
| Dworcowa | 11 | 16:51j
| Dworzec PKP | 12 | 16:53j
| Aleje 1 Maja | 13 | 16:55j
| ZSGE | 14 | 16:57j
| Wyszyńskiego | 15 | 16:58j
| Glinka | 16 | 17:00j
| Portowa NŻ | 17 | 17:00j
| Laskówiecka NŻ | 18 | 17:02j
| Jana Pawła II | 19 | 17:03j
| Śniadeckich | 20 | 17:04j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 21 | 17:06j
| Grójecka NŻ | 22 | 17:07j
| Grójecka NŻ | 23 | 17:08j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 17:03
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03
| Zagórowska NŻ | 2 | 17:04
| Stefanii Esse NŻ | 3 | 17:04
| Parowa NŻ | 4 | 17:08
| Józefa Bema | 5 | 17:10
| Taczanowskiego NŻ | 6 | 17:11
| Pawłówek NŻ | 7 | 17:12
| Solna NŻ | 8 | 17:15
| Cmentarz Kolska | 9 | 17:16
| Żwirki i Wigury | 10 | 17:17
| Wał Tarejwy | 11 | 17:20
| Trasa Warszawska | 12 | 17:22
| Komenda Miejska Policji NŻ | 13 | 17:24
| ZSGE | 14 | 17:26
| Przyjaźni | 15 | 17:27
| 11 Listopada | 16 | 17:28
| Zakole | 17 | 17:29
| Okólna | 18 | 17:30
| Sosnowa | 19 | 17:31
| Wyzwolenia | 20 | 17:32
| Glinka | 21 | 17:33
| Popiełuszki | 22 | 17:34
| Cmentarz Parafialny | 23 | 17:35
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:34 godz : min o 17:37 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:37j
| Zagórowska NŻ | 2 | 17:39j
| Piłsudskiego | 3 | 17:40j
| Rondo Kamińskiego | 4 | 17:41j
| Józefa Bema | 5 | 17:44j
| Kościuszki | 6 | 17:45j
| Staszica | 7 | 17:47j
| Kilińskiego | 8 | 17:48j
| Szarych Szeregów | 9 | 17:51j
| Trasa Warszawska | 10 | 17:53j
| Dworcowa | 11 | 17:55j
| Dworzec PKP | 12 | 17:57j
| Aleje 1 Maja | 13 | 17:59j
| ZSGE | 14 | 18:00j
| Wyszyńskiego | 15 | 18:02j
| Glinka | 16 | 18:04j
| Portowa NŻ | 17 | 18:04j
| Laskówiecka NŻ | 18 | 18:06j
| Jana Pawła II | 19 | 18:07j
| Śniadeckich | 20 | 18:08j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 21 | 18:10j
| Grójecka NŻ | 22 | 18:11j
| Grójecka NŻ | 23 | 18:12j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 02:15 godz : min o 18:18 r;d
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:18r;d
| Zagórowska NŻ | 2 | 18:20r;d
| Piłsudskiego | 3 | 18:21r;d
| Rondo Kamińskiego | 4 | 18:22r;d
| Józefa Bema | 5 | 18:25r;d
| Kościuszki | 6 | 18:26r;d
| Staszica | 7 | 18:28r;d
| Kilińskiego | 8 | 18:29r;d
| Szarych Szeregów | 9 | 18:32r;d
| Trasa Warszawska | 10 | 18:34r;d
| Dworcowa | 11 | 18:36r;d
| Dworzec PKP | 12 | 18:38r;d
| Aleje 1 Maja | 13 | 18:40r;d
| ZSGE | 14 | 18:42r;d
| Wyszyńskiego | 15 | 18:43r;d
| Glinka | 16 | 18:45r;d
| Portowa NŻ | 17 | 18:46r;d
| Laskówiecka NŻ | 18 | 18:47r;d
| Jana Pawła II | 19 | 18:48r;d
| Śniadeckich | 20 | 18:49r;d
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 21 | 18:51r
| Grójecka NŻ | 22 | 18:52r
| Grójecka NŻ | 23 | 18:53r
| Grójec | 24 | 18:54r
| Grójecka NŻ | 25 | 18:55r
| Grójecka NŻ | 26 | 18:57r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 27 | 18:58r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 28 | 19:00r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 29 | 19:00r
| Wola Podłężna NŻ | 30 | 19:02r
| Rudzica NŻ | 31 | 19:03r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 32 | 19:04r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 33 | 19:04r
| Rudzica-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |