Najbliższe odjazdy
Przystanek: M.Dąbrowskiej
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10:08 godz : min o 19:54
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:54
| M.Dąbrowskiej | 2 | 19:55
| Piłsudskiego | 3 | 19:56
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 11:18 godz : min o 21:04
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:04
| M.Dąbrowskiej | 2 | 21:04
| Piłsudskiego | 3 | 21:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 12:18 godz : min o 22:04
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:04
| M.Dąbrowskiej | 2 | 22:04
| Piłsudskiego | 3 | 22:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 13:18 godz : min o 23:04
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:04
| M.Dąbrowskiej | 2 | 23:04
| Piłsudskiego | 3 | 23:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 13:20 godz : min o 23:06 .NÅ»
MZK kier. Piłsudski NŻ
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:06.N¯
| M.Dąbrowskiej | 2 | 23:08.N¯
| Piłsudskiego | 3 | 23:08.N¯
| Rondo Kamińskiego | 4 | 23:10.N¯
| Józefa Bema | 5 | 23:12.N¯
| Kościuszki | 6 | 23:13.N¯
| Staszica | 7 | 23:14.N¯
| Kilińskiego | 8 | 23:15.N¯
| Szarych Szeregów | 9 | 23:17.N¯
| Trasa Warszawska | 10 | 23:18.N¯
| Dworcowa NŻ | 11 | 23:19.N¯
| Ogrodowa NŻ | 12 | 23:20.N¯
| Hurtowa NŻ | 13 | 23:21.N¯
| Stokowa NŻ | 14 | 23:22.N¯
| Konwaliowa | 15 | 23:23.N¯
| Hiacyntowa | 16 | 23:24.N¯
| Rolna | 17 | 23:25.N¯
| Szkoła Salezjańska NŻ | 18 | 23:26.N¯
| Rondo Konińskich Cyklistów | 19 | 23:27.N¯
| Spółdzielców | 20 | 23:28.N¯
| ZUS | 21 | 23:29.N¯
| Dworzec PKP | 22 | 23:31.N¯
| Aleje 1 Maja | 23 | 23:32.N¯
| Rondo Solidarności | 24 | 23:33.N¯
| Targowisko Miejskie | 25 | 23:34.N¯
| 11 Listopada | 26 | 23:35.N¯
| Zakole | 27 | 23:36.N¯
| Okólna | 28 | 23:37.N¯
| Sosnowa | 29 | 23:38.N¯
| Wyzwolenia | 30 | 23:39.N¯
| Wyszyńskiego | 31 | 23:40.N¯
| ZSGE | 32 | 23:41.N¯
| Hala Rondo | 33 | 23:42.N¯
| Aleje 1 Maja | 34 | 23:43.N¯
| Dworzec PKP | 35 | 23:44.N¯
| ZUS | 36 | 23:45.N¯
| Spółdzielców | 37 | 23:46.N¯
| Rondo Konińskich Cyklistów | 38 | 23:47.N¯
| Szkoła Salezjańska NŻ | 39 | 23:48.N¯
| Rolna | 40 | 23:49.N¯
| Hiacyntowa | 41 | 23:50.N¯
| Konwaliowa | 42 | 23:51.N¯
| Stokowa NŻ | 43 | 23:52.N¯
| PWiK NŻ | 44 | 23:53.N¯
| Hurtowa NŻ | 45 | 23:54.N¯
| Ogrodowa NŻ | 46 | 23:55.N¯
| Dworcowa NŻ | 47 | 23:56.N¯
| Trasa Warszawska | 48 | 23:57.N¯
| Grunwaldzka | 49 | 23:58.N¯
| Wał Tarejwy | 50 | 23:59.N¯
| Bankowa NŻ | 51 | 24:00.N¯
| Park Chopina | 52 | 24:00.N¯
| Kościuszki | 53 | 24:02.N¯
| Józefa Bema | 54 | 24:03.N¯
| Rondo Kamińskiego | 55 | 24:04.N¯
| Piłsudskiego | 56 | 24:04.N¯
| M.Dąbrowskiej | 57 | 24:06.N¯
| Nadrzeczna-końcowy. | 58 | 24:06.N¯
| MZK kier. Piłsudski NŻ |
|
|
|
za: 13:44 godz : min o 23:30
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:30
| M.Dąbrowskiej | 2 | 23:31
| Piłsudskiego | 3 | 23:32
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |