Najbliższe odjazdy
Przystanek: Nadrzeczna
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:57 godz : min o 12:19 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:19c
| Nadrzeczna | 2 | 12:20
| Dmowskiego | 3 | 12:21
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 12:22
| Staszica | 5 | 12:24
| Kilińskiego | 6 | 12:25
| Szarych Szeregów | 7 | 12:28
| Trasa Warszawska | 8 | 12:31
| Dworcowa | 9 | 12:34
| Dworzec PKP | 10 | 12:36
| Aleje 1 Maja | 11 | 12:38
| Rondo Solidarności | 12 | 12:40
| Targowisko Miejskie | 13 | 12:41
| 11 Listopada | 14 | 12:42
| Zakole | 15 | 12:43
| Okólna | 16 | 12:44
| Sosnowa | 17 | 12:46
| Wyzwolenia | 18 | 12:48
| Wyszyńskiego | 19 | 12:50
| ZSGE | 20 | 12:52
| Hala Rondo | 21 | 12:53
| Aleje 1 Maja | 22 | 12:55
| Dworzec PKP | 23 | 12:58
| Dworcowa | 24 | 13:00
| Trasa Warszawska | 25 | 13:02
| Grunwaldzka | 26 | 13:03
| Wał Tarejwy | 27 | 13:05
| Bankowa NŻ | 28 | 13:07
| Park Chopina | 29 | 13:08
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 13:09
| Dmowskiego | 31 | 13:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 32 | 13:10b
| Nadrzeczna | 33 | 13:12
| M.Dąbrowskiej | 34 | 13:14
| Piłsudskiego | 35 | 13:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 20:27 godz : min o 12:49 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:49c
| Nadrzeczna | 2 | 12:50
| Dmowskiego | 3 | 12:51
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 12:52
| Staszica | 5 | 12:54
| Kilińskiego | 6 | 12:55
| Szarych Szeregów | 7 | 12:58
| Trasa Warszawska | 8 | 13:01
| Dworcowa | 9 | 13:04
| Dworzec PKP | 10 | 13:06
| Aleje 1 Maja | 11 | 13:08
| Rondo Solidarności | 12 | 13:10
| Targowisko Miejskie | 13 | 13:11
| 11 Listopada | 14 | 13:12
| Zakole | 15 | 13:13
| Okólna | 16 | 13:14
| Sosnowa | 17 | 13:16
| Wyzwolenia | 18 | 13:18
| Wyszyńskiego | 19 | 13:20
| ZSGE | 20 | 13:22
| Hala Rondo | 21 | 13:23
| Aleje 1 Maja | 22 | 13:25
| Dworzec PKP | 23 | 13:28
| Dworcowa | 24 | 13:30
| Trasa Warszawska | 25 | 13:32
| Grunwaldzka | 26 | 13:33
| Wał Tarejwy | 27 | 13:35
| Bankowa NŻ | 28 | 13:37
| Park Chopina | 29 | 13:38
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 13:39b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 31 | 13:39
| Dmowskiego | 32 | 13:40b
| Nadrzeczna | 33 | 13:42
| M.Dąbrowskiej | 34 | 13:44
| Piłsudskiego | 35 | 13:45
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 20:57 godz : min o 13:19 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:19c
| Nadrzeczna | 2 | 13:20
| Dmowskiego | 3 | 13:21
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 13:22
| Staszica | 5 | 13:24
| Kilińskiego | 6 | 13:25
| Szarych Szeregów | 7 | 13:28
| Trasa Warszawska | 8 | 13:31
| Dworcowa | 9 | 13:34
| Dworzec PKP | 10 | 13:37
| Aleje 1 Maja | 11 | 13:39
| Rondo Solidarności | 12 | 13:41
| Targowisko Miejskie | 13 | 13:42
| 11 Listopada | 14 | 13:43
| Zakole | 15 | 13:44
| Okólna | 16 | 13:45
| Sosnowa | 17 | 13:47
| Wyzwolenia | 18 | 13:49
| Wyszyńskiego | 19 | 13:52
| ZSGE | 20 | 13:54
| Hala Rondo | 21 | 13:55
| Aleje 1 Maja | 22 | 13:58
| Dworzec PKP | 23 | 14:01
| Dworcowa | 24 | 14:03
| Trasa Warszawska | 25 | 14:05
| Grunwaldzka | 26 | 14:06
| Wał Tarejwy | 27 | 14:08
| Bankowa NŻ | 28 | 14:10
| Park Chopina | 29 | 14:11
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 14:12
| Dmowskiego | 31 | 14:12b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 32 | 14:13b
| Nadrzeczna | 33 | 14:15
| M.Dąbrowskiej | 34 | 14:17
| Piłsudskiego | 35 | 14:18
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 21:12 godz : min o 13:34
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:34
| Nadrzeczna | 2 | 13:35
| Dmowskiego | 3 | 13:36
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 13:37
| Staszica | 5 | 13:39
| Kilińskiego | 6 | 13:40
| Szarych Szeregów | 7 | 13:41c
| Wał Tarejwy | 8 | 13:42
| Żwirki i Wigury | 9 | 13:44
| Kolska | 10 | 13:46
| Józefa Bema | 11 | 13:47
| Rondo Kamińskiego | 12 | 13:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 21:17 godz : min o 13:39 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:39c
| Nadrzeczna | 2 | 13:40
| Dmowskiego | 3 | 13:41
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 13:42
| Staszica | 5 | 13:44
| Kilińskiego | 6 | 13:45
| Szarych Szeregów | 7 | 13:48
| Trasa Warszawska | 8 | 13:51
| Dworcowa | 9 | 13:54
| Dworzec PKP | 10 | 13:57
| Aleje 1 Maja | 11 | 13:59
| Rondo Solidarności | 12 | 14:01
| Targowisko Miejskie | 13 | 14:02
| 11 Listopada | 14 | 14:03
| Zakole | 15 | 14:04
| Okólna | 16 | 14:05
| Sosnowa | 17 | 14:07
| Wyzwolenia | 18 | 14:09
| Wyszyńskiego | 19 | 14:12
| ZSGE | 20 | 14:14
| Hala Rondo | 21 | 14:15
| Aleje 1 Maja | 22 | 14:18
| Dworzec PKP | 23 | 14:21
| Dworcowa | 24 | 14:23
| Trasa Warszawska | 25 | 14:25
| Grunwaldzka | 26 | 14:26
| Wał Tarejwy | 27 | 14:28
| Bankowa NŻ | 28 | 14:30
| Park Chopina | 29 | 14:31
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 14:32b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 31 | 14:32
| Dmowskiego | 32 | 14:33b
| Nadrzeczna | 33 | 14:35
| M.Dąbrowskiej | 34 | 14:37
| Piłsudskiego | 35 | 14:38
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 21:37 godz : min o 13:59 c
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:59c
| Nadrzeczna | 2 | 14:00
| Dmowskiego | 3 | 14:01
| Stadion MOSIR NŻ | 4 | 14:02
| Staszica | 5 | 14:04
| Kilińskiego | 6 | 14:05
| Szarych Szeregów | 7 | 14:08
| Trasa Warszawska | 8 | 14:11
| Dworcowa | 9 | 14:14
| Dworzec PKP | 10 | 14:17
| Aleje 1 Maja | 11 | 14:19
| Rondo Solidarności | 12 | 14:21
| Targowisko Miejskie | 13 | 14:22
| 11 Listopada | 14 | 14:23
| Zakole | 15 | 14:24
| Okólna | 16 | 14:25
| Sosnowa | 17 | 14:27
| Wyzwolenia | 18 | 14:29
| Wyszyńskiego | 19 | 14:32
| ZSGE | 20 | 14:34
| Hala Rondo | 21 | 14:35
| Aleje 1 Maja | 22 | 14:38
| Dworzec PKP | 23 | 14:41
| Dworcowa | 24 | 14:43
| Trasa Warszawska | 25 | 14:45
| Grunwaldzka | 26 | 14:46
| Wał Tarejwy | 27 | 14:48
| Bankowa NŻ | 28 | 14:50
| Park Chopina | 29 | 14:51
| Stadion MOSIR NŻ | 30 | 14:52b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 31 | 14:52
| Dmowskiego | 32 | 14:53b
| Nadrzeczna | 33 | 14:55
| M.Dąbrowskiej | 34 | 14:57
| Piłsudskiego | 35 | 14:58
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |