Najbliższe odjazdy
Przystanek: Leszczynowa I NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09:41 godz : min o 15:10 D
Genowefa II
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:10D
| Leszczynowa I NŻ | 2 | 15:12D
| Brzeźno INŻ. | 3 | 15:14D
| Brzeźno-osiedle NŻ | 4 | 15:16D
| Nowe Brzeźno NŻ | 5 | 15:19D
| Głodno NŻ | 6 | 15:21D
| Bolesławów-Gołąbek NŻ | 7 | 15:23D
| Stare Paprockie Holendry NŻ | 8 | 15:25D
| Paprotnia NŻ | 9 | 15:28D
| Genowefa I NŻ | 10 | 15:29D
| Genowefa II |
|
|
|
za: 09:49 godz : min o 15:18
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18
| Leszczynowa I NŻ | 2 | 15:20
| Brzeźno INŻ. | 3 | 15:21
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 4 | 15:22
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 5 | 15:24
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 09:57 godz : min o 15:26 b
Nowe-Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:26b
| Leszczynowa I NŻ | 2 | 15:27b
| Brzeźno INŻ. | 3 | 15:29b
| Brzeźno-osiedle NŻ | 4 | 15:30b
| Nowe-Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 10:51 godz : min o 16:20 a
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:20a
| Leszczynowa I NŻ | 2 | 16:22a
| Brzeźno INŻ. | 3 | 16:24a
| Brzeźno skrzyżowanie NŻ | 4 | 16:25a
| Brzeźno ul. Krzymowska NŻ | 5 | 16:27a
| Brzezińskie Holendry II NŻ | 6 | 16:29a
| Brzezińskie Holendry I NŻ | 7 | 16:31a
| Rożek Brzeziński NŻ | 8 | 16:32a
| Rożek Krzymowski NŻ | 9 | 16:33a
| Borowo NŻ | 10 | 16:35a
| Gozdek NŻ | 11 | 16:37a
| Nowy Krzymów NŻ | 12 | 16:39a
| Krzymów Remiza | 13 | 16:40a
| Krzymów Poczta | 14 | 16:41a
| Krzymów ul. Główna-Dino NŻ | 15 | 16:42a
| Paprotnia ulica Wrzosowa NŻ | 16 | 16:43a
| Paprotnia Młyn NŻ | 17 | 16:44a
| Paprotnia Remiza NŻ | 18 | 16:45a
| Paprotnia Szkoła NŻ | 19 | 16:47a
| Paprotnia kier.Wyszyna NŻ | 20 | 16:48a
| Paprotnia Kupiec NŻ | 21 | 16:50a
| Kałek NŻ | 22 | 16:51a
| Kałek Remiza NŻ | 23 | 16:53a
| Smólnik Rozjazd NŻ | 24 | 16:55a
| Depaula/Adamów NŻ | 25 | 16:57a
| Ignacew NŻ | 26 | 16:59a
| Potażniki NŻ | 27 | 17:00a
| Potażniki-strzelnica NŻ | 28 | 17:02a
| Brzeźno GALWAMET NŻ | 29 | 17:03a
| Brzeźno Orlik NŻ | 30 | 17:04a
| Brzeźno Stara Remiza NŻ | 31 | 17:07a
| Brzeźno I NŻ | 32 | 17:08a
| Leszczynowa I NŻ | 33 | 17:10a
| Piaskowa NŻ | 34 | 17:11a
| Europejska NŻ | 35 | 17:13a
| Cmentarz Kolska | 36 | 17:15a
| Żwirki i Wigury | 37 | 17:16a
| Wał Tarejwy | 38 | 17:19a
| Trasa Warszawska | 39 | 17:22a
| Dworcowa | 40 | 17:25a
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 11:02 godz : min o 16:31
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:31
| Leszczynowa I NŻ | 2 | 16:33
| Brzeźno INŻ. | 3 | 16:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 4 | 16:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 5 | 16:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 12:02 godz : min o 17:31
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:31
| Leszczynowa I NŻ | 2 | 17:33
| Brzeźno INŻ. | 3 | 17:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 4 | 17:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 5 | 17:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |