Najbliższe odjazdy
Przystanek: Świętojańska NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 13:20 godz : min o 07:16
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:16
| Świętojańska NŻ | 2 | 07:18
| Gruntowa NŻ | 3 | 07:19
| Solna | 4 | 07:21
| Kolska | 5 | 07:23
| Kościuszki | 6 | 07:24
| Staszica | 7 | 07:26
| Kilińskiego | 8 | 07:27
| Szarych Szeregów | 9 | 07:30
| Trasa Warszawska | 10 | 07:33
| Dworcowa | 11 | 07:36
| Dworzec PKP | 12 | 07:39
| ZS im. Kopernika | 13 | 07:41
| Wiadukt Pokoju | 14 | 07:43
| Sąd Rejonowy | 15 | 07:44
| Zatorze | 16 | 07:45
| Szeligowskiego | 17 | 07:47
| Szymanowskiego | 18 | 07:48
| Paderewskiego | 19 | 07:49
| Paderewskiego NŻ | 20 | 07:50
| ROD Górnik NŻ | 21 | 07:51
| Urząd Skarbowy | 22 | 07:52
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 13:24 godz : min o 07:20
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:20
| Świętojańska NŻ | 2 | 07:22
| Gruntowa NŻ | 3 | 07:23
| Solna | 4 | 07:25
| Żwirki i Wigury | 5 | 07:26
| Wał Tarejwy | 6 | 07:29
| Trasa Warszawska | 7 | 07:32
| Dworcowa | 8 | 07:35
| Dworzec PKP | 9 | 07:37
| Aleje 1 Maja | 10 | 07:39
| Rondo Solidarności | 11 | 07:41
| Targowisko Miejskie | 12 | 07:42
| 11 Listopada | 13 | 07:44
| Wyzwolenia | 14 | 07:46
| Glinka | 15 | 07:47
| Popiełuszki | 16 | 07:48
| Cmentarz Parafialny | 17 | 07:49
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 13:40 godz : min o 07:36 d.s
Szarych Szeregów - końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:36d.s
| Świętojańska NŻ | 2 | 07:38d.s
| Gruntowa NŻ | 3 | 07:39d.s
| Solna | 4 | 07:41d.s
| Kolska | 5 | 07:43d.s
| Kościuszki | 6 | 07:44d.s
| Staszica | 7 | 07:46d.s
| Kilińskiego | 8 | 07:47d.s
| Szarych Szeregów - końcowy |
|
|
|
za: 13:50 godz : min o 07:46
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:46
| Świętojańska NŻ | 2 | 07:48
| Gruntowa NŻ | 3 | 07:49
| Solna | 4 | 07:51
| Kolska | 5 | 07:53
| Kościuszki | 6 | 07:54
| Staszica | 7 | 07:56
| Kilińskiego | 8 | 07:57
| Szarych Szeregów | 9 | 08:00
| Trasa Warszawska | 10 | 08:03
| Dworcowa | 11 | 08:06
| Dworzec PKP | 12 | 08:09
| ZS im. Kopernika | 13 | 08:11
| Wiadukt Pokoju | 14 | 08:13
| Sąd Rejonowy | 15 | 08:14
| Zatorze | 16 | 08:15
| Szeligowskiego | 17 | 08:17
| Szymanowskiego | 18 | 08:18
| Paderewskiego | 19 | 08:19
| Paderewskiego NŻ | 20 | 08:20
| ROD Górnik NŻ | 21 | 08:21
| Urząd Skarbowy | 22 | 08:22
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 14:01 godz : min o 07:57
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:57
| Świętojańska NŻ | 2 | 07:59
| Gruntowa NŻ | 3 | 08:00
| Solna | 4 | 08:02
| Żwirki i Wigury | 5 | 08:03
| Wał Tarejwy | 6 | 08:06
| Trasa Warszawska | 7 | 08:09
| Dworcowa | 8 | 08:12
| Dworzec PKP | 9 | 08:15
| Aleje 1 Maja | 10 | 08:17
| Rondo Solidarności | 11 | 08:19
| Targowisko Miejskie | 12 | 08:20
| 11 Listopada | 13 | 08:22
| Wyzwolenia | 14 | 08:24
| Glinka | 15 | 08:25
| Popiełuszki | 16 | 08:26
| Cmentarz Parafialny | 17 | 08:27
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 14:11 godz : min o 08:07 x.s
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:07x.s
| Świętojańska NŻ | 2 | 08:09x.s
| Gruntowa NŻ | 3 | 08:10x.s
| Solna | 4 | 08:12x.s
| Żwirki i Wigury | 5 | 08:13x.s
| Wał Tarejwy | 6 | 08:16x.s
| Trasa Warszawska | 7 | 08:19x.s
| Dworcowa | 8 | 08:22x.s
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |