Najbliższe odjazdy
Przystanek: Hiacyntowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 08:38
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:38
| Hiacyntowa | 2 | 08:39
| Rolna | 3 | 08:40
| Szkoła Salezjańska NŻ | 4 | 08:41
| Rondo Konińskich Cyklistów | 5 | 08:42
| Spółdzielców | 6 | 08:44
| ZS im. Kopernika | 7 | 08:47
| Dworzec PKP | 8 | 08:49
| Aleje 1 Maja | 9 | 08:51
| Rondo Solidarności | 10 | 08:53
| Targowisko Miejskie | 11 | 08:54
| 11 Listopada | 12 | 08:55
| Zakole | 13 | 08:56
| Okólna | 14 | 08:57
| Sosnowa | 15 | 08:58
| Wyzwolenia | 16 | 09:00
| Wyszyńskiego | 17 | 09:02
| ZSGE | 18 | 09:04
| Hala Rondo | 19 | 09:05
| Aleje 1 Maja | 20 | 09:07
| Dworzec PKP | 21 | 09:09
| ZS im. Kopernika | 22 | 09:11
| Wiadukt Pokoju NŻ | 23 | 09:12
| Spółdzielców | 24 | 09:14
| Rondo Konińskich Cyklistów | 25 | 09:15
| Szkoła Salezjańska NŻ | 26 | 09:16
| Rolna | 27 | 09:17
| Hiacyntowa | 28 | 09:19
| Nowy Dwór | 29 | 09:20
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 41 min o 09:07 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:07t
| Hiacyntowa | 2 | 09:08t
| Rolna | 3 | 09:09t
| Szkoła Salezjańska NŻ | 4 | 09:10t
| Rondo Konińskich Cyklistów | 5 | 09:11t
| Spółdzielców | 6 | 09:13t
| ZS im. Kopernika | 7 | 09:16t
| Dworzec PKP | 8 | 09:18t
| Dworcowa | 9 | 09:20t
| Trasa Warszawska | 10 | 09:22t
| Grunwaldzka | 11 | 09:23t
| Wał Tarejwy | 12 | 09:24t
| Żwirki i Wigury | 13 | 09:26t
| Kolska | 14 | 09:28t
| Józefa Bema | 15 | 09:29t
| Rondo Kamińskiego | 16 | 09:30t
| Szpital | 17 | 09:31t
| Szpitalna | 18 | 09:32
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 09:30 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:30a
| Hiacyntowa | 2 | 09:31a
| Rolna | 3 | 09:32a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 4 | 09:33a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 5 | 09:34a
| Spółdzielców | 6 | 09:36a
| Wiadukt Pokoju | 7 | 09:38a
| Sąd Rejonowy | 8 | 09:39a
| Zatorze | 9 | 09:40a
| Szeligowskiego | 10 | 09:41a
| Torowa | 11 | 09:44a
| Targowisko Miejskie | 12 | 09:45a
| 11 Listopada | 13 | 09:46a
| Zakole | 14 | 09:47a
| Okólna | 15 | 09:48a
| Sosnowa | 16 | 09:49a
| Wyzwolenia | 17 | 09:51a
| Glinka | 18 | 09:53a
| Portowa NŻ | 19 | 09:54a
| Laskówiecka NŻ | 20 | 09:55a
| Jana Pawła II | 21 | 09:56a
| Śniadeckich | 22 | 09:57a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 23 | 09:59a
| Grójecka I NŻ | 24 | 10:00a
| Grójecka II NŻ | 25 | 10:01a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 09:38
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:38
| Hiacyntowa | 2 | 09:39
| Rolna | 3 | 09:40
| Szkoła Salezjańska NŻ | 4 | 09:41
| Rondo Konińskich Cyklistów | 5 | 09:42
| Spółdzielców | 6 | 09:44
| ZS im. Kopernika | 7 | 09:47
| Dworzec PKP | 8 | 09:49
| Aleje 1 Maja | 9 | 09:51
| Rondo Solidarności | 10 | 09:53
| Targowisko Miejskie | 11 | 09:54
| 11 Listopada | 12 | 09:55
| Zakole | 13 | 09:56
| Okólna | 14 | 09:57
| Sosnowa | 15 | 09:58
| Wyzwolenia | 16 | 10:00
| Wyszyńskiego | 17 | 10:02
| ZSGE | 18 | 10:04
| Hala Rondo | 19 | 10:05
| Aleje 1 Maja | 20 | 10:07
| Dworzec PKP | 21 | 10:09
| ZS im. Kopernika | 22 | 10:11
| Wiadukt Pokoju NŻ | 23 | 10:12
| Spółdzielców | 24 | 10:14
| Rondo Konińskich Cyklistów | 25 | 10:15
| Szkoła Salezjańska NŻ | 26 | 10:16
| Rolna | 27 | 10:17
| Hiacyntowa | 28 | 10:19
| Nowy Dwór | 29 | 10:20
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:41 godz : min o 10:07 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:07t
| Hiacyntowa | 2 | 10:08t
| Rolna | 3 | 10:09t
| Szkoła Salezjańska NŻ | 4 | 10:10t
| Rondo Konińskich Cyklistów | 5 | 10:11t
| Spółdzielców | 6 | 10:13t
| ZS im. Kopernika | 7 | 10:16t
| Dworzec PKP | 8 | 10:18t
| Dworcowa | 9 | 10:20t
| Trasa Warszawska | 10 | 10:22t
| Grunwaldzka | 11 | 10:23t
| Wał Tarejwy | 12 | 10:24t
| Żwirki i Wigury | 13 | 10:26t
| Kolska | 14 | 10:28t
| Józefa Bema | 15 | 10:29t
| Rondo Kamińskiego | 16 | 10:30t
| Szpital | 17 | 10:31t
| Szpitalna | 18 | 10:32
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:45 godz : min o 10:11
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:11
| Hiacyntowa | 2 | 10:12
| Rolna | 3 | 10:13
| Szkoła Salezjańska NŻ | 4 | 10:14
| Rondo Konińskich Cyklistów | 5 | 10:15
| Spółdzielców | 6 | 10:17
| ZUS | 7 | 10:18
| Dworzec PKP | 8 | 10:20
| Aleje 1 Maja | 9 | 10:22
| ZSGE | 10 | 10:24
| Wyszyńskiego | 11 | 10:25
| Glinka | 12 | 10:26
| Popiełuszki | 13 | 10:27
| Cmentarz Parafialny | 14 | 10:28
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |