Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rzymska Piwonice - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:03 godz : min o 14:31
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:31
| Rzymska Piwonice | 2 | 14:33
| Częstochowska Giełda | 3 | 14:35
| Częstochowska WSK | 4 | 14:36
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 14:38
| Częstochowska Szkoła | 6 | 14:39
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 14:40
| Częstochowska Rypinek | 8 | 14:42
| Częstochowska Inkubator | 9 | 14:44
| Częstochowska Teatr | 10 | 14:46
| Sukiennicza | 11 | 14:48
| Plac Jana Pawła II | 12 | 14:49
| Babina | 13 | 14:50
| Nowy Rynek Babina | 14 | 14:52
| Babina Wodna | 15 | 14:54
| Chopina | 16 | 14:56
| Harcerska Rogatka | 17 | 14:58
| Górnośląska Polna | 18 | 15:00
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 15:02
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 15:04
| Podmiejska Rondo | 21 | 15:06
| Podmiejska Widok | 22 | 15:08
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 15:09
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 15:10
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 15:12
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 15:13
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:59 godz : min o 15:27
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27
| Rzymska Piwonice | 2 | 15:29
| Częstochowska Giełda | 3 | 15:31
| Częstochowska WSK | 4 | 15:32
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 15:34
| Częstochowska Szkoła | 6 | 15:35
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 15:36
| Częstochowska Rypinek | 8 | 15:38
| Częstochowska Inkubator | 9 | 15:40
| Częstochowska Teatr | 10 | 15:42
| Sukiennicza | 11 | 15:44
| Plac Jana Pawła II | 12 | 15:45
| Babina | 13 | 15:46
| Nowy Rynek Babina | 14 | 15:48
| Babina Wodna | 15 | 15:50
| Chopina | 16 | 15:52
| Harcerska Rogatka | 17 | 15:54
| Górnośląska Polna | 18 | 15:56
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 15:58
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 21 | 16:02
| Podmiejska Widok | 22 | 16:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 16:04
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 16:06
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 16:08
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 16:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:59 godz : min o 16:27
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:27
| Rzymska Piwonice | 2 | 16:29
| Częstochowska Giełda | 3 | 16:31
| Częstochowska WSK | 4 | 16:32
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 16:34
| Częstochowska Szkoła | 6 | 16:35
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 16:36
| Częstochowska Rypinek | 8 | 16:38
| Częstochowska Inkubator | 9 | 16:40
| Częstochowska Teatr | 10 | 16:42
| Sukiennicza | 11 | 16:44
| Plac Jana Pawła II | 12 | 16:45
| Babina | 13 | 16:46
| Nowy Rynek Babina | 14 | 16:48
| Babina Wodna | 15 | 16:50
| Chopina | 16 | 16:52
| Harcerska Rogatka | 17 | 16:54
| Górnośląska Polna | 18 | 16:56
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 16:58
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 17:00
| Podmiejska Rondo | 21 | 17:00
| Podmiejska Widok | 22 | 17:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 17:04
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 17:04
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 17:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 17:08
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:16 godz : min o 17:44
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:44
| Rzymska Piwonice | 2 | 17:45
| Częstochowska Giełda | 3 | 17:46
| Częstochowska WSK | 4 | 17:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 17:49
| Częstochowska Szkoła | 6 | 17:50
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 17:51
| Częstochowska Rypinek | 8 | 17:52
| Częstochowska Inkubator | 9 | 17:53
| Częstochowska Teatr | 10 | 17:54
| Sukiennicza | 11 | 17:55
| Plac Jana Pawła II | 12 | 17:56
| Babina | 13 | 17:57
| Nowy Rynek Babina | 14 | 17:58
| Babina Wodna | 15 | 17:59
| Chopina | 16 | 18:00
| Harcerska Rogatka | 17 | 18:03
| Górnośląska Polna | 18 | 18:04
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 18:07
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 18:08
| Podmiejska Rondo | 21 | 18:08
| Podmiejska Widok | 22 | 18:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 18:12
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 18:13
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 18:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 18:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:16 godz : min o 18:44
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:44
| Rzymska Piwonice | 2 | 18:45
| Częstochowska Giełda | 3 | 18:46
| Częstochowska WSK | 4 | 18:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 18:49
| Częstochowska Szkoła | 6 | 18:50
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 18:51
| Częstochowska Rypinek | 8 | 18:52
| Częstochowska Inkubator | 9 | 18:53
| Częstochowska Teatr | 10 | 18:54
| Sukiennicza | 11 | 18:55
| Plac Jana Pawła II | 12 | 18:56
| Babina | 13 | 18:57
| Nowy Rynek Babina | 14 | 18:58
| Babina Wodna | 15 | 18:59
| Chopina | 16 | 19:00
| Harcerska Rogatka | 17 | 19:03
| Górnośląska Polna | 18 | 19:04
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 19:07
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 19:08
| Podmiejska Rondo | 21 | 19:08
| Podmiejska Widok | 22 | 19:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 19:12
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 19:13
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 19:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 19:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 06:16 godz : min o 19:44
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:44
| Rzymska Piwonice | 2 | 19:45
| Częstochowska Giełda | 3 | 19:46
| Częstochowska WSK | 4 | 19:47
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 19:49
| Częstochowska Szkoła | 6 | 19:50
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 19:51
| Częstochowska Rypinek | 8 | 19:52
| Częstochowska Inkubator | 9 | 19:53
| Częstochowska Teatr | 10 | 19:54
| Sukiennicza | 11 | 19:55
| Plac Jana Pawła II | 12 | 19:56
| Babina | 13 | 19:57
| Nowy Rynek Babina | 14 | 19:58
| Babina Wodna | 15 | 19:59
| Chopina | 16 | 20:00
| Harcerska Rogatka | 17 | 20:03
| Górnośląska Polna | 18 | 20:04
| Górnośląska Kaliniec | 19 | 20:07
| Górnośląska Galeria Amber | 20 | 20:08
| Podmiejska Rondo | 21 | 20:08
| Podmiejska Widok | 22 | 20:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 23 | 20:12
| Wyszyńskiego Kościół | 24 | 20:13
| Wyszyńskiego Arena | 25 | 20:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 26 | 20:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |